Yarın çok önemli iki sınavım var ne yapmalıyım?

Yarın saat 7 de okula gitmem gerekiyor iki tane sınavım var birinden geçmem lazım baya uykum var ama ders çalışmadan içim rahat olmuyor.ne yapmam lazım

• Uyu,gece kalkıp çalışırsın
    27% (4)20% (3)23% (7)Oy Ver
  • Ders çalış
    73% (11)67% (10)70% (21)Oy Ver
  • Çalışma
    0% (0)13% (2)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
saat 02:10 artık pes etme vakti geldi

0|0
17|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• çalışş :)

benden sana abla tavsiyesi :p şimdi uyuyup gece çalışayım dersen ya dön dön uyuyamazsın için rahat etmez ya da gece kalktığında şimdiki halinden daha fena olursun bişi anlamazsın en kötüsü de hiç kalkamayabilirsin. şimdi silkelen ve kalk bir kahve yap kendine otur dersin başına

1|1
    0|0
  • Boşver sen uyu kopya hazırla sınav kağıdının hemen altına koy arada bakarsın :) en iyi o

0|1
    1|0
  • Şimdi mi aklına geldi çalışmak niye daha önce yapmıyorsun bu işleri :) Kalk bir kahve yap yüzünü yıka uykun açılsın çalış yoksa kalacaksın benden söylemesi :)

0|0
    0|0
  • Bak benimde hep ayni durum oluyor gece kalkayim deyince kalkiyosun acayip sersem oluyosun kafan bisey almiyo ve amaan bosver uyu gitsin diyosun sakin uyuma calis calisaildigin kadar gece araliksiz uyu

0|0
    0|0
  • işin mi var çalış

1|0
    0|0
  • Uyu yahu.

0|0
    0|0
  • gece kalkamayacağın belli bişey azcık çalış sonra uyu çalışmadım demezsin en azından :)

0|0
    0|0
  • Ders çalış

0|0
    0|0
  • kahve+kola güzel uyku acar

0|0
    0|0
  • Ders çalış.

0|0
    0|0
  • gece sabahla ne olacak ertesi gün yatarsın zaten

0|0
    0|0
  • burda durcagina calisabilirsin

0|0
    0|0
  • film izle :D

0|0
    0|0
  • uyu artık yarın okula gidemiycen yalan olcak sınav

0|0
    0|2
  • o zaman sende ders çalış.

0|0
    0|0
  • yat uyu ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kağıt üzerinde çalışmalarını yaparsan beyin bunları not eder,ama yorulunca da çalışmanın sana pek te bir artısının olacağını sanmıyorum ki bilim adamlarının bu yönde ki araştırmaları da beni destekler nitelikte sonuçlara deyiniyor.Sabah sınava bir müddet daha çalışmanı tavsiye ederim ama mümkünse bunu kağıt ve kalemle dene

1|0
    0|0
  • Buraya soru sorana kadar çalış :)) Herzaman demişimdir finallere çalışmayan adam finale girmez final ona girer ;) kahve kola at uyku muyku kalmaz

0|1
    0|0
  • Sade kahve 3 yemek kaşığı, yarım bardak suya koy. Burnunu kapatarak iç ve yat. 2-3 saat sonra zinde olarak kalkarsın. Ben yapmıştım vize zamanı

0|0
    0|0
  • O uykuyu ne yap et kaçır. Sonra uyusan da olur ama yarınki dersi geçemezsen, uykudan da tat alamazsın.

0|0
    0|0
  • Ders çalışarak herkes geçer önemli olan çalışmadan geçmek . Zeki bir insana benziyorsun uyu şimdi, sabahta uykunu bölme sınavdan yarım saat önce sınıfa git milletin notlarına falan bakarsın sınav öncesi çok yüksek not almazsın ama geçme garanti

0|0
    0|0
  • Uyu bence uykunu alamazsan çalıiştığında pek işe yaramaz sanırım

0|0
    0|0
  • Uyu erken kalk göz at

Birikimi şimdiye kadar yapman lazımdı

Son dakka golu sınavda tutmuyor

0|0
    0|0
  • yat uyu boşver :D

0|0
    0|0
  • Yat uyu ( cevabım kısa )

0|0
    0|0
  • Benim de 9 da öğrencilik hayatımın son finali var. Hala ders çalışmadım.

0|0
    0|0
  • Uyu,gece kalkıp çalışırsın

0|0
    0|0
  • Allh buyuktur de yat benımde ıkı sınavım var ben ole yapacam.d

0|0
    0|0
  • çay iç geçer

0|0
    0|0
  • bir iki saat uyu saat gece 3 4 gibi kalkıp çalışabilrisin bence

0|0
    0|0
  • kopya hazırla

0|0
    0|0
  • öl desem ölcenmi mk sordugun soruya bak ya

0|0
    0|0
  • ulan yakında kakam var ne yapmalıyım diye sorcaksınız ha.

0|0
    0|0
  • hey yarabbım ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...