Gözümün altında beyaz nokta var, nasıl geçer?

benim gözümün altında küçücük nokta kadar beyaz beze gibi bişey var gitmiyo o nedir neden çıkıyor acaba nasıl gider

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir dermatoloğa git ve yerinde yapılacak bir işlemse hallettir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• elinle sıkıp oynama azdırırsın sonra kis falan hastalıklı olur onları doktora göster özel bişiylen alıolar ama sen oynma,

0|0
    0|0
  • git doktora sor

0|0
    0|0
  • Benim kirpiklerin içinde çıktı iş yeri doktoru iğne ile patlattı. Şimdi yok

0|0
    0|0
  • zamanla geçer lo korkma .d iice yıka

0|0
    0|0
  • siyah kalemle boya

0|0
    0|0
  • pigmentlerinde sorun var demekki beyaz bir leke şeklindemi ?

0|0
    0|0
  • sivilce gibi mi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• milya onlar karaciğerine bir baktır hastalık belirtisidir sıkmaya kalkma sakın zaten beceremezsin doktorun operasyonla alması gerekir ayrıca hayvansal yağ katkılı kremler kullanma arko , dove , nivea gibi bu kremlerde milya oluşumu sağlar

0|0
    0|0
  • internetten edindiğim bazı seyler Dalinle yıkayınca haftalarca gecer diyordu ama faydası yok bir arkadasımda vardı biliyorum yag bezesi gbi minik minik cildiyeye gitmelisin sanırım doktor sıkıyor onları ve ilaç veriyor

0|0
    0|0
  • canım yeni üyeyim. msjını ne zaman gönderdiğini bilmiyorum. fakat bir açıklama yapmak istedim. benim yüzümde aşırı derece beyaz nokta var. özellikle göz çevremde. doktora gittim. bunun için elimizden gelen birsey yok. vücut kendi üretiyor dedi. bir peeling verdi. biraz pahalı. ama inan ki ilk maske yapar yapmaz neredeyse küçüldüler. istersen ismini verebilirim. yardımcı olmak isterim. bende çok çektim. hala çekiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...