Ped takmak zorundayım sıcak havalar için ne yapılabilir?

ameliyat oldum ameliyattan sonra doktor ped takmamı önerdi yine bu sitede sağolsun bayan arkadaşlar kullanım ve yerleştirme konusunda çok yardımcı oldular fakat iki problemim daha var 1- hışırtı ses oluyor 2- dışarda anlaşılırmı yürümemden filan

Güncellemeler:
sıcaklarda rahatsız ediyor sizede olmuyormu çözümünüz nedir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• markası ne?orkid kullan,o hışırtı yapmaz.anlaşılır mı?belki..senin alışmana bağlı

• alismak derken ped kullanmak bana cok buyuk utanc veriyor cok asagilayici bisey alisabilecegimi sanmiyorum

• Öncekileri Göster
    • :(amin,sağol

• Pedii sık değiştir bir de o bölgende kıl veda al o nları daha az rahatsız eder

Kızlar Ne Diyor 11

• üçgen kiloda tam oturduğu için ses cıkarmaz ayrıca pamuklu ped kullanın. kotex olabilir. ben şahsen orkid kullanıyorum.. orkid öneririm..günlük ped de kullanabilirsin.yürümenden hiç bir şey belli olmaz. sadece sana öyle geliyordur. (bu sebepten dolayı kızlar birbirine sıkca arkama baksa yaa derler)

• cevap verdiğin için öncelikle teşekkür ederim
      Ped kullanmak benim içi çok küçük düşürücü kendimi bezlenmiş gibi hissediyorum kız gibi çantamda ped paketiyle dolaşmakta zor geliyor

üçgen kulodtan kastım bazı arkadaşlar bayan kilodu kullan dedi sence kullanmalımıyım

bazen yürürmemde sanki sıra arkadaşım kız anlıyormuş gibi geliyor bı keresinde pantolona kan geçti yerimden kalkamadım utancıumda bana yardımcı olmaya çalıstıgın için tessekurler

• uzun pedler var gece için onlardan kullan.
      paketiyle de gezme böyle kocaman kocaman. cantanda gizli göz varsa oraya sakla 2-3 tanesini.

• tessekurler çok zor biseymis sizi simdi anliyorum

• Vücuduna tam olarak yapışan bir iç çamaşırı seç, ped'in kaymaması ve ses çıkarmaması bakımından yararlı olucaktır.

• oyle bir camasirim yok almak istiyorum erkek icin varmidir bayanmi kastediyorsun

• Öncekileri Göster
    • tessekurler bende oyle dusunuyorum iyki varsin

• Rica ederm

• SağlıklıPed kullan.Afilli markalar, janjanlı pedleri unut.Ne hışırtı, ne belli olma riski

• Azıcık hareket et o ped yerleşir hışırtı sesi falan kalmaz, bir süre sonra alışıp unutursun varlığını rahat yürürsün anlaşılmaz. Geçmiş olsun bu arada

• tesekurler kan geciyor pantolona unutunca ordan hatirliyorum :(

• Öncekileri Göster
    • gorusucem tesekurler

• Rica ederiim

• sen onun yapışkan şeyini çıkardığına emin ol öyle tak ,kotex ' i öneririm ses çıkma gibi bir durum olmuyor ,yürümenden anlaşılmaz ama iyi tak

• erkek boxerina olmuyor sanirim ondanda olabilir

• Ahahahahaha Allahım sen akıl ver yarabbim 10 sene önce ergenliğe ilk girerkenki halim aklıma geldi çok güldüm1-merak etme hışırtıyı dışardan kimse duymaz yakında alışırsın2- yürümenden anlaşılmaz ped incecik bişey zaten

• gulme cok utaniyorum ped kullanmak cok kucuk dusurucu

• neden sen akil ver dedin

• ameliyat ped falan deyince cinsiyet değiştirdiniz sandım gerçi saçma geldi değiştirsenizde regl olmaz herneyse normal pedler hışırdamaz molpedler iyidir bayan üçgen kiloda benzeyen bir çamaşırla daha rahat edersiniz geçmiş olsun

• bayan kulodu giymemi oneriyolar ama dalgami geciyolar anlamadim gercekten gereklimi

• Öncekileri Göster
    • haklisin cok tessekurler yardimlarin icin

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana çok geçmiş olsun yeniden

• dışardan anlaşılmaz hışırtı için pedini sık değiştir oda işe yaramazsa farklı bir marka dene

• siklik tan kasit ?

• yani bir taktıysan bütün gün onunla durursan hışırdar tabi. iki üç saatte değiştir. ayrıca hışırtı çok sessiz ortamlar dışında duyulmuyor bile

• sanki masa arkadasim kiz anliyor gibi geliyor cantamdaki orkid gorunmesin diye kirk takla atiyorum dun pantolona gecti butun gun yerimden kalkamadim

• dışardan anlaşılmaz ama çok rahatsız ediyorsa farklı bir marka dene.

• onerin varmi

• kotex hışırtı yapmıyor.

• tessekurler

• diger sorunda dedigim gibi bayan kulodu kullan erkek camasirlari yapi olarak pedi tutmaz

• ahaahahahaha gece gece gul gul oldum allah iyiligini versin delikanli kizlar molped kullanir sana tavsiye bide eminim anliyodur cevrendeki butun bayanlar bol bol nutella ye sicak su torbasi kullan biz her ay cekiyoruz by by ;) :)))))

• lutfen yapma zaten yerin dibindeyim

Erkekler Ne Diyor 4

• Ped yerine hasta külodu (İdrar'ını tutamayan yetişkinler için) veya hasta bezi diye geçen ürünü kullansan daha rahat olmazmı?

• onlar disardan cok net belli oluyor

• geçmiş olsun kardeş temizliğine dikkat et

• Merak ettiğim için soruyorum ne ameliyatı oldunuz çok geçmiş olsun?

• hemoroid dalga geciceksen lutfen :(

• ne dalgası ya ben dr adayıyım onu da geçtim insanım bir insanın hastalığı ile dalga mı geçilir yav

• Lan doktorun sana dediği başka ped vay mk kadın pedi mi takıyon askjdas djasd asvay mk :D

Yükleniyor...