Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Atari oynamak istiyorum ya yok mu satan bi yer?

Eskiden kırtasiyelerde satılırdı sordum yokmuş. Nerede bulabilirim, oynamak istiyorum deli gibi

Güncellemeler:
biraz nostalji olsun istedim ne var bunda :) teknolojiye savaş açtım, yetişemediğimden...

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• Netten mini bi araştırmayla atari emülatör vb diye aratırsan bilgisayarında oynayabilirsin, onun tadı da başka be

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• link Buyur buda sana yardımcı olmak babında...

0|0
    0|0
  • Bende sağlam ve hala kutusubda duran Commadore 64 var. 10 milyara satıyorum. :)

Nostaljinin babası :)

0|0
    0|0
  • atari oyunu oynamak içinse bilgisayar için emulatorleri var.

0|1
    0|0
  • Ben telefonuma 64 oyunluk olanini indirdim duygulandim şu an gozyaslarimi silerek oynuyorum. 😭😂

0|0
    0|0
  • bilgisayarından oynayabilirsin. emülatör program var bunun için

0|0
    0|0
  • galk git gumda oyna demek istedim yaşlılar gibi. nasıl bir deliliktir bu helen.

0|0
    0|0
  • Nerden çıktı bu atari romantizmi şimdi... İki günde sıkılırsın. Ama illa oynayacağım diyorsan internetten emulasyonlarını indir bari.

0|0
    0|0
  • benim emektar halen duruyor da ustune para versen yine vermem :D

0|0
    0|0
  • Tahtakalede bulabilirsin, olmadı Karaköy alt geçit de bulabilirsin gibi..

0|0
    0|0
  • Tebessüm ettirdin :)

Pek kaldığını düşünmüyorum..eskicilerde belki vardır..onlar da tatmin etmez seni :)

0|0
    0|1
  • PC'ye Emülatör kurup, ilgili oyunları download edip oynayabilirsin..

Bir Street Fighter ya da Fatal Fury olsa da oynasak..

0|0
    0|0
  • Eminönü alt geçitte bulabilirsin..

0|0
    0|0
  • buyur link

0|0
    0|0
  • Bilgisayarda nes uzantılı atari oyunlarını emülatör üzerinden oynayabilirsin.

0|1
    0|0
  • oyuncakçı dükkanları bak istersen...ya da int den programını indir.

0|0
    0|0
  • bazı arkadaşlar söylemiş zaten çeşitli emülatör yazılımlarını kullanarak oynayabilirsin. ucuz bi joystick alırsan da tadından yenmez :D

0|0
    0|0
    • aklıa şimdi geldi bu arada. facebook ta bi uygulama varmış sanırım oynayabileceğin. ben denemedim ama arkadaşlar söylemişti. bi araştır istersen.

• bende 2 tane var hala duruyor kaset de baya cok var :D

0|0
    0|0
  • eskı atarı satan kalmadı bende duruyor aksam gel oynarız

0|0
    0|0
  • Emulatör kurup kendi bilgisayarında oynayabilirsin.

Şifreleri ile oynamak çok daha kolay oluyor :)

0|1
    0|0
  • Ne oynican bakiym

0|0
    0|0
  • Atari hmmm

0|1
    0|0
  • yılların eskitemediği atarim ve okul çantası dolu atari kasetlerim duruyo istersen sana satabilirim:D

0|0
    0|0
  • japon oyuncak sarayı

0|0
    0|0
  • cook iidi ya:D tusubasa filan ne oynardım:)) teşekkür ederim güzel bi soruydu:D

0|0
    0|0
  • Elektronik mekanlarda bulabilirsin

0|0
    0|0
  • tarih 24.09.2013 adam diyorki ooo onun tarihi geçti diyiyor amk ben bulamıyom isteyen atari kasetinin kargo size ait olmak üzere 2 sini 14.90 tl 3ünü 19.90 4ü 24.90 numaramı arayın tabi tsubasa 1 olan varsa teki kargo size ait 14.90na tekini alırım numaram 05413754207

0|0
    0|0
  • Ancak gittigidiyor gibi sitelerden bulabilirsin ben sipariş verdim bekliyorum bakim icinden super contra cikacakmi :)

0|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• istanbul'da isen, bu tarz şeyler satan bir ikinci el mağazası var kadıköy'de. ateri, gameboy ne ararsan var. hatta aramadıklarının da olduğuna eminim:)

0|1
    0|0
  • Bizim evde var.Annemle babam arada hala oturup oynuyolar:D

0|0
    0|0
  • Bunun için öncelikle bir facebook hesabı edin.Edindikten sonra ya da varsa direk şu linke tıkla link

0|0
    0|0
  • özdilekte görmüştüm bi keresinde hem de 25 tl mı neydi :)

0|0
    0|0
  • Ben yeni aldım ama sıkıldım oynamaktan sana satarım istersen :D

0|0
    0|0
  • googleda aratabilirsin canım ben buldum ama site ismi vermek yasakmı burda bilemedim şimdi?

0|0
    0|0
  • bende yeni aldım ama benim ki büyük konsol yenisini yapmışlar ama müthiş olmuş. freeside varmış hem :) bilgisayar sistemli ama bildiğimiz atari salonu oyunlarının hepsi içinde var yapanın ellerine sağlık

0|0
    0|0
Yükleniyor...