Ülkemizin gelişmesi için daha çok ne yapmalıyız ?

ülkemizin gelişmesi için daha çok ne yapmalıyız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• köy ağalarını, mollaları meclisten çıkarmakla işe başlarız.

ikinci adım eğitim sisteminde olmalı... yine aynı köy ağaları,mollaları idam edip yerlerine gerçekten "eğitimci" sıfatını alabilecek kişileri yerleştiririz.

insanların zihinlerine giren ve robotlar yetiştiren cemaatimsi oluşumları yok ederiz.

hizmet sektörü yerine sanayi sektörünü halka aşılarız.

tabi pek umudum yok bunlar hayal :) neyzen tevfikin şu sözleri geldi birden aklıma

insanoğlu tuhaftır her sözü pek kaldırmaz,

i*ne dersin kızar da,

zikersin hiç aldırmaz...

kusurum varsa affola...

Erkekler Ne Diyor 20

• yapılacak tek şey öncelikle şu gençliği kendi özbenliğine getirmek ve Türklük bilincini aşılamak bu devirde ben Türküm demekle Türk olunmuyor şimdiki gençliğe bakıyorum avrupa kültürünün egomanyası altına girmiş herşeyi yabancılaşmış kendi öz kültürünü benliğini kaybetmiş.Gençlik bir ülkenin geleceğidir bir ülkede gençlik bittimi o ülke tarih sahnesinden yok olup gitmeye mahkumdur..Gençlik size sesleniyorum uyan artık bu karanlık uykundan şöyle bir sirkil ben Türküm bu memlekete neler yapabilirim nasıl hizmetim dokunur diye düşün çünkü bu memleketin gelecekteki kaymakamı,valisi,öğretmeni,doktoru siz olacaksınız ve unutmayın tüyü bitmemiş yetim sizden yardım bekleyecek bir meşale gibi ülkenin her yerini aydınlatacaksınız .

• işte sizde olmayın o zaman onlar oldu siz olmayın gençlik tamamen ölmüş en basidinden kendi türk müziği duruken yabancı dinliyorlar.bu çocuğun yetişme biçimine bakar ne ekersen onu biçersin

• tamam da bu ülkenin valisi kaymakamı başbakanı amerikanın uşağı.

• Islamiyete daha çok sarılmalıyız..

• Herşey den önce zihniyetler değişmeli bence .

• ben hiçbişey. ben gittikten sonra arkamdan düşünün.. isterseiniz batırın

• Türk'ün aklı ya s.çarken, ya da kaçarken gelirmiş.! Burdan ne anlıyorsun?

• bi kere çok tatil yapıyoruz bence 1 mayıs gibileri fazlalık.saygısızlık etmek istemem işçilere ama maalesef acı gerçek bunlar.hükümetten kurtulursak baya yol katedebiliriz.

• daha çok kitap okumalı daha çok araştırmalı ve daha çok bilgi sahibi olmalıyız. kulaktan dolma bilgilerle değil, gözle görülen bilgilerle gelişmeliyiz.

• daha az sevişmeli daha çok çalışmalıyız. :)

• ısını dogru yap butun engellere karsı ıste o zaman gelısme daha da hızlanır

• İnsan gücünü arttırmamız lazım Bu yüzdende bol bol ?

• Alt kısımdaki gibi fikir üretmekten yoksun insan üretmeyi bırakmalıyız eğitim sisteminde köklü bir değişiklik yapmalıyız en başta. Sonra insan modelini değişmeliyiz inek insan yerine zeki ve zekasını kullanan insanları örnek oalrak koymalıyız insanların önüne.İlk etap bu yoksa neyi düzeltirsen arkadan n gelen nesil yıkacaktır

• Kul hakkına dikkat etmeliyiz. O zaman Türkiye'ye bak sen.

• objektif olmak için cok okuyup cok dinlemeliyiz ve yaptıgımız işi en iyi yapmalıyız.elimizden gelen bu.

• çalışmalıyız

• Tayyipe oy vermeyi kesmeliyiz.

• arabesk rap repi yasaklarsak baya ilerleriz.

• Hükümetten kurtulmalıyız

• Üretim yapmalıyız hizmet değil

• Body'ye gitmeliyiz

• bu ülkeden bir cacık olmazz

Kızlar Ne Diyor 2

• canımızı verelimde kurtulalım .)

• sevişip üç çocuk yapmalıyız !

Yükleniyor...