Chrome İçin Video İndirme Programı

Google Chrome için Facebook, Youtube, Dailymotion, İzlesene ve diğer bütün siteler dahil, video indirme programı bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• internet download manager var.

tektir bu alanda

• Evet, sağ olun :) ama bende bir zaman sonra indirirken ne video ne müzik olarak indiriyor, direk Chrome Kopyası olarak indiriyor yani anlam veremiyorum.. Neyse yapacak bir şey yok , ben ayarlamaya çalışacağım :) İlginize ayrıyetten teşekkür ederim :))

• yaptın mı

• Çok teşekkür ederim :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• programsız link

• :)

• ne demek :)

• Yine de teşekkürlerimi sunuyorum :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 20

• İNTERNET DOWNLOAD MANAGER İNDİR + CRACKLISINI BUL BÜTÜN SİTELERDEN INDIREBILIRSIN KARDESM VİDEO YANINADA + FORMAT FACTORY VİDEOLARI MP3 YAPAR ODA GERİSİNE KARIŞMA ;)

• Aynen öyle :) Format Factory çok işe yarıyor acayip memnunum keratadan :)

• internet download menager işine yarabilir . her gördüğü video yu indirmek gibi bir özelliği var ( tabi isteğe bağlı olarak )

• internet download manager (İDM)

• bunu bilemn lazım.bunu bilmen içinde şad keloğ bidi.

• avant downloader adında bir uzantı var.programsız.gayet de hızlı indiriyo çok kullanışlı

chrome web mağazasına yaz çıkıyo.sarı üçgen bir simgesi var

• google amcaya git.. idman yaz..indir

• lazut zamanı gelmedı daha ama :D

• Getiririz :D

• idmanı indir asdaSFafdAS

• idman ( internet download menager )

• Youtube song dovnloader

• Internet Download Manager en temizidir. Real Player bazen chrome'la uyum sorunu çıkarabiliyor bir süre sonra indirme işareti çıkmamaya başlıyor ama IDM hem sorunsuz hem de aşırı hızlıdır saniyesinde filmleri bile indirir.

• Real player

• Çözümü var ama sana burada uzun uzun anlatamam.

• Uzun zamandır vardı bende Real Player ama çok sorun vermeye başlıyor bir zaman sonra.. Açılmamaya başlıyor vs..

• yazılmış ama idm

• youtubeden indirmek için YTD die bir orıgram var 1 numara

• Bak firefox yani mozilla indir orda video indirme eklentisi var hemde ücretsiz istediğin kadar kullan :)

• Hadi ya neyse sağ olasın yinede toprak :)

• Ya avantajıda var tez avantajıda

avantajı ücretsiz ve diğer indirme eklentileri gibi zart zurt cıkmıyor

tez avantajı diğerlerine göre biraz daha yavaş belirli sitelerde çalışıyor örneğin youtubede çalışıyor :)

• EyvAllah hemşerum :) oni da denerum :)

• Internet Download Manager en iyisidir alanında. İstersen Full olanını upload edip atabilirim link olarak.

• Buyur, içinde yazıyor her şey :) link

• Zahmet olmazsa :)

• İnternet Download Manager Full sürüm bulursan tamamdır ben 2 sene önce yüklemiştim hala kullanıyorum serial filanda istemedi .

• Olur :)

• Buldum full sürümü istersen atıyım msnden filan .

• Ben yama yapmıştım ondan sonrada bişey istemedi pcde var galiba idm istersen atabilirim .

• Öncekileri Göster
  • fvd video downloader google ın eklentisidir indirebilirsin

• önemli değil

• Sağ olasın kardesim

• idm indir kardeşim

• EyvAllah paşam sağ olasın :)

• Mozilla olarak; download helper var. Ben onu kullanıyorum, gayette güzel.

Yükleniyor...