Babam bana defalarca bela okudu bugün? lütfen okuyup cevaplayın?

Gizli Üye
daha önce de okumuştu ama bugün ardı ardına okudu 5 6 kez. babamdan nefret ediyorum ağzindan hiç kötü söz eksik olmaz gün boyunca evlatlarına küfreder bazen gelir döver öyle biridir işte benim babadediğim insan. bugün arkadaşlarımla 1 hafta bişeyler yapabilirmiyim şehir dışına çıkıp diye izin aldım annemden. babamda duydu diğer odadan hayır hiç isteğin bitmez dedi laf attı ben lütfen dedim rica ettim ilk defa şehir dışına çıkcam bu yaz. yaz boyunca hiç bişeye izin vermediler. babam kes sesini uzatma yanına gelir döverim gibi laflar söyledi. ben üzüntümden lütfen bir kere dışarı çıkayım diye ağladım tekrar tekrar söyledim. babam 5 6 kez bela okudu sırf bu yüzden. onu hayatımdan sildim artık ölse gözümden bir damla yaş akmaz. nolur bu insanın bedduası tutar mı onu söyleyn bana?
Babam bana defalarca bela okudu bugün? lütfen okuyup cevaplayın?