Kızlar bu ne demek :) Kızların yorumlarını merak ediyorum sadece :D?

Gizli Üye
Lütfen abuk sabuk yorum yazmayın. Yaparsanız da şikayet edeceğim üzgünüm. Xperim yetmediği için gizli başlıkta açamadım. Uzun zaman önce dershaneye giderken bir hocam bana şey demişti ki çekik gözlü ve ablak suratlı olur türk kızları bende öyleymisim sınıfta bu profile uyan bir ben varmışım gerçekten de soyum hep türk yani de kadın bunu nasıl bildi. Ablak surat ne yani :D
Kızlar bu ne demek :) Kızların yorumlarını merak ediyorum sadece :D?