İçinin güzelliği yüzüne yansımış.

Saçma bir deyim değil midir bu sizce de ? Yüzü güzel olan her insan iyi insan demek midir ? link :))

Güncellemeler:
Yapmayın arkadaşlar cümlenin mecazi olduğunun farkındayım tabi ki..Eğlence olsun diye sorulmuştur ciddiye almaya gerek yok..İki satır makara yaptırmıyosunuz he.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• bakıyorum nereme yansımış diye sanırım sadece totoma :D

• Öpecem ya geyik yapılmaz bunlarla anasını satim :))

• Öncekileri Göster
    • yatacak yEriniz yOk :D :D :D

• var var

Erkekler Ne Diyor 22

• Güncelleme yaparak kitleye izahta bulunmanı kınayarak bu karikatürdeki arkadaşa cevap vermek istiyorum...Senin güzelliğin yüzüne yansımaya çalışmış, gerçekten çalışmış ama başaramamış.Belki bir gün...

• Kitleyi böyle bir karikatürle tanıştırdığım için ben kendimi kınadım zaten :)

• Öncekileri Göster
    • Ben genelde akşamları geliyorum haliyle akşamları görüyorum.
      Çemkirme patlangoç huzur eksiğim var bugün tedariklemeye geldim hususi.

• Çemkirmek ve ben ? nasıl yakıştırdın bunu bana..
      Kimler eksiltti huzurunu senin?:))

• Adamlar boşuna demiyomuş victoria secret melekleri diye

• O değil de hem çirkin hem de fitne fesat olursa daha beter olur be teyze kızı...Sen şimdi bunu genellemeye yazdın da ben sevgililere yorarak yorum yapiciğim.Şincik hatunun sıfata bakıyorsun, kaza yapmış passatın kaportasının sanayici cemil ustanın elinden geçmiş gibi dalgalı ve yer yer göçükler içerisinde. Soruyorsun usta bu nedir " çekiçle ancak bu kadar oluyor" diyor. Sonra dersin ulan buna hayat vurmuş bari biz el uzatalım, ama bir bakıyorsun ki içi de dışı gibi çürümüştür.Öte yandan ancelina culi gibi bir hatun olursa bari gozelliğine gandım da sevduydum dersin. Bir bahanen, yolun yordamın olmuş olur.

• Şu üşenmeden yazdığın uzun paragrafların hayranıyım dayıoğu..Sıkılmadan okuduğum nadiren paragraflara sahipsin çok içimden gelerek artılıyorum :)

• teşekkürler efenim bende içtenlikle 5* verdim :)

• Teşekkürler :)

• Nerden buluyosun böyle sorulari bilmiyorum ki :-)))

• Karikatürden çıktı :)

• Benim kötü olmam gerekiyordu o zaman, saçma. karikatür süper bu arada :)

• Nice temiz yüzlü insan vardır ki cehennemin tabakaları arasında yanmaktadır... Hadis

• Benım ıyımı olmammm lazım yanı oysa kotuyum ben kotu

• - Guzellik : Cekicilik , Yakisiklilik , Alicilik olarak tanimlanmamali.Dininin geregini yerine getiren guzel insandir.yardim yapan insan guzel insandir.ama miss turkey 1. side guzel insandir.Yansimadan yansimaya fark var.1 videoda izlemistim arabada arap seyhi hoca tam kullugun orda boyle bir beyaz isik var delikli delikli fiskiye gibi usttede ayna var arabanin ici ve hocanin yuzu bembeyaz insanlar agliyor falan youtubede ararsaniz bulursunuz. :)

• İçinin güzelliği yüzüne yansımış deyimi genelde dini bir deyimdir. Normal güzelliği içine katmaz.

• haklısın ne güzeller var neler peşinde :)

• Yüzü kötü olan kötüdür :D bunu bilirim bunu söylerim. iyi olan herkes iyi değildir ama sinsilerde var dikkat..!

• polislerde bu yüzden hep tipi kayık olanlardan kimlik soruyor. yüzü temiz saf olanları es geçiyor,ama öyle adamlardan korkacan aslında

• En güzel cevap seçilmiş daha da yorum yapmam.

