• Sor
  • Bence

Gözümün altında beyaz nokta var, nasıl geçer?

benim gözümün altında küçücük nokta kadar beyaz beze gibi bişey var gitmiyo o nedir neden çıkıyor acaba nasıl gider

En İyi Görüş

• bir dermatoloğa git ve yerinde yapılacak bir işlemse hallettir..

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 3

• canım yeni üyeyim. msjını ne zaman gönderdiğini bilmiyorum. fakat bir açıklama yapmak istedim. benim yüzümde aşırı derece beyaz nokta var. özellikle göz çevremde. doktora gittim. bunun için elimizden gelen birsey yok. vücut kendi üretiyor dedi. bir peeling verdi. biraz pahalı. ama inan ki ilk maske yapar yapmaz neredeyse küçüldüler. istersen ismini verebilirim. yardımcı olmak isterim. bende çok çektim. hala çekiyorum.

• internetten edindiğim bazı seyler Dalinle yıkayınca haftalarca gecer diyordu ama faydası yok bir arkadasımda vardı biliyorum yag bezesi gbi minik minik cildiyeye gitmelisin sanırım doktor sıkıyor onları ve ilaç veriyor

• milya onlar karaciğerine bir baktır hastalık belirtisidir sıkmaya kalkma sakın zaten beceremezsin doktorun operasyonla alması gerekir ayrıca hayvansal yağ katkılı kremler kullanma arko , dove , nivea gibi bu kremlerde milya oluşumu sağlar

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...