• Sor
  • Bence

Bazen beynim duruyorr unutuyorum

Bazen beynim duruyorr unutuyorum ama herseyi sanki ben orda degilmişim gibi dalıp gidiyorum hatırlamam bazen dakikalarımı alıyor bu bir hastalıkmı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hastalık olmaması için kendine daha çok dikkat ett .yalnız kalmamaya çalış .sürekli konuşabileceğin kimselerin olsun etrafında .duygularını ve düşüncelerini saklama ,paylaş her zaman .içine kapanma .sorunları gözünde büyütme .oluruna bırak ve günü mutlu yaşamaya bak .bende de olur bazen .mesela telefonumu kaybettim bu gün .ama yapacak bir şey yok .fazla üzülmemek en iyisi .

• Birşey kaybetmek gibi degil benimkisi arkadasımla konusurken pat diye oan ne konuştugumuzu unutuyorum ve niye burdayım diye dusunmeye baslıyorum

• Öncekileri Göster
    • Böyle bir konu olsa ona baglardım zaten ama cidden yok. Parasal sıkıntım yok ailevi sıkıntım hiç yok arkadaslarımlada bir sıkıntım yok . Sadece gecen sene dedemi kaybetmiştim onuda atlattım kendimi gerizekalı gibi hissediyorum . Eskiden hiç böyle olmazdı liseyi 3. Likle bitirdimşu anokudugum ünide bile tam bursluyum sanki beynim eriyo ve ben buna engel olamıyorum sebep bulamıyorum

• farkında olmadan sıkıntını biraz yazmışsın benim anladığım kadarı ile .ama doktor daha farklı yardımcı olur .kendini sürekli derslerine vererek kendini eğlenceye ve kendine zaman ayıramamaya dikkat etmemişsin .aslında sen dalgın ve unutkan değilsin sadece sana söylenenlere söyleyecek söz bulamıyorsun .ama başarılı bir öğrenci olmaya ve derslerine aynı şeklde çalışmaya devam et .kendini çok fazla eğlenceye verme .sorumluluklarını boş verme .kendine gereksiz yere hasta muamelesi yapma .

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende de oluyor bazen düzeliyor ama çoğu zaman böyle konuyu takipteyim

• kansızlık varsa olabilir...

• beyine kan gitmiyor ...

• Olabili :D

• :)

• Dikkat dağınıklığı.Kafanı dağıt :)

• SÜT İÇ MATEMATİK ÇÖZ

• uykun vardır .d bende de aynısi oluyo hatta kafam öne dogru düsüyor bazen derste kac kere oldu .d

• ole olunca kapatıp tekrar ac sende: cok zorlama bıde ram ı ekranı yukselt tamam.

• beslenmedestegi.com/vitaminler/b12-eksikligilink veremiyorum ama buradan takip edebilirsin

• Zaten bunlara dikkat ediyorum aldıgım vitaminimde var ama hep aynı

• Çok fazla düşünenlerde bu sorun olabiliyormuş. Rutin olarak yaptığın işlerin tersini yapmayı dene. Mesela hergün gittiğin yolu değiştir. Sağ el ile yazıyorsan sol el ile dene. Sağ elle telefon kullanıyorsan sol el ile dene. Bunun gibi şeyler sorunu çözmekte faydalı olabilir.

• Denicem tesekkür ederim :)

• hayır..aşırı stresten olabilir..hayatın nasıl geçiyo..çalışıyomusun yoğunmusun

• Calısıyorum okuyorum ama rahatım stresli bir hayatım yok ailemleyim allaha sukur geciniyoruz ailemi cokta seviyorum herhangi bir sorunumuz yok bugune kadar bikere bagırmadık birbirimize ama sorunumu anlayamıyorum

• Öncekileri Göster
    • Hayatımı okadar cok etkiliyorki sorun etmemek elde degil

• bence bir doktora git hemenn gittinmi?

• kafan başka yerde senin birini ya da bişeyi düşünmekle meşgulsün

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı durumdayım bende kansızlık b12 eksikliği çıktı bir doktora gitmelisin

• alzheimer hastalığının belirtisi olabilir ya da B 12 vitamin eksikliğinden kaynaklanadabilir,

• Daha yasım 22 ailemizdede aizheimer yok yani sanmıyorumvitamin zaten kullanıyorum

• olur öyle arada

• Keşke arada olsa

Yükleniyor...