Bu zamanda islam'a önem gösteren kişiler neden yobaz veya örümcek kafalı etiketini yiyor?

BayJooker
Bu zamanda islam'a önem gösteren kişiler neden yobaz veya örümcek kafalı etiketini yiyor?

Kadınlara genelde örümcek kafalı derler
erkeklere yobaz.
Hayır bunları müslüman olupda söyliyen var?

İslam'a önem gösteren, islam'ı daha içten yaşamaya çalışanlara ; Yobaz, Geri kafalı , örümcek kafalı diyorlar. sizcede garip değilmi?

Hayır anlamadığım geniş olmak ne zaman medeniyet veyahut modern çağ oldu?
Osmanlının torunuyum diye övünüyorlar vakat şeriat'a göre yaşıyanlara yobaz diyorlar, ne iş?

Ayrıca bir adamın sevgilisinin vitrin'e mal olması ne zamandan beri medenıyet oldu?
Noluyor bu insanlara yav?
Bu zamanda islam'a önem gösteren kişiler neden yobaz veya örümcek kafalı etiketini yiyor?