80'li yıllardan en çok özlediğiniz şey nedir?

80'li Yıllarda en çok özlediğiniz şey nedir? Vay be neler vardı neler...Siyah beyaz televizyon hem de kumandasız, dallas dizisi, adile naşit'le masallar:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Buradakilerin çoğu 80 sonu 90 başı olduğu için pek bir şey hatırlayacağını sanmıyorum. 2,5 yaşında parmağım bisiklet zincirine sıkışmıştı 80 lerden bir tek onu hatırlıyorum Ben Süper babaya yetişebildim bir tek o akılda kalabildi. Adile anneye yetişemedik ya da hatırlamıyorum ama Barış babaya yetişmiştim. Mahalle maçlarımız vardı onları çok özledim 3-4 sene önceye kadar yine arada sırada sokakta top gelirdi ayağımıza 2 sektirir artisliğimizi yapardık şimdi oda kalmadı. Atariler vardı tetris vardı ama asosyal olmadan eğlenmeyi bilirdik . Şimdi ki nesile acıyorum. 60 kuşağı kavgalarda meydanlarda 70 kuşağı korkularla 80 kuşağı televizyonla 90 kuşağı atarilerle büyüdü. 2000 kuşağının halen ne yapmaya çalıştığını ve nasıl büyüdüğünü anlamlandıramıyorum.

• 2000 li yıllar da görüldüğü gibi pc başında geçiyor :)) ama eski tatlar yok dediğin gibi eskiden atari oynardık şimdi pes,fifa oynuyoruz :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu şarkı anlatıyor sanırım herşeyi ... link

• kırk yılda bir klip yayınlanırdı, dört gözle beklerdim :)

• 80 li yıllardan en çok özlediğim şey bu hayatta olmayışım :D

• oda güzel...

• biz 90 ların cocuguyuz.daha cok şarkıları hatırlıyorum 80-90 lardan.

• Ben 90'lara aşığım ve 80'lerle aram yok.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sokak oyunlarını özlüyorum , kara lastik ayakkabıları , mektuplaşmayı .

• 90 lı yılları hatırladığım için 80 li yıllara cevap veremeyeceğim üzgünüm

• o zamanlar çatıya çıkıp televizyon anteni düzeltme replikleri vardı,bas bas bağırarak mahalle inlerdi.şimdi görüntü nasıl, olmadı karıncalı ,şimdi nasıl, ayna gibi...

• cilli oynardık,taso oynardık,uçurtma uçururduk,su borularıyla fişek atardık,atari oynardık,sokakta top oynardık,yedi kule oynardık,11 elli oynardık,istop,yakartop,seksek...amma çok şey oynamışık be şimdi çocuklar bilgisayar başında büyüyor.

• Ama o zamanların tadını alamıyorlar maalesef iyiki o günleri görmüşüz :)

• 80's Music & Italo Disco...

• hiç özlemediğim fikrimin alınmadığı ; doğum günüm :p

Yükleniyor...