Türkiyede neler oluyor? Bu son günlerde neden hep Tayyib Erdogan gündemde? Allahin bir güzel kulu anlatsin :(

Neler oluyor türkiyede neden karisti boyle? Yurtdisinda yasiyorum ben, ama dogal olarak ulkemde neler oldugunu merak ediyorum. Tam olarak anlamiyorum neler oluyor ? Nolur anlatiiin :))

Güncellemeler:
Anladigim kadariyla Taksim geziparkindaki agaclari kesmek istemis yolu genisletmek icin, millette protesto etmis polis gaz sikmis sonrada Türkiye karismis. Atatürkü karistirmislar olaya. Bu mu yani? hahahahahhahh

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• türklükle cumhurıyetle hiç alakası olmayan bir durum bu.arap baharı esintisiyle kaç. ülkeyi dağittılar .bir ülkeyi parcalamanın en güzel yoludur genclerı bir sebepten sokaga dökmek.bu ülke bir çok isyan .bir çok darbe gördü.bir adnan menderes asıldı ,bir cok ögrenci ıdam edıldı deniz gezmiş ve diğerleri.askeri diktayla yönetildi .denız baykal bıle uckur muabbetınden entrıkaya kurban gitti.bunları yapanın kım oldugunu ben yazmıycam herkesın elının altında ınternet var rahatlıkla gecmısı arastırabılırler .ve bugun cagdaslık dıye ortada gezen mualefet partılerının bu ülkeye verdıgı zarar pkk dan az degıldir.bu yuzden aklı selım genclere ıhtıyac var .gaza gelıp birilerının koltuk sevdasını gerceklestırsın dıye kendımızı pıyon ettırmeyelım

Erkekler Ne Diyor 7

• Olay şu,Türk gençliği Türk olduğunun farkına varmaya başladı

• Dün ağaç sevdalıları gitti gece occc ları geldi fidanları söküp polise atıyordu bizde protestodan çekildik.Şimdi dünden çok az kişi var taksimde

• Teröristler sokağa döküldü sorma.

• anlatılacak bişey yok aslında gezi parkı diye çıkıldı ortalık savaş alanına çevrldi nerde kaldı hak hukuk o yüzden sen uyumaya dewam et boşver karışık ortalık..

• ülke provakasyona uğratılıyor.

• fazla kafa yoracak bir şey yok hersey gayet normal .meyva veren ağaç taşlanır ;)

• mağaradan yeni mi çıktın ?yurt dışında yaşaman bahane değil elinin altında internet varken

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...