Istediğiniz mesleği mi yapıyorsunuz?

içimizde ukde kalan şeyler var mesela ben hukukçu olmak yerine ressam olmayı isterdim..siz ne olmak isterdiniz? niçin?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• insan geliri olmadıgımda huzursuzdur. Bu durumda da istedigi işi degil buldugu işi yapmak zorunda kalıyor

• öyle olacak sanırım..

• hukuk her türlü iyidir. hukuk ve tıp ac kalmazsın.
      amatör resim de cizebilirsin işte daha iyi

• evet ben de bu yüzden hukuku seçtim...

Erkekler Ne Diyor 17

• The University of Kaldırım Engineering

• hep diplomat olmak istedim nasip olmadı gerçi okumadığım azimli olmadığım için olmadı

• Ben müzisyen olmak isterdim sesim ve yaptığım işler beğeniliyor. Bir kaç parçam var ama dediğim gibi profesyonel değil. Mühendislik okuyor olmasaydım müzisyen olma yolunda daha iyi işler çıkartırdım mutlaka..

• :) :)

• beni anladığını anlıyorum :)

• seni çok iyi anlıyorum

• Hayır malesef.

• Öğrencilik işte : /

• Bilim Adamı Olucam.Futbolcu Olucam.Rapper Olucam.Kaldırım Mühendisi Olduk a.k :)

• istediğim sektördeyim ama henüz pozisyon olarak istediğim yerde değilim. gerçi 5 yıl önce tam da şu anda olduğum yerde olmayı çok istiyordum ama insanoğlu tatmin olamıyor işte bir türlü.

• Mesleğimi yapmıyorumama suanki isimi seviyorum

• Küçükken avukat olmak isterdim. Sonra yazılımcı olmak istedim ve oldum. Şimdi sektörde iyi bir girişimciyim.

• :)

• teşekür ederim :)

• başarıların devamını dilerim :)

• Hayır , istediğimdi ama istediğim gibi olmadı

• :) o zaman güzel

• ben kendi adıma üzülmedim :)

• senin adına üzüldüm :(

• öğrenci olmayı istemiyorum çok sıkıcı

• kimse istemez :)

• Müşteri temsilcisi olmak yerine yine çalıştığım firmada yazılım mühendisi olmak isterdim.

• hukukçu olmayı çok istiyordum. Gittim elektronik okudum sonra da bilişimci oldum :)

• öğrenciyim henüz işim yok

• zekiyim ama amele olmak istiyorum

• :)

• aşçıyım aşçı :D

• çok ilginç :)

• meslek seçimi beynin logaritmik akımını belirer bu da bireyin nasıl seçim yapma konusnda stopik yapıya cevap vermesini sağlar

• Evet de, sıkıldım artık..

• umarım düzelir

Kızlar Ne Diyor 5

• Ogretmenim. Ogretmen olmasaydim yine baska bir bransta ogretmen olurdum muhtemelen. :)

• galiba evet..

• evet hayalimdi ortaokul da ben bu mesleği istiyorum dedim. yaptım !

• Mimarlık ya da güzel sanatlar okumayı isterdim sanırım,bölümümden memnunum gerçi ama.

• hayır yapmıyorum bende hep hostes olup oradan oraya uçmak isterdim

• güzel olabilir:)

Yükleniyor...