• Sor
  • Bence

Araba almak istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben araba almak istiyorum Araba kullanmayı çok seven birisiyim. ama param yok :/ birisi bir fikir versin başka ne iş yapıp para... Daha Fazla

En İyi Görüş

• gir fulltime çalış bir yerde

• asgari ücret veriyolar paşam

• Öncekileri Göster
    • yanlışın var ben net 780 tl alıyorum

• yanlışım yok .giyim mağazalarına gir istersen .bende çalıştım uydurmuyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• İlla ki araba diye tutturduysan şuan çalıştığın işten iyi kazanmıyorsan ek iş bulabilirsin.. Gecede çalışabilirsin... Ve kredi çekip uygun bir araba alabilirsinn.

• kredi vermiyorlar illaki tuturdum valla :( gece çalışmalayım evet :/

• borçlanıp alırım deme çünkü zaten olduğunda masrafın ziyadeleşek.. belirli bir birikimin olmalı şöyle iyi bir araba alman için ...zaman ve sabır gerek velhasılı..zor olsada :))

• arabayı borç harç alırsın çok zor değil fakat arabanın masrafı da bitmiyor ki... hepsinin üstesinden gelebilecek misin?

• evet zor bir ev kadar masrafı var tuvalete bile arabayla gidiyorum ben :D

Erkekler Ne Diyor 1

• senin gibi bir arkadasm vardi . kendi parasiyla araba almak istiyordu fakat istedigi arabayi alacak parasi yoktu . birgun arkdasmn babasi bir arsa satip baska bir arsa almis ve artan 5.000 lirayi benim arkadasa vermis . o da bana geldi anlatti durumu , nasil bu parayi cogaltabiliriz dedi . benim babam galerici oldugu icin araba alip satmaktan falan baya anlarim . ben ona araba buluyordum o aliyordu sonra satiyorduk . o 5.000 liraya uno aldirdim . iki hafta sonra satildi . sonra bir tane daha bir tane daha derken peynir ekmek gibi uno satmaya basladik . haftada bir iki haftada bir uno satiliyordu . her satistan 500 600 cebimize kaliyordu . nese iste uzun lafin kisasi o arkadasim simdi 98 bmw 3.20 ye biniyor . ama o zaman yasa pek goz onunde degildi . simdi yilda uc arabadan fazla alip satma yaparsan vergi borcundan geliyor maliye kapina . :)

• uno ne ?

• araba modeli . ama uno'yu falan bilmiyorsan bu anlattigimi yapman imkansiz gibi gorunuyor .

• sanırım biz herşeyi sahnesinde yaşayamayacağız...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...