• Sor
  • Bence

Yarı pozitifim ne demek ?

ben Şu an incir reçelini izliyorum metrobüste konuşurken kız dedi ben yarı pozitifim anlamadım ne demek istiyor bu yüzden erkekten kaçıyormuş ne demek ?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Duygularım o kişiye karşı tam net değil anlamında, olumlu düşüncelerimin yanı sıra olumsuz düşüncelerimde var. İlk izlenim olarak kişilere hep pozitif yaklaşırsınız ta ki kize karşı bir hatası olana kadar, hatasına göre de o kişiye karşı olan tavrınız ve bakış açınız değişir artık tam pozitif olamazsınız hatasınız telafi edene kadar... Bu durum gibi yani...

Erkekler Ne Diyor 8

• pozitifim ama biraz pozitifim , yani tamamen pozitif değilim , bir yere kadar pozitifim anlamında şey etmiş

• ne yarı pozitifi ya; hatırlıyorum o sahneyikız: "ben HIV pozitifim, yani senin anlıyacağın aidsim" diyorsonra dünyası başına yıkılıyor adamın..

• ne demek işte bu

• aidsli demek, cinsel hastalık yani
      bulaşırsa çocuklarınada geçiyor.

• pozitif ve negatif iki ucsa yari pozitif yari negatif demektir yani herseyin hem iyi yanini goren hem kotu yanini goren biri gibi bir anlam cikardim ben

• kaygılı yarım akıllı gibi düşün :P

• Cevabindan emin degil yani anla iste yari okay.. gitmek istemiyo ama sevgilisizlikden tamam veya bir engeli var..

• Nötr durumda demek :) Pozitif - negatif / 2 :)

• yarı hamileyim diyor yani testi yarı pozirtifmiş vay gahpe kimden acaba anonim yapmış

• oha :)))) ya kız resmen sana sulanmış gibi :)

• film izliyorum ha ben

• ne alaka film izliyorum ne demek

Kızlar Ne Diyor 2

• Filmle alakası bir replik dimi .. Kızın hastalığı ile alakalıydı sanırsam

• evt hsatalıgıyla alakalı ne dmk istedi anlamadım

• Ya bu kızda Hıv virüsü vardı..
      Aıds yani.. Onu kasdediyodu sanırım..

• Dengesizim demiş kelebeem.

Yükleniyor...