Bir doktor en fazla kaç gün rapor verebilir?

tek doktor en fazla kaç gün rapor verebilir arkadaşlar heyet raporu değil ama bilen varsa lütfen cevaplasın.

Güncellemeler:
tek seferde arkadaşlar parçalı bir şekilde değil yazmayı unutmuşum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tek hekim tek seferde 10 gün verebilir. ikinci seferde de tek hekime gider ve 10 gün daha rapor alabilirsiniz. ancak üçüncü sefer tek hekime gidip alamazsınız; toplam rapor günü(ilk hekim ve ikinci hekimden aldığınız raporların toplamı) 20 günü geçiyorsa gidip heyet raporu almanız gerekir. Hoşçakalın

• teşekkür ederim :) hoşçakalın. başarılar..

• a evet unutmuşum onu :)

• rica ederim. en iyi cevap seeçilmeyi de hakettim heralde dimi :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• 2ay

RAPORUN TURUNE GÖRE DEĞİŞİR BU 3 NÜSHALI RAPOR DÜZENLER İSE EN FAZLA 21 GUN VEREBILIR

• Tek seferde bilmiyorum kaç gün rapor veriyor .fakat en fazla 1 veya 2 ay

rapor verebilir oda çok ciddi bir sebebin olması lazım kolunu kırdın diyelim

1 ay filan gibi rapor verir ya da çok şiddetli bir rahatsızlığın olması lazım

• Bugüne kadar en fazla 5 gün alabildim

• doktorun meslek ve anlayış duygusuna göre deişr

• Sigortalılara bir takvim yılı içinde tek hekim tarafından ayaktan tedavilerde verilecek istirahat sürelerinin toplamı kırk günü geçemez

• en son 12 gün aldım. yalan söylemeyimde 2 haftaya kadar alınıyo diye biliyorum..

• evet

• tek seferde mi aldın 12 gün

• ben her 4 defa arda arda 5 er günlük rapor almıştım ki haftasonlarıyla birlikte 1 ay demek oluyo

• tek evet tanıdığımdı ve bir seferde en fazla 5 gün verebilir diye biliyorum

• tek doktor muydu

Kızlar Ne Diyor 2

• 5 gün verir sonraki hafta bir 5 daha öyle gider ben öyle alabiliyodum

• 3 gün vea 1hafta

Yükleniyor...