• kısmet :)

• aynen. dış için aynasıdır. dıştan insanın nasıl biri olduğunu anlarsın sonuçta 21yy da yaşıyoruz görsellik moda

• bu karikatür benim için çizilmiş

• Anaa noldu sana nickte ve levellerde bir azalma :))

• canabis seninde dudişe yansımış sankim

• dün gittim bu gün geldim:D

• ama şimdi sen bunu niye söyledin ki biz kızları böyle kandırıyoruz

• Kandırıkçılık yapmayın diye :)

• dışının güzelliği içine aksetseydi dediğim insanlar da oldu ama

• sen sözü yanlış anlamaışsın, insanın iç güzelliği yüzüne yansır evet ama güzellik olarak yansımaz masumiyet olarak yansır. bir insanın yüzüne baktığında az çok iyi veya pislik bir insan olup olmadığını anlayabilirsin güzel veya çirkin farketmez

• insanın sireti suretine akseder arap atasözü yani insanın yüzü kalbinin aynası bu söz doğrumu evet doğru her insanın yüzü kalbinin aynası insanın kalbinde olan suretine akseder tavır ve davranışlarına akseder kalp güzelliği her şeyden öte bir güzellik...kalbi güzel olanın kalp rotası düzgün olur güzel limanlara demir atar kalbinin rotası bozuk olan yanlış limana demir atar gemisi alabora olur...

• Cümlenin mecazi olduğunun farkındayım yahu eğlenmelik ;)

• Öncekileri Göster
    • Geç olsun güç olmasın değil mi :))
      Saygılar benden bayım :)

• gazanız mübarek olsun:)) wuuvv en iyi cevap artılar eksiler havada uçuşur soruya her gelen direk en iyi cevap karışır bol şanslar diliyorum hanımefendi:)))

• Bence bu soz genel olarak benimsenmis olan guzellik veya yakısıklılık icin soylenmis bir soz degil. Bazı insanların sohbeti, samimiyeti, dogallıgı ve ozellikle de gulusu sizi cok etkiler. O tarz insanlar icin soylenmis bir soz oldugunu dusunuyorum.

• Resim yok komik:DHer guzelin içi güzel olsaydıyüzüne bakar bakar dost arkadaş eş sevgili yapardık;D

• yahu diğer insanlar beni ilgilendirmez ama sen neden böyle yapıyorsun neden yazmıyorsun bana seni seviyorum o kadar:(

• Ne yaziyim sana ne istiyosun :)

• Öncekileri Göster
    • :))))

• kısmet beni affet:D kısmet sen alkol kullanıyor musun?

• Tabiki Saçma Bir deyim ne aalaka yüz güzelligi iç güzelligindedir diye.Ne güzeller gördük içinde asiftelik yatan.

Kızlar Ne Diyor 12

• iç güzellik bazen yansır evet ama masumluk olarak güzellik olarak değil bence ve her güzelin içi güzeldir diye birşey yok

• Yüz hatlarından bahsedilmiyor ki yüz ifadesidir söylenen şey ve evet iyi huylu, dingin insanların yüz ifadeleri de öyle oluyor

• Kalıplaşmış bir sözdür ve 0 samimiyet içerir.

• Bu demek mi tam bilmiyorum ama insanın kalbinde sıkıntisi yoksa(huzurlu ise) onun güzeliği yüzüne yansar

• Her güzel insan iyi insan değildir ama her iyi insan güzeldir.

• Çirkinler kötü müdür :)

• Öncekileri Göster
    • Arkadaşım bence de sen makara yapmayı bilmiyorsun..Mecazi bir anlam içerdiğinin farkındayım.

• Makara yapacak halim mi var ya?

• içinin güzelliği yüze yansır ama her yüzü güzel olan insan iyi değildir ;)

• O zaman çirkin insanlar kötüdür mü diyelim :))

• hayır böyle bir genelleme yapılamaz şöyle diyelim her güzel insan iyi değildir,her çirkin insan da kötü değildir :)

• hahahah süper link in dogru bir deyim inan güzel bakarsan güzel çirkin bakarsan çirkin olursun şekille alakası yok anlıcagn :)

• ben sen böyle yazınca baktım da benim yüzümden daha başka yerlerime yansıyan güzellik var gibi görünüyor.

• Harbiden saçma : / Mesela sen çok çirkin bir hatunsun normalde ama kalbin tertemiz yüzüne yansımamış asdffg <3

• Puhahaha :)) çirkinliğimi niye deşifre ettin nan şimdi :)

• Öncekileri Göster
    • asdfgh tamm be sana çirkin keimesi hiç yakışmıyo ..Konuşturma beni şimdi ...Yirimmm :* <3

• :)) Canımsın <3

• Tam da beim için söylenilmiş çok duyarım bu sözü saf iyi niyetli temiz birine benzediğim için herhalde gerçi yineden herkkes gözüktüğü gibi iyi değil şu devirde

• bazıları için gerçekten öyle ama

• o farklı bir güzellik ama.enerjisi, ışığı bir başka gelir sana.böyle bakınca dudak uçuklatmaz belki ama alır götürür bir yere.anlarsın içi dışı bir.

Yükleniyor...