Zina yapan bir adamla zina yapmayan bir kadın evlenirse ne olur, helalmıdır?

Gizli Üye
Ben çocukluğumdan beri hep güzel bir kadınla evlenip çok güzel bir yuva kurmanın hayalini kuruyordum, 19 yaşına geldim hala öyle düşünüyorum temiz bir aile çocuğuyum fakat 5-6 ay önce zina ettim çok pişmanım allaha inanıyorum 5 vakit olmasada her cuma kaçırmazsam cumayada gidiyorum, şimdi ben zina yapmayan bir kadınla evlenebilirmiyim, evlenirsem birşey olurmu, zina yapan bir erkek ile zina yapmayan bir kadının evlenmesi harammıdır, ne yapmalıyım lütfen doğru bilgi verin
Zina yapan bir adamla zina yapmayan bir kadın evlenirse ne olur, helalmıdır?