Gülmeyi bilmiyorum. Nasıl gülünür ?

Öncelikle ciddi olun arkadaşlar. Aslında yıllardır bununla sorunum var tebessüm edebiliyorum ama bazıları gibi ağzımı açıp dişlerimi gösterip kahkaha atamıyorum. Arada kendimi zorlayıp dişlerimi göstererek gülüyorum o zamanda garip bişey çıkıyo ortaya. Acaba sorun benim gülmeyi bilmememdemi yoksa çene yapımda falan sorunmu var. Sizinde başınıza geldiyse böyle bişey. ya da bana nasıl gülündüğünü anlatırsanız. (ağzını aşşğı indir kaşını yukarı çıkar gibi gibi) Not:ciddiyim gerçekten takıntı yaptım insanlar neden gülmediğimi soruyolar :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende gülemiyom gel birlikte gülelim hahaha hiihi hohoho :D valla ha olmıy :(

• asdadadad:D çok güzel oldu iyi oldu güzel oldu :D

• Öncekileri Göster
    • şimdi kıh kıh yaptımda hiç hoş bir görüntü oluştuğunu sanmıyorum :D

• tabiki hoş değil :D

Kızlar Ne Diyor 16

• Hiç bişey sana çok komik geldiğinde kahkaha atmadın mıBu doğal bir süreç

• yok içten içe çok gülüyorum dışarı yansıtamıyorum bunu :D:D

• bebeğim giziiden çıksana ya da beni ekle biliyorum senii :)))

• Nerden biliyorsun beni o kadar gizli yapmıştım :O

• ekle beni...istersen konuşalım

• çok basit haahha hihhihiih hohoho:Dbiran kendimi noel baba sandım:D

• hohoho diye gülersem tekme tokat girerler adama asdada:D

• ozaman gğlme öyle:D:D

• ayy canım benim ya bunumu taktın kafaya.sen başak burcumusunda takıyon fazla :D neden dişlerini göstermiyosunki.ben hep kahkaha atarım dişlerimi hep fırçalarım.yani kime neki senin gülmenden.bunu aşmalısın bence soğuk durma biraz lütfen,şimdi ağzını aç biraz dişlerini göster gül yani.bunu nasıl anlatabilirmki sana...yokmu hiç gülen fotoğrafın link atsan?94 lümüsün bu arada bnde 94lüyüm :;))

• Taktım tabi ya. Boğa burcuyum.Dişlerimi neden göstermediğimi bende bilmiyorum işte aslında 1 kilometre ilerden gözükecek kadarda parlıyo. Soğuk biride değilim hatta aşırı sıcak bir insanım sadece gülemiyorum işte kesin 5 aylık ömrüm kaldı :D :O

• o zaman senin sıfatın öyle Allah öyle yaratmış seni.yapacak bişey yok göster dişlerini nolucak

• tamam :D

• illaki komik gelen bişeyler olur insana hiçbişey bulamadıysan aç leyla ile mecnunu

• komik gelen çok şey var mesele gülmek :d:D

• o an düşünmezsin zaten aa nasıl gülünüyodu diye senin durumunda bir bozukluk var o zaman

• Aha! Bir obsesif daha. Gel kucaklayayım seni.Bende de var. Gülmeyi unuttum diyorum ciddi ciddi. Şu an çıkmalıyım detaylı yazamıyorum.

• obsesifmiymiş hastalığımın adı ölecekmiyim yoksa :(

• 27gün

Bende de vardı, takıntı yapmıştım.. Ama gerçekten ayna karşısına aralıklı aralıklı geçip gülmeye başladım :D Cidden işe yarıyor :** Kendimi geliştirdim :))

• Donuksun karakterinde bu var. Yapıcak bişey yok ama gene de bir psikolog tedavisi alabilirsin kardeş

• günde 7-8 saat Saba Tümer'i dinle

• ks. seni gülmeye alıştıramadımı:?:)

• Alışmak gülmekten daha zor geliyor derim ve kendimden soğurum :(

• wayşş ne yapsak acaba?:)

• Çok garipsin :D

• Teşekkür ederim o senin garipliğin :D

• Öncekileri Göster
    • içimden geliyo dışarı çıkmıyo asdada:D

• Neyse tebessüm iyidir :D Bende ağlamayı bilmiyorum nasıl ağlanıyo :D

• Sen kendini şartlamışsın , rahat bırak kendini o zaman değil gülmek , kahkahalar atarsın .

• çok rahatım aslında güldürüp gülemeyen insanlardanım sanırım tabi varsa öyle insanlar ilk örneği bende olabilirim :D

• yazık sana yavrucuğum .

• boşver ya olduğun gibi görün daha iyi zor etme

• aynı ben :D dişlerinin arasına kalem alıp gülme çalışmaları yap işe yarıyo ;)

• Random gül pampa :D adfhjkkkaadgktuo

• asjdbakjdadada:D

• yavrum kıyamam sana

• ahha :D

• bana gel

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerin maçlarını izle gülmekten yerlere yatarsn :)

• heh fenerin maçı dedinya aynı aykut kocamana benziyo surat ifadem gülerken bile aynı D::ASdaf

• :) aykuta yapıcak bir şey durum vahim

• şabanın bir filmi vardı rahmetli kemal sunalın izlemen tavsiye olunur gülünecek seye aglar aglanılacak seye örnek mezar basında adamı gömerlerken güler:))

• Kemal sunalın filmlerini belki 100 kere izlemişimdir :D Çokta gülerim sorun gülmek değil işte bunu dışarı yansıtamamak içim kıpır kıpır oluyoda dışardan aykut kocamanın surat ifadesine benziyo :D

• kemal sunal filmleri :)

• Soru başlığına göre yorum yapmak gerekirse böyle gülünür: Ahahahahahahhahahafvşlfffğlkeğ

• Ha ha ha zamanla birleştir hızlanır hahaha olur.. Dudakları yukarı doğru kıvırıyorsun bu arada..

• eyvallah :D

• Sorunun yok sen ciddi bir insansın :) her şey seni güldüremez.

Yükleniyor...