Rüya yorumlama ?? Rüyada yılan görmek ?

Arkadaşlar rüyamda bir tarla gibi biyerde yılandan kaçarken gördüm kendimi.Ama yılan yakalayamadı beni.Bu rüya neye işarettir sizce ?

Güncellemeler:
Uyumadan öncee yılan muhabbeti yapmıştık acaba ordan bilinçaltıma mı yerleşti ne :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir sıkıntınız var. Aklınızı kurcalayan bir dert veya bir kişi. Bu durum sizi çok huzursuz etmiş. Daralmışsınız. Size yardım eden kimse yok ve bu sorun her ne ise başbaşa kalmışsınız. Fakat bir şekilde bu işten paçayı yırtacağınıza inanıyorsunuz.

• Rittersport verem mi ?

• Ve birileri gözlem yeteneğini konuşturdu... :)

Kızlar Ne Diyor 5

• bilinçaltı tamamen

• dondurma yemek = yüksek not :D

Biraz daha ilerlesek rüya tabiri kitabı yazarız senle söyliyim ben :D

• aslında öyle derler ama uyumadan önce konuşmuşsunuz ya ondandır :D bende dün gece ruyamda kimyacıyla dondurma yiyodum okula gittim kimyadan hayatımdaki en yuksek notu almışım onu öğrendim. Değişik :D

• düşman falan yok yani :D:D

• benim bildigim, yilan dusman demektir. eger o seni soksaydi ozaman sana o dusmaninin zarari dokunacakti. iyi syilmaz. yilan, kotu uyari. lutfen, seni korkutmak amacim yok. sadece bildigimi soyluyorum sana. dikkat et. bu sana bir uyari. 100% ben ruyalara inamiyorum ama 50% dogru olani vardir. tipki fal gibi ve burc aciklamalar.

• yılan düşman demekmiş yani çevrende dikkat et düşman olablr

• yılan düşman anlamına gelir, etrafında senın kotulugunu ısteyen bı dusmanın var. etrafındakı ınsanlara dıkkat et :)

• Kolla g.tü derim ben.

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...