En sağlam akıllı telefon hangisidir sizce?

en sağlam akıllı telefon hangisidir sizce? dayanıklılık olarak ve özellikleride iyi olsun.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Xperia zed hem akıllı hem sağlam. Suda bile çalışı darbelere dayanıklıdır.Şarjı da uzun gider

Özellik olarak ta çok sağlam bence.

Samsung galaxy s3 alan arkadaşlarım vardı; 2 kez ekran değiştirmek zorunda kaldılar.

Ufak bir darbede ekran ı pert oldu.

• Ben teşekkür ederim

• araştırdım çok hoşuma gitti aradığım telefon bu sanırım teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 43

• Note 2 der geçerim. Şarj mı? Bitiremezsin. Dayanıklılık mı? O büyük ekranı hayvanlaşmadan (hayvan dediğimin için özür dilerim) kıramazsın. Özellik mi? AMAN TANRIM! Susuyorum. :)

• Note 2 <33

• NOKİA

DİYORUM

• İPAD İYİDİR HERHALDE

• z (Cevabım çok uzun ya da çok kısa)

• nokia 3310 sarjı uzun gidiyor darbelere karşı dayanıklı istesende bozamıyorsun :)

• htc & sony

• xperia z iyi ama ekran beyazımsı renkler cansız sönük geldi bana lcd olmasından dolayı sanırım ekran süper amoled plus olsaymış 10 numara 5 yıldız olurmuş

• tabikide cebindeki telefondur :)

• Samsung galaxy S4

• link

En güvenli, En sağlam, En uzun ömürlü bataryaya sahip Tek telefon ...

• I phone 3 bence hala saglam sarjı bir iyi gitse degiştirmem hiç :)

• apple dıgerlerı zaten appleın yanında akıllı degıller :D

• Nokia 3310 :)

• vertu en dayanikli olani.

• İphone 5 drop testlerini izleyin matkapla camı çatlıyor telefon hala çalışıyor ve işletim sistemi Android değil İOS en güzeli

• I-phone en güzeli. Pahalı ama işletim sisteminin android olmaması bile yeterli bir sebep bence.

• İphone 6 çıkınca hepsini unutursun :) link

• haberlerde çıktı bu apple süpriz yapabilir diyorlar beklicez ve görucez

• ahahah sizi yiyolar,öle bişey yok bunu iphone 5 içinde yayınlamışlardı ama iphone 5 s3 ü ile sollayamadı :D

• Samsung galaxy s2 bnce bn cok memnunum

• xperia z kesinlikle

• duman yak mı du manyak mı .p

• yok bence de :)

• evet başka duman var mı:D

• müzik grubu olan duman değil mi bu :D

• Öncekileri Göster
  • Ben xperia z kullanıyorum ve gayet memnunum, ancak şunu itiraf etmeliyim ki, android market çok yetersiz, app store kesinlikle uygulama yönünden daha başarılı, umarım bu durum yakın zamanda dengelenir.

Şimdi xperia z yeni bir telefon oldugu için geçmişe yonelik birşey demek mümkün değil ancak diger birçok android telefon malesef aradan 1-1.5 yıl geçtikten sonra eski modellerine yonelik hiçbir güncelleme cıkarmıyorlar. İphone bu yonden çok ama çok başarılı, halen yıllar yıllarr onceki modeli 3gs için dahi güncellemeler ve desteklenen uygulamalar çıkartabiliyor.

• X perianın aşırı ısındığını söylemeliyim eğer iyi oyunlar oynayacaksan ben htc one x kullaniyorum akışkanlık harika şuan htc one çıkmış onu almayı dusunuyorum

• Sony xperia z tek geçerim...

• ne kadar bir bütçen var.

