Pijama partisinde neler yapılır? Pijama partilerinin olmazsa olmazları nelerdir?

Bütün kızlar toplandık toplandık :DEvett yılbaşı yaklaştı :D Biz kızlarla 30 aralık günü toplanıp evde bi parti vermeyi düşünüyoruz :) Nasıl desem pijama partisi gibi bir şey olucak işte.Pijama partisinin olmazsa olmazları neler?Yada pijama partisinde neler yapılır? :D Yanlış anlamayın ilk defa yapıyorum o yüzden :D

Güncellemeler:
Sadece pijama partisi olarak düşünmeyin :D Yılbaşı partisi gibi de olucak

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Biz 3 kız birimizin evinde toplanıcaz kocaman bi kovaya (!) cipsleri dondurucaz önümüzde monopolly kulağımızda mp3 geri sayım hediyeler vs.

Erkekler Ne Diyor 18

• alkol, çerez, şişe çevirmece, açık pencere, pencereye yaslı merdiven, kırmızı ampul.:D

• manyaksın len sen :D ahahahaaa :D:D:D

• :D:D:D yaapalım zevkli oluomus tecrübeli hotdoggggg :D

• ahahah :D

• pijama partisi deyince nedense aklıma hep güzel kızlar toplulugu geliyo benim :D

• Partinin olmazsa olması tüzüktür. Öncelikle bir parti tüzüğü oluşturmanız gerekir. Parti adı güzel ama oy atılır bu partiye...

• Çook öncede kızlar beni parti var gelsene diye çağırmışlardı. Bende cila gibi bir takım elbiseyi çektim üzerime. Gittim. Kızları pijamayla görünce. Koşarak uzaklaştım.

• Pijama olmazsa olmaz sanırım. Aslında organize işleri benden sorulur. Alın tombalanızı, tombala oynayın. Gelen kişilerle ilişkin ne-dostun arkadaşların mı, ne tarz insanlar vs. bilmek gerek...

• 4 kişiyiz ve hepsi en yakın arkadaşlarım yediğimiz yemek içtiğimiz su ayrı gitmez o derece

• Tamam o zaman, toplanırsınız bir odaya kız kıza... Ne yapmaktan hoşlanıyorsanız onu yapın yiyecek olarak. Temelde abur cubur şeyler olsun. İçeceklerinizi alın. Takılın işte öyle ne bileyim... Hem hatırlatayım, 31 aralıkta toplanırsanız yılbaşına yetişirsiniz. 30'u gecesi yılbaşı olmuyor :)

• Pijama partileri iç çamaşıra giden yolu kısaltmak ve eğlenceli hale getirmek için yapılır. Sonunda mutlaka iç çamaşıra ulaşılır. Bence güzelce temizlen ve en güzel iç çamaşırını giy. Parti danışmanına ihtiyacın varsa mesaj bırak :)

• Eşcinsel partisi olmasın?

• pıjama olur

• hadi canım :)

• Öncekileri Göster
    • meyve veren agacı taslayın sız :)))

• :))))

• ağda?

• Abi o ağda partisinde oluyor :D

• way be çok geri kalmışız :)

• dikizleyeceğiniz bir erkek şart :)

• Tüm bu pijama partileri sokakta gruplar halinde abazan abazan gezen erkek sayısını açıklıyor. Adamların günahı yok demek ki.

• Yastık savaşıda yapın fazla yaramazlık yapmayın.

• sizin için bedava gelip striptiz yapabilirim :)

• bence kırmızı iç çamaşırı alsın herkes..Gecenin sonunda soyunun oy birliği ile en güzel kırmızı iç çamaşırını seçip onu gecenin sembolü haline getirin ve fotoğraflar çekin

• strip poker, truth or dare, sangria, tekila shots, edible clothes, pinyata... bizim pijama partilerini ozledim :D her neyse bol bol yiyecek muzik vs alin dedikodu yapin siz en cicisi :D

• bu partinin olmazsa olmazı benım yok mu davetiye :)

• dedikodu :D

• pijama partisinde pijama giyilir eğlenilir okadar

Kızlar Ne Diyor 19

• hiç partiye gitmedim :(

• Yastık savaşı,dedikodu,korku hikayeleri,doğruluk-cesaret

• Pijamaları boşverin seksi iç çamaşırı giyinn o.O şaka bi yana film dedikodu saç baş yapma filan olur heralde :D

• dikkat edin aranızda lezbiyenler olabilir :)

• Bütün sırların ortaya cıkacagı bir gün olacak bellikii :) Herkes kırmızı pijama giysin cerezler,icecekler,mumlar olsun :) Kesinlikle müzikte olsunn :) Oryantal danssız olmaz :)

