Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Istediğiniz mesleği mi yapıyorsunuz?

içimizde ukde kalan şeyler var mesela ben hukukçu olmak yerine ressam olmayı isterdim..

siz ne olmak isterdiniz? niçin?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• insan geliri olmadıgımda huzursuzdur. Bu durumda da istedigi işi degil buldugu işi yapmak zorunda kalıyor

1|0
    • evet ben de bu yüzden hukuku seçtim...

• hukuk her türlü iyidir. hukuk ve tıp ac kalmazsın.

amatör resim de cizebilirsin işte daha iyi

• öyle olacak sanırım..

Erkekler Ne Diyor 18

• Öğrencilik işte : /

1|0
  • öğrenci olmayı istemiyorum çok sıkıcı

1|0
  • istediğim sektördeyim ama henüz pozisyon olarak istediğim yerde değilim. gerçi 5 yıl önce tam da şu anda olduğum yerde olmayı çok istiyordum ama insanoğlu tatmin olamıyor işte bir türlü.

1|0
  • Evet de, sıkıldım artık..

1|0
  • Hayır malesef.

1|0
  • Küçükken avukat olmak isterdim. Sonra yazılımcı olmak istedim ve oldum. Şimdi sektörde iyi bir girişimciyim.

1|0
  • meslek seçimi beynin logaritmik akımını belirer bu da bireyin nasıl seçim yapma konusnda stopik yapıya cevap vermesini sağlar

1|0
  • Ben müzisyen olmak isterdim sesim ve yaptığım işler beğeniliyor. Bir kaç parçam var ama dediğim gibi profesyonel değil. Mühendislik okuyor olmasaydım müzisyen olma yolunda daha iyi işler çıkartırdım mutlaka..

1|0
  • Mesleğimi yapmıyorum

ama suanki isimi seviyorum

1|0
  • The University of Kaldırım Engineering

1|0
  • hukukçu olmayı çok istiyordum. Gittim elektronik okudum sonra da bilişimci oldum :)

1|0
  • öğrenciyim henüz işim yok

1|0
  • hep diplomat olmak istedim nasip olmadı gerçi okumadığım azimli olmadığım için olmadı

1|0
  • zekiyim ama amele olmak istiyorum

1|0
  • Bilim Adamı Olucam.

Futbolcu Olucam.

Rapper Olucam.

Kaldırım Mühendisi Olduk a.k :)

1|0
  • Hayır , istediğimdi ama istediğim gibi olmadı

1|0
  • Müşteri temsilcisi olmak yerine yine çalıştığım firmada yazılım mühendisi olmak isterdim.

1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır yapmıyorum bende hep hostes olup oradan oraya uçmak isterdim

1|0
  • galiba evet..

1|0
  • Mimarlık ya da güzel sanatlar okumayı isterdim sanırım,bölümümden memnunum gerçi ama.

1|0
  • evet hayalimdi ortaokul da ben bu mesleği istiyorum dedim. yaptım !

1|0
  • Ogretmenim. Ogretmen olmasaydim yine baska bir bransta ogretmen olurdum muhtemelen. :)

1|0
Yükleniyor...