Yarın çok önemli iki sınavım var ne yapmalıyım?

Yarın saat 7 de okula gitmem gerekiyor iki tane sınavım var birinden geçmem lazım baya uykum var ama ders çalışmadan içim rahat olmuyor.ne yapmam lazım

Anket Sorusu

Güncellemeler:
saat 02:10 artık pes etme vakti geldi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• artık bir de D şıkkın var ''ks'de kalmak''

• o cevap yanlışmış kaldırıldı

• Öncekileri Göster
    • Zor gerçekten. O an orada olmak istemem :/ Allah yardımcın olsun senin de :)

• sagol

Kızlar Ne Diyor 16

• Uyu yahu.

• gece kalkamayacağın belli bişey azcık çalış sonra uyu çalışmadım demezsin en azından :)

• Ders çalış

• kahve+kola güzel uyku acar

• Boşver sen uyu kopya hazırla sınav kağıdının hemen altına koy arada bakarsın :) en iyi o

• teknik resim diye ders var çizimler baya zor

• çalışacan o zman :) yapacak birşey yok

• Şimdi mi aklına geldi çalışmak niye daha önce yapmıyorsun bu işleri :) Kalk bir kahve yap yüzünü yıka uykun açılsın çalış yoksa kalacaksın benden söylemesi :)

• Ders çalış.

• uyu artık yarın okula gidemiycen yalan olcak sınav

• gece sabahla ne olacak ertesi gün yatarsın zaten

• işin mi var çalış

• burda durcagina calisabilirsin

• bilgisyardan yardım alıyorum

• Bak benimde hep ayni durum oluyor gece kalkayim deyince kalkiyosun acayip sersem oluyosun kafan bisey almiyo ve amaan bosver uyu gitsin diyosun sakin uyuma calis calisaildigin kadar gece araliksiz uyu

• film izle :D

• filmi haftasonu da izleyebilirim

• çalışş :)benden sana abla tavsiyesi :p şimdi uyuyup gece çalışayım dersen ya dön dön uyuyamazsın için rahat etmez ya da gece kalktığında şimdiki halinden daha fena olursun bişi anlamazsın en kötüsü de hiç kalkamayabilirsin. şimdi silkelen ve kalk bir kahve yap kendine otur dersin başına

• dediğin gibi yapacam

• kolay gelsin ;)

• yat uyu ya

• o zaman sende ders çalış.

Erkekler Ne Diyor 18

• Uyu erken kalk göz atBirikimi şimdiye kadar yapman lazımdıSon dakka golu sınavda tutmuyor

• Uyu bence uykunu alamazsan çalıiştığında pek işe yaramaz sanırım

• Buraya soru sorana kadar çalış :)) Herzaman demişimdir finallere çalışmayan adam finale girmez final ona girer ;) kahve kola at uyku muyku kalmaz

• Ders çalışarak herkes geçer önemli olan çalışmadan geçmek . Zeki bir insana benziyorsun uyu şimdi, sabahta uykunu bölme sınavdan yarım saat önce sınıfa git milletin notlarına falan bakarsın sınav öncesi çok yüksek not almazsın ama geçme garanti

• Sade kahve 3 yemek kaşığı, yarım bardak suya koy. Burnunu kapatarak iç ve yat. 2-3 saat sonra zinde olarak kalkarsın. Ben yapmıştım vize zamanı

• O uykuyu ne yap et kaçır. Sonra uyusan da olur ama yarınki dersi geçemezsen, uykudan da tat alamazsın.

• Yat uyu ( cevabım kısa )

• yat uyu boşver :D

• Benim de 9 da öğrencilik hayatımın son finali var. Hala ders çalışmadım.

• Kağıt üzerinde çalışmalarını yaparsan beyin bunları not eder,ama yorulunca da çalışmanın sana pek te bir artısının olacağını sanmıyorum ki bilim adamlarının bu yönde ki araştırmaları da beni destekler nitelikte sonuçlara deyiniyor.Sabah sınava bir müddet daha çalışmanı tavsiye ederim ama mümkünse bunu kağıt ve kalemle dene

• Uyu,gece kalkıp çalışırsın

• 1 gün geçti artık yazmayın

• Allh buyuktur de yat benımde ıkı sınavım var ben ole yapacam.d

• çay iç geçer

• bir iki saat uyu saat gece 3 4 gibi kalkıp çalışabilrisin bence

• kopya hazırla

• öl desem ölcenmi mk sordugun soruya bak ya

• duruma gore degişir şimdi olmeye gerek yok

• ulan yakında kakam var ne yapmalıyım diye sorcaksınız ha.

• onu gizli sorarırım

• zeki cocuk

• koyun çocuk :)

• hey yarabbım ya

Yükleniyor...