• Üniversitedeyken ne çokl yapardık vazgeçilmezimizdi pijama partileri... Yapılan liste ise şu ;1. Muzik ve dans mezdeke filan2. Sürekli şakj şak çekilen foto makınası ve deli çılgın pozlar farklı kıyafet ve hallerde3. Telefonla muhakak birilerini oynatmak4. İçki (olmazsa olmaz)5. Çiğ köfte ... vallahi baya zewkli olurdu özellikle gece yarısı yapılırsa 6. Akşam 8 -9 civarı muhakak dışarı çıkıp turlamak... siz bişi yapmasanızda türlü çılgınlıklar oluyor o kadar kız gezince..7. İçki içermisiniz bilmem ama biz öyle aşırı tercih etmezdik ağama sızlama vakasının boy gösterme olasılığı yüksek olur diye.8. O grupta o an kim yoksa vay haline.. muhakak bol bo çekiştirilir9. Yatak sohbeti başlar; iğrenç ve cinsel içerikli sohbetler fıkralar(bir kaç tane fıkra okumanı öneririm), korkutucu hikayeler cinleri barındıran (çoğu kız suss diye çığlık atsada süper oluyor helde onları iyice korkuttuktan sonra en ufak şeyde çığlık atıp zıplamalarını izlersen uzun süre unutamayacağın bir anı kazanmış olursun ;) )

• 4 ve 7 çelişiyor o yüzden gerisini okumaya gerek yok

• Öncekileri Göster
    • Aman neyse bende şaşırdım nıye oyle yazmışım diye. Bir iki defa içkili yapmıştık 3 u yazarken o geldi sanırım aklıma sonrada ara werdim yazmaya dewam ettim bir sonraki pijama partilerimizi düşündüm. Ben içkilileri daha çok sewıyorum şahsen omzumda birisi ağlayıp kusmadığı sürece. o yüzden hem olmazsa olmazım hem olmamalı

• ahaha süper ya :D

• Durun size bi oyun ogreteyim.oncelikle ortaya bi iki siseIcki koyuyoruz.bi tanede fincan.3 kisisiniz dielim1.kisi bi itirafta bulunuyo.ornein daha once ic camasirsizSokaga ciktim diyo.ve bi fincan icki iciyo.sira 2. Kisiye gelio1.kisinin soledigi cumledki seyi yapmissa daha once biFinca icki.iciyo yapmadiysafincani 3.isiye veriyo.konusmakTamamen yasak.sonra itirf sirasi 2.kisiye gciyo

• kişi sayısına göre dildo alın,zira kafanız güzelken "ahh burda neden hiç erkek yok" diye düşüneceksiniz.

• ben o işi hallettim:D

• en güzeli.benim kutlayacak bişeyim yok ühüüü

• Dedikodu,makyaj,pijama,icki,yiyecek,tabu,eski sevgiliyi baska numaralardamArayip dalga gecme ,mezdeke vs vsbiz bnlari yapardk

• dalga gecme olayına bittim :D

• biz kırmızı iç çamaşırı partisi yapıcaz

• mezdeke cdsi, bol bol içki ve cips, striptizci.

• bence tabu oynayin cok eglenceli oluyor yada karaoke yapin :D

• orta okuldayken yapıyorduk pastalar börekler çörekler ilk defa dedikoduyla beraber yemekler falan yeniyor sonra hep beraber bi karar verip ışıkları söndürüp mum ışıyla ruh çağırmalar sonra defile düzenliyorduk en manyak kıyafetleri giyip 3 jüriden puan falan topluyorduk dans mans kopuyorduk bazılarımızın aileleri bilmiyordu pijama partisi yaptığımızı tabi herkez altına giyiyordu pijamaları toplancağımız eve yaklaşınca üstümüzdekileri yolda çıkarıpta partiye gidiyorduk :))1=pasta börek çörek şart 2=eğlence olsun diye kahve içip birbirinizin falına bakabilirsiniz3=Defile yapabilirsiniz jurili4=şişe çevirmece oynayabilirsiniz hep beraber 5=müzik eşliğinde dansdaha fazla ne yapılır bilmiyorum benden bu kdr =)

• dedikodu içki pijama

• yakın arkadaşlardan birinin evinde toplanılıp yapılan eğlencedir. o gece her şey açığa çıkar, bugüne kadar sakladığınız her sır isteseniz de istemeseniz de ortaya dökülür bir bir. yenmedik yemek kalmaz, mideler tıka basa doldurulur. işin en eğlenceli yanı pijamaları giyip yatağa yatmaktır. o zaman uyuyacağını zanneden herkes yanılır; asıl şamata ışıklar sönünce başlar. olur olmadık hikayeler anlatılır, herkes can kulağıyla dinler birbirlerinin anlattıklarını. sabahleyin geceden arda kalan en güzel şeydir birbirini uyandırıp geçen gecenin yorumunu yapmak.

• yastık savaşı :)

• Pıjamaları gıyıp evde durmanın esprısını çözemedim .

• Pijamalari giyin, patlamis misir patlatin, abur cuburdu vs yiyin tikinin, televizyonu da acin istediginiz programi, arada muzik acin kopun, birbirinize makyaj yapin vs.

• Çeşit çeşit içki.

• Çeşit çeşit haram diyosun yani :D :D

• Evet :)

Yükleniyor...