Erkeğe yapılacak süprizler

maddi değeri olmayan tamamen manevi bir hediye olsun istiyorum benim yapabileceğim ve etkileyici birşey bana yardım eder misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• önce bunu düşündügün için buda bir süpriz az önce kızın tekide bir erkek olarak sevgilinize ne gibi süprizler yaptınız diyordu içinden ne geliyorsa onu yap

Erkekler Ne Diyor 2

• Yemek yap hala kisa uzun s uren yemek yap

• (: bişiler almana gerek yok, o gün herşeyi sen ısmarla, rotayı sen belirle (: eşşek deyilse zaten o günü unutmaz.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de sevgilime bir sürpriz düşünüyordum, arkadaşlarımdan biriyle 1-2 fikir bulduk, belki işine yarar. Her zaman gittiğiniz bir park varsa ya da herhangi rahat olabileceğiniz bir piknik alanı da olabilir. Uygun fiyatlı bir şarap alıp orada bir piknik havası yaratabilirsin. Peynirleri küp küp doğrar, kürdan saplarsın mesela. Sen elemanla birlikteyken bir arkadaşın gerekli düzenlemeleri yapabilir. Birden oraya götürürsün, eminim çok hoşuna gidecektir.Ya da daha çocuksu bir seçenek var. Şıpsevdi sakızlar var, içinden aşk tanımları çıkıyor, karikatürlü. Kutusu 6 lira falan, içinde 100 tane var. Onlardan bir kutu alıp kağıtlarının arkasına çağrışımlı anılarınızı yazabilirsin. Bir zarfa ya da küçük bir kutuya koyup verebilirsin.

Yükleniyor...