Excel'i internetten nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar bilgisayar kullanmaya yeni başladım. Microsoft Office Programlarında exceli öğrenmek istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? Tablo yapmak hesap yapmak vs temel şeyleri kursa gitmeden nasıl öğrenebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bak şimdi 2 tane sayfa açık excel ile ilgili eğitim için link buradan tek link halinde hızlı şekilde dosya indirebilirsin daha bir çok içerik var yabancı dillere kadar... Bunu indirince link 2 programında dosyaları var setup ile yükleyip eğitici videoları inceliyorsun... Tabi bu site paralı olduğundan başka sitelerden indirmek istersen Microsoft Excel Makro Türkçe Görsel Eğitim Seti ve Office Excel Eğitim Seti Türkçe Full olarak google ile arama yap bir çok sayfa çıkar yalnız ne kadar sağlam durumdadır bilmiyorum... Benden sana tavsiye zaten pahalı değil bu siteden 1, 2 aylık üyelik al film, program, eğitim seti, belgesel, dizi ne istersen tek tıklama ile hızlı şekilde indir.

• paralı yani di mi her 2 linkde?

• Bu linkteki vipkullan.com sitesi paralı ama parasız olarak google gibi arama motorlarında benim söylediğim yazıyı kopyalayarak arama yaptırabilirsin yalnız dosya paylaşım sitelerinde premium üyeliğin olmadığı için hem son hızda indiremezsin hemde bozuk dosya olabilir. Benden sana tavsiye 20 Tl yatırıp vip üyelik al 1 ay içerisinde dünyanın programını ve eğitim setini indirirsin, hemde farklı soruların olursa destek alabiliyorsun. Yinede sen bilirsin.

• Almak istersen detaylı bilgi burada link

Erkekler Ne Diyor 7

• link Megep'in bu modulunden faydanalabilirsiniz.

• çok teşekkürler

• Forumlara bakacaksınız, googla soracaksınız bol bol, "excelde nasıl toplama yapılır" gibi...

• link kursa filan gerek yok youtube da ara kolaylıkla öğrenirsin. Ne için kullanacağın önemli. kendi işlerinde kullanacaksan tablo ve hesap için kullanacaksan 1 saatte öğrenirsin.

• Ornekli formül anlatimlarini bul ne oygula. Azmin varsa çok çabuk ogrenirsin. Bende bu sekilde öğrendim. Marco hariç iyi bilirim karmaşık hesaplamalar yaptırırım.

• Bu aşk katagorisi :))))

• başka türlü yanıt vermiyonuz napiyim:(

• Birazdan sana bir site önereceğim bak resimde atacağım.

• Hazır formülleri kurcala heves yoksa hiçbirşey öğrenemezsin.

• heves var niye olmasın sadece destek istedim sizlerden:)

• Yapabilirsin videoları izle google excel konusunda sana fazlasıyla yardımcı olur bir sürü hazır formül var.

Kızlar Ne Diyor 2

• Google'a ömer bağcı yazın.excel kitapları yazaın ömer Bağcı'nın web sitesine ulaşırsınız. ömer bağcı bilişim akademisine üye olarak excel eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

• ben bilişim bölümüyüm çok basit ya

Yükleniyor...