• s4 ÜN suya ve toza dayanıklı versiyonu çıkacak.ondan almanı tavsiye ediyorum.Xperia Zde yazılımsal sorunlar var.yazılımla donanım arasında bazı yerlerde uyuşmazlıklar var.üstelik ekran çözünürlükleri aynı olmasına rağmen xperianın ekranı daha soluk.sony nin kamera kalitesi S4 e göre daha düşük.S4ün kamera özellikleri gerçekten iyi

burada ikisinin kamera ve video kalitesini gösteriyor.sonuna kadar izle.

link

link

• max. 1500

• Htc one veya samsung galaxy note 2

• sağlam derken dayanaklılık diyosan İphone5 iyi.Fakat sağlam diyoken donanım diyosan galaxy s4 bütün telefonları solda sıfır bırakır

• dayanıklılık için diyorum galaxy evt süper ama çok hassas :(

• Sağlam olacak, akıllı olacak. Eee bir de uzaya çıksın :D

O zaman Nokia Lumia derim :D

(bkz:uzaya çıkan nokia lumia)

• haha benim gibi sakar biri için sağlam telefon şart :D ama uzaya çıkmasada olur :D

• Samsung Galaxy S4 al kafan rahat olsun. biraz tuzludur ama iphone gibi günde 2 kez şarj etmezsin ve bence S4'le birlikte samsung iphone'u geçti.

• dünyanın en saglam telefonu secildi xperia z videolarını izle.istersen şaşıracaksn

• Paran varsa HTC One üstüne kesinlikle tanımam.

• iphone 3GS kullaniyorum saglam dayanıklı özellikleride iyi

• İphone 4S tek geçerim. samsung sony htc motorola kendi aralarında kapışıyor ama İphone na rakip yok kendi pazarında...

• Akıllının sağlamı olmaz. Aptalın sağlamı olur. Sen 33 10 geri dön taş gibi telefon illa akılllı olacak diyorsan unutma bunlar sağlam telefonlar değil...

• Motorola XT910 iphone ve s3 üstün

• İphone 5.. Gecen gun s4 le kiyasladim iphone 5 cok daha hizli. Kullanim rahatligi olarakta üstüne telefon yok zaten

• 7 cikcak kanka artik:)

• jail çıksada kurtulsak 6.1.3

• s3 baya saglam . videolari var seyredersen gorrsn . iphone 5 le s3u blenderin icine atiyolar . iphone corba oluyor ama s3de tik yok . ama nolursa olsn ayfoncuyum <3

• iphone 5 ten memnunum

• motorola razr maxx öyle bişeydi

• bütçeye göre en sağlam ? motorola atrix kullanıyorum iphone 4'e kafa tutacak bide çözünürlüğü iyi olsa

• gene mi android iOS kavgası çıkarıcaz :D

• işetim sistemi İOS mi ki kafa tutabilsin :) sony,htc,samsung desen anlarımda aynı kategori değil...

• iPHone 4 veya 4s. Dağa taşa vurdum gık demiyor.

• İphone Serisi

Kızlar Ne Diyor 20

• SAMSUNG VE NOKİA

• tabbikide samsung babamın telefonu L700 samsung

• nokianın telefonlar her zaman daha dayanıklıdır bide sony nin xperia iyimiş

• İphone 4s saglam kolay kolay bişey olmuyor :D

• Sony Xperia Go

• nokia 3310 :D

• İphone

• benimki olmadıgı kesn

• samsung note 2 güzl telefon

• benim tercihim ilk ve son samsung galaxy s4 veya note 2

• samsung bence

• ıPhone ler hiç dayanıklı değil zaten şarjıda kısa sürede bitiyo camı düştüğü anda kırılıyo

bence Xperia z şu an en iyi telefon

özellikleride çook iyi

• samsung s4

• peki ya en saglam telefona sahip olan en akilli insan kim?:D

• nokia 3310

• Nokia 3310

• turkcell maxplus 5

• benimki galaksi gio. akıllı diye verdiler ama çok akılsız bişe çıktı

• kavgalara ve maçlara giderken yanımızda bulundurmamız gereken eşyalardan 1 tanesi :)

• çok akıllıdır. Kendine dikkat eder hiçbir zaman çizilmez , kırılmaz :)

• evet akıllı telefon... :D

Yükleniyor...