Badak = Karşısındaki kadına ilk adımı atmayan erkek. Badakizm nedir hiç duydunuz mu? Düşünceleriniz neler?

OzguvensizErkek
Badak = Karşısındaki kadına ilk adımı atmayan erkek. Badakizm nedir hiç duydunuz mu? Düşünceleriniz neler?
Güncellemeler
+1 yıl
Badakizm'in tanımını çok kısa ve kısmen doğru biçimde yaptım. Yaşam biçiminin tamamen aslını öğrenmek isteyenler araştırma yapabilirler.
Güncellemeler
+1 yıl
edit
Badak = Karşısındaki kadına ilk adımı atmayan erkek. Badakizm nedir hiç duydunuz mu? Düşünceleriniz neler?