Bu sene üniversiteden mezun olacaklar var mı sitede? Mezun olduktan sonra ne yapmayı planlıyorsunuz?

Gizli Üye
Mezun olmuş arkadaşlar o psikoloji anlatır mısınız bize ben şimdiden kara kara ne yapsam diye düşünüyorum :D Dımdızlak ortada kalmak nasıl bir duygu sayın tecrübeli arkadaşlar :D?

Bu sene üniversiteden mezun olacaklar var mı sitede? Mezun olduktan sonra ne yapmayı planlıyorsunuz?