En sağlam akıllı telefon hangisidir sizce?

en sağlam akıllı telefon hangisidir sizce? dayanıklılık olarak ve özellikleride iyi olsun.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Xperia zed hem akıllı hem sağlam. Suda bile çalışı darbelere dayanıklıdır.Şarjı da uzun giderÖzellik olarak ta çok sağlam bence.Samsung galaxy s3 alan arkadaşlarım vardı; 2 kez ekran değiştirmek zorunda kaldılar.Ufak bir darbede ekran ı pert oldu.

• araştırdım çok hoşuma gitti aradığım telefon bu sanırım teşekkürler :)

• Ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 43

• NOKİADİYORUM

• Samsung Galaxy S4 al kafan rahat olsun. biraz tuzludur ama iphone gibi günde 2 kez şarj etmezsin ve bence S4'le birlikte samsung iphone'u geçti.

• s3 baya saglam . videolari var seyredersen gorrsn . iphone 5 le s3u blenderin icine atiyolar . iphone corba oluyor ama s3de tik yok . ama nolursa olsn ayfoncuyum <3

• Note 2 der geçerim. Şarj mı? Bitiremezsin. Dayanıklılık mı? O büyük ekranı hayvanlaşmadan (hayvan dediğimin için özür dilerim) kıramazsın. Özellik mi? AMAN TANRIM! Susuyorum. :)

• Akıllının sağlamı olmaz. Aptalın sağlamı olur. Sen 33 10 geri dön taş gibi telefon illa akılllı olacak diyorsan unutma bunlar sağlam telefonlar değil...

• z (Cevabım çok uzun ya da çok kısa)

• iphone 5 ten memnunum

• Nokia 3310 :)

• iPHone 4 veya 4s. Dağa taşa vurdum gık demiyor.

• İphone 6 çıkınca hepsini unutursun :) link

• ahahah sizi yiyolar,öle bişey yok bunu iphone 5 içinde yayınlamışlardı ama iphone 5 s3 ü ile sollayamadı :D

• haberlerde çıktı bu apple süpriz yapabilir diyorlar beklicez ve görucez

• İphone 5.. Gecen gun s4 le kiyasladim iphone 5 cok daha hizli. Kullanim rahatligi olarakta üstüne telefon yok zaten

• jail çıksada kurtulsak 6.1.3

• 7 cikcak kanka artik:)

• bütçeye göre en sağlam ? motorola atrix kullanıyorum iphone 4'e kafa tutacak bide çözünürlüğü iyi olsa

• işetim sistemi İOS mi ki kafa tutabilsin :) sony,htc,samsung desen anlarımda aynı kategori değil...

• gene mi android iOS kavgası çıkarıcaz :D

• sağlam derken dayanaklılık diyosan İphone5 iyi.Fakat sağlam diyoken donanım diyosan galaxy s4 bütün telefonları solda sıfır bırakır

• dayanıklılık için diyorum galaxy evt süper ama çok hassas :(

• iphone 3GS kullaniyorum saglam dayanıklı özellikleride iyi

• İphone Serisi

• İphone 5 drop testlerini izleyin matkapla camı çatlıyor telefon hala çalışıyor ve işletim sistemi Android değil İOS en güzeli

• I-phone en güzeli. Pahalı ama işletim sisteminin android olmaması bile yeterli bir sebep bence.

• Motorola XT910 iphone ve s3 üstün

• apple dıgerlerı zaten appleın yanında akıllı degıller :D

• dünyanın en saglam telefonu secildi xperia z videolarını izle.istersen şaşıracaksn

• X perianın aşırı ısındığını söylemeliyim eğer iyi oyunlar oynayacaksan ben htc one x kullaniyorum akışkanlık harika şuan htc one çıkmış onu almayı dusunuyorum

• Ben xperia z kullanıyorum ve gayet memnunum, ancak şunu itiraf etmeliyim ki, android market çok yetersiz, app store kesinlikle uygulama yönünden daha başarılı, umarım bu durum yakın zamanda dengelenir.Şimdi xperia z yeni bir telefon oldugu için geçmişe yonelik birşey demek mümkün değil ancak diger birçok android telefon malesef aradan 1-1.5 yıl geçtikten sonra eski modellerine yonelik hiçbir güncelleme cıkarmıyorlar. İphone bu yonden çok ama çok başarılı, halen yıllar yıllarr onceki modeli 3gs için dahi güncellemeler ve desteklenen uygulamalar çıkartabiliyor.

• Sağlam olacak, akıllı olacak. Eee bir de uzaya çıksın :DO zaman Nokia Lumia derim :D(bkz:uzaya çıkan nokia lumia)

• haha benim gibi sakar biri için sağlam telefon şart :D ama uzaya çıkmasada olur :D

• xperia z kesinlikle

• tabikide cebindeki telefondur :)

• Sony xperia z tek geçerim...

• Samsung galaxy s2 bnce bn cok memnunum

• nokia 3310 sarjı uzun gidiyor darbelere karşı dayanıklı istesende bozamıyorsun :)

• İphone 4S tek geçerim. samsung sony htc motorola kendi aralarında kapışıyor ama İphone na rakip yok kendi pazarında...

• Paran varsa HTC One üstüne kesinlikle tanımam.

• htc & sony

• Samsung galaxy S4

• I phone 3 bence hala saglam sarjı bir iyi gitse degiştirmem hiç :)

• Htc one veya samsung galaxy note 2

• link En güvenli, En sağlam, En uzun ömürlü bataryaya sahip Tek telefon ...

• vertu en dayanikli olani.

• Note 2 <33

• İPAD İYİDİR HERHALDE

• xperia z iyi ama ekran beyazımsı renkler cansız sönük geldi bana lcd olmasından dolayı sanırım ekran süper amoled plus olsaymış 10 numara 5 yıldız olurmuş

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 20

• benimki olmadıgı kesn

• turkcell maxplus 5

• benimki galaksi gio. akıllı diye verdiler ama çok akılsız bişe çıktı

• benim tercihim ilk ve son samsung galaxy s4 veya note 2

• samsung note 2 güzl telefon

• SAMSUNG VE NOKİA

• tabbikide samsung babamın telefonu L700 samsung

• İphone 4s saglam kolay kolay bişey olmuyor :D

• evet akıllı telefon... :D

• çok akıllıdır. Kendine dikkat eder hiçbir zaman çizilmez , kırılmaz :)

• kavgalara ve maçlara giderken yanımızda bulundurmamız gereken eşyalardan 1 tanesi :)

• ıPhone ler hiç dayanıklı değil zaten şarjıda kısa sürede bitiyo camı düştüğü anda kırılıyobence Xperia z şu an en iyi telefonözellikleride çook iyi

• peki ya en saglam telefona sahip olan en akilli insan kim?:D

• nokianın telefonlar her zaman daha dayanıklıdır bide sony nin xperia iyimiş

• Sony Xperia Go

• samsung bence

• samsung s4

• Nokia 3310

• nokia 3310

• İphone

• nokia 3310 :D

Yükleniyor...