• Sor
  • Bence

Evli erkekler neden aldatır?

evli erkekler neden aldatır?sevdikleri içinmi cinselliktenmi?lütfen ciddi cevaplar verin.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kadın bıyık bırakır ,götü göbeği salar bide moğuş moğuş kokarsa adam ne yapsın...aynı şey kadın içinde gecerli D:

• işte bu cevabı bekliyordum biraz bundan sanki.yani bir kere ya da aralıklarla yapsa tamam cinselliğini gideriyor dersinde adam ciddi bir ilişki yaşıyor resmen kaptırmış ikinci bir evi var ve her dk.arıyor soruyo ilgileniyor bunun tek adı cinsellik olmuyor gözlemlediğim kadarı ile

• Öncekileri Göster
    • Supersin haciii :D

• eywallah

Erkekler Ne Diyor 39

• aldatcagina git boşan diyorum bu şekilde yasayanlara

• 1.sebep cinselliktir lakin karısı yüz vermiyor kocasını koca yerine koymuyorsa sevdikleri içinde olabilir ama hoş bir durum değil

• Seks, ilgi, heyecan, adrenalin, monotonluk, can sıkıntısı, evli erkeklerin kadınlara daha cazip gelmesi vs, vs, vs...

• Muhtemelen heyecan yaşamak için ve kendilerini eskide olduğu gibi bekar hissetmek için. Ya da bazı eksikliklerden ve monotonluktan. Sadece tahmin.. Yaşamadığım için bilemiyorum..

• Heyecan adrenalin istiyorlar

• Cinsellik ve farklı renk olsun diye :) ama sen aşık olduysan o başka ha birde yuva yıkanın yuvası olmaz ;)

• yok ben değilim o vatandaş

• evlilikte balayından sonra işin zevkinden çok sorumlulukları ön plana çıkar. çoluk çoçuk, maddi sorunlar da devreye girdi mi cinsellik iyice arka plana atılır. biriyle hep güzel anlarda, güzel ortamlarda birlikte olursan kafanda o kişiyle ilgili hep güzel şeyler canlanır. onu hoş, güzel şeylerle özdeşleştirirsin. ama hep sıkıntılı zamanlarda o kişiyle birlikte olursan, o kişi ne kadar güzel ve iyi de olsa sana o sıkıntıları hatırlatır.bu yüzden artık eşler birbirine karşı cinsel çekiciliklerini kaybetmeye başlar. diğer yandan erkeğin dışarıdan bir kadınla ilişkisi ona çok daha fazla zevk verir. çünkü ortada karşılıklı bir sorumluluk olmaz, sadece birlikte güzel vakit geçirmek için bir araya gelirler. öyle olunca da diğer kadın hep daha avantajlı olur ve erkeği daha çok mutlu eder. erkek de evdeki sıkıntılardan uzaklaşıp yeniden cinsel tatmin bulmaya başlar.tabii ki farklı ilişkilere farklı nedenler de olabilir ama genel olarak bu yüzden aldatır erkek.

• bende bir kısmını bu şekilde düşünüyorum.peki evdeki kadın hiç anlamazmı?

• belki bunu çok iyi gizleyebilen erkekler vardır ama benim tanık olduklarımda kadınların anlamaması şaşırtıcıydı hep. sonuçta aynı evi, hatta yatağı paylaşıp da anlamaması çok zor. ama genelde kadınlar kabullenmek istemediklerinden bu durumu, kendi kendilerini kandırır bir bakıma. bekar bir erkek belki aynı anda birkaç kişiyi idare edebilir ama evli olup da açık vermeden bunu yapmak imkansız gibi bir şey.

• Ömür aynıı garıylamı gecer la

• Genelde cinsellikten dolayı aldatır. ama bazen aldatırken censelllik yaşadığı kişeye karşı bişeylerde hissedebilir.

• Bunun birçok nedeni olabilir, Çevresel faktörler ve eşle olan durumu çok önemli. Aynı soru evli bir kadın neden aldatır şeklinde de sorulabilir :) Buna vereceğin cevaplar birbirine yakın olacaktır.

• sadece cinsellik için aldatır açık ve net

• cinsellikten dir ama çift kapli olduklarını savunurlar davarolar:D

• Hevesi geçtiğinden saygılar...

