Atari oynamak istiyorum ya yok mu satan bi yer?

Eskiden kırtasiyelerde satılırdı sordum yokmuş. Nerede bulabilirim, oynamak istiyorum deli gibi

Güncellemeler:
biraz nostalji olsun istedim ne var bunda :) teknolojiye savaş açtım, yetişemediğimden...

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• Netten mini bi araştırmayla atari emülatör vb diye aratırsan bilgisayarında oynayabilirsin, onun tadı da başka be

Erkekler Ne Diyor 27

• 1ay

Ancak gittigidiyor gibi sitelerden bulabilirsin ben sipariş verdim bekliyorum bakim icinden super contra cikacakmi :)

• tarih 24.09.2013 adam diyorki ooo onun tarihi geçti diyiyor amk ben bulamıyom isteyen atari kasetinin kargo size ait olmak üzere 2 sini 14.90 tl 3ünü 19.90 4ü 24.90 numaramı arayın tabi tsubasa 1 olan varsa teki kargo size ait 14.90na tekini alırım numaram 05413754207

• bende 2 tane var hala duruyor kaset de baya cok var :D

• bilgisayarından oynayabilirsin. emülatör program var bunun için

• link Buyur buda sana yardımcı olmak babında...

• Bende sağlam ve hala kutusubda duran Commadore 64 var. 10 milyara satıyorum. :)

Nostaljinin babası :)

• ilginç

• Ne oynican bakiym

• cook iidi ya:D tusubasa filan ne oynardım:)) teşekkür ederim güzel bi soruydu:D

• buyur link

• yılların eskitemediği atarim ve okul çantası dolu atari kasetlerim duruyo istersen sana satabilirim:D

• benim emektar halen duruyor da ustune para versen yine vermem :D

• Emulatör kurup kendi bilgisayarında oynayabilirsin.

Şifreleri ile oynamak çok daha kolay oluyor :)

• Nerden çıktı bu atari romantizmi şimdi... İki günde sıkılırsın. Ama illa oynayacağım diyorsan internetten emulasyonlarını indir bari.

• bazı arkadaşlar söylemiş zaten çeşitli emülatör yazılımlarını kullanarak oynayabilirsin. ucuz bi joystick alırsan da tadından yenmez :D

• aklıa şimdi geldi bu arada. facebook ta bi uygulama varmış sanırım oynayabileceğin. ben denemedim ama arkadaşlar söylemişti. bi araştır istersen.

• Tebessüm ettirdin :)

Pek kaldığını düşünmüyorum..eskicilerde belki vardır..onlar da tatmin etmez seni :)

• atari oyunu oynamak içinse bilgisayar için emulatorleri var.

• Elektronik mekanlarda bulabilirsin

• japon oyuncak sarayı

• Eminönü alt geçitte bulabilirsin..

• galk git gumda oyna demek istedim yaşlılar gibi. nasıl bir deliliktir bu helen.

• Tahtakalede bulabilirsin, olmadı Karaköy alt geçit de bulabilirsin gibi..

• PC'ye Emülatör kurup, ilgili oyunları download edip oynayabilirsin..

Bir Street Fighter ya da Fatal Fury olsa da oynasak..

• Bir tek Ken ile komple bitiririm seni..

• Street Fighter da ezerim

• Bilgisayarda nes uzantılı atari oyunlarını emülatör üzerinden oynayabilirsin.

• Atari hmmm

• tank var, oynayacan mı lan?

• oyuncakçı dükkanları bak istersen...ya da int den programını indir.

• eskı atarı satan kalmadı bende duruyor aksam gel oynarız

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben yeni aldım ama sıkıldım oynamaktan sana satarım istersen :D

• özdilekte görmüştüm bi keresinde hem de 25 tl mı neydi :)

• googleda aratabilirsin canım ben buldum ama site ismi vermek yasakmı burda bilemedim şimdi?

• Bizim evde var.Annemle babam arada hala oturup oynuyolar:D

• Bunun için öncelikle bir facebook hesabı edin.Edindikten sonra ya da varsa direk şu linke tıkla link

• istanbul'da isen, bu tarz şeyler satan bir ikinci el mağazası var kadıköy'de. ateri, gameboy ne ararsan var. hatta aramadıklarının da olduğuna eminim:)

Yükleniyor...