Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bir doktor en fazla kaç gün rapor verebilir?

tek doktor en fazla kaç gün rapor verebilir arkadaşlar heyet raporu değil ama bilen varsa lütfen cevaplasın.

Güncellemeler:
tek seferde arkadaşlar parçalı bir şekilde değil yazmayı unutmuşum

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• tek hekim tek seferde 10 gün verebilir. ikinci seferde de tek hekime gider ve 10 gün daha rapor alabilirsiniz. ancak üçüncü sefer tek hekime gidip alamazsınız; toplam rapor günü(ilk hekim ve ikinci hekimden aldığınız raporların toplamı) 20 günü geçiyorsa gidip heyet raporu almanız gerekir. Hoşçakalın

1|0
    • teşekürler mesela tek seferde 20 gün fazlası heyete giriyor demi

• a evet unutmuşum onu :)

• teşekkür ederim :) hoşçakalın. başarılar..

Erkekler Ne Diyor 8

• Sigortalılara bir takvim yılı içinde tek hekim tarafından ayaktan tedavilerde verilecek istirahat sürelerinin toplamı kırk günü geçemez

0|0
  • RAPORUN TURUNE GÖRE DEĞİŞİR BU 3 NÜSHALI RAPOR DÜZENLER İSE EN FAZLA 21 GUN VEREBILIR

0|0
  • Bugüne kadar en fazla 5 gün alabildim

0|0
  • doktorun meslek ve anlayış duygusuna göre deişr

0|0
  • Tek seferde bilmiyorum kaç gün rapor veriyor .fakat en fazla 1 veya 2 ay

rapor verebilir oda çok ciddi bir sebebin olması lazım kolunu kırdın diyelim

1 ay filan gibi rapor verir ya da çok şiddetli bir rahatsızlığın olması lazım

0|0
  • ben her 4 defa arda arda 5 er günlük rapor almıştım ki haftasonlarıyla birlikte 1 ay demek oluyo

0|0
    • tek doktor muydu

• tek evet tanıdığımdı ve bir seferde en fazla 5 gün verebilir diye biliyorum

• en son 12 gün aldım. yalan söylemeyimde 2 haftaya kadar alınıyo diye biliyorum..

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 5 gün verir sonraki hafta bir 5 daha öyle gider ben öyle alabiliyodum

0|0
  • 3 gün vea 1hafta

0|0
Yükleniyor...