• cinsellikten

• siz evli misiniz...

• kesinlikle cinsellikten... evli olup birçok şey paylaştığı eşini hiçbir erkek kaybetmek istemez... ama yatakta farklı şeyleri her zaman arar... başka bir kadın bir değişiklik olarak her zaman caziptir erkekler için...

• farklı heyecanda arayabilirler ayrıca aradığını evde bulamazsa huzur mutluluk cinsellik ne olursa dışarı eğilim başlar.

• papaz her zaman pilav yemez

• Cinslikten olabilir bide ilgisizlik..

• cinsekllikten...

• adam zaten açıkça söylüyor böyle böyle diye.ikinci bir evlilik hayatı yaşıyor resmen o kadınıda sahiplenmiş.diğeride eşimden ayrılcam o kadınla evlencem diyor.eee gün gelcek ondanda sıkılcak onuda aldatıcak bir başkasıyla

• hayır bu sefen öbür evlendiği kadın onu terk edicek ;)

• Tek sebebi cinselliktir evde cinsel anlamda mutlu olmayan her erkek " aldatan erkek " adayıdır.

• bende bir bayanım ama bu yoruma katılıyorum erkeğin gözü dışardaysa kusura bakmasınlarda bu birazda evdeki kadından dolayıdır.adama köşe koltuğu muamelesi yaparsan bir süre sonra adamın gözü kayar

• cinsellikten dolayı aldatır

• cinsellikten...evde bir cesetle yatmak kolay iş değil

• bi messi bir de kalkan sik durdurulamaz

• heyecan ararlar

• hergün pilav yenmez arada bir çorba içilmeli mantığı var

• Aldatmanın kriteri ya da bahanesi olmaz bence. Aldatmak bir kisilik bozuklugu ve cok buyuk saygısızlıktır. Bir insan ne olursa olsun, aldatacak kadar aciz ve basit olmamalı diye dusunuyorum ben. Bunun yerine, esi ile konusup, aldatmayı dusunduren sebepleri ortadan kaldırmaya calısılmalıdır. Eger bu sebepler ortadan kalkmayacak boyutlardaysa, o zaman bosanırsın ve yoluna bireysel olarak devam edersin.

• Genelde sadece cinsellik içindir. Erkeklerin maalesef genlerinde bu var :)

• Hergün hergün aynı kadınla olmayacağını anlamıştır o zaman başka kadınlara gider çaktın ? :D

• bu arkadaşları tanıyorum eşlerinide tanıyorum evlilikleri normal bir sorunları yok normal evlilik hayatları var.hadi bir gün gitti iki gün gitti ciddi aşk yaşıyor adam bu ne oluyor.dert babası oldum bunları dinlemekten ama ikiside kıramayacağım ama yanlış yapan arkadaşlarım

• Ha yok orasını bilmem ben sadece cinsellik konusunda öyle söylemiştim

• bu genelde cinsellik içindir, mesela ben aldattığım zaman sadece ilişkime heyecanlar katmak için aldatırım, kadınların gözünde bu sözüm saçma olacak ama bazen böyledir işler

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

• çünkü eşini cepte görür.her halukarda o kadın onu evde bekleyecek,nazını çekecek ,yemek yapacak.tıpkı annesi gibi.ama sevgilisini ona bağlayan birşey yok ,kaçabilir.kaçan kovalanır hesabı.metresine gösterdiği ilginin onda birini karısına gösterse daha mutlu olurdu ama yapmaz.çünkü birilerini ezmak ve aptal yerine koymak hoşuna gider

• ya birde ben evdeki karıma saygı duyuyorum her haltı yiyorum ama asla boşanmam diyen tiplerde var.vicdan yapıo yüzsüzler

• vicdani olsa onu yapmazlar zaten.sadece bahane uretmeyi biliyorlar

• Değişir herhalde evde mutlu değildir karsını sevmiyordur ya da adamın gözü açtır :)

• sadece evli erkekler değil evli kadınlar da aldatıyorkimisi sadece cinsellik için aldatır kimisi farklı sebeplerden

• İşte budur. Asıl en güzel cevap..

• teşekkür ederim

• Hepsi olabilir nitekim aldatan insan aç insandır o yüzden bu cinsellikte olabilir, sevgi de olabilir.

• Cinsellik için.

Yükleniyor...