Sevgiliye atılacak uzun mesajlar neler? Sevgilime uzun mesaj ne yazabilirim?

nefeshazan

Sevgiliye uzun mesaj atmak isterseniz ne atarsınız? Güzel aşk sözleri bilen varsa söyleyebilir.
Mesajlaşmayı seven biri değilim ama sevgilime uzun mesaj yazmak istiyorum. Sevgilimle de telefonda konuşuyoruz ama o arada günaydın iyi geceler mesajı atsan çok iyi olur dedi dün, bana çok soğuksun falan dedi. Mesaj atmakla soğukluğun ne alakası var anlamadım ama şimdi güzel bir mesaj atmak istiyorum ama ne yazacağımı bulamadım. Sevgiliye uzun mesajlar whatsapp yazma konusunda bir yardım etseniz :S

Sevgiliye nasıl uzun mesaj yazılır?
Sevgiliye atılacak uzun mesajlar neler? Sevgilime uzun mesaj ne yazabilirim?