• Sor
  • Bence

Sevgiliye atılacak en güzel mesaj ne ?

arkadaslar mesajlasmayı seven biri değilim.sevgilimle de telefonda konusuyoruz ama o arada günaydın iyi geceler mesajı atsan çok iyi olur dedi dün.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• benim yazdıgım bir mesajı atıyım bari sana kardeşim bu iyiligimide unutma :D

Yanımda uyu istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bitanem.sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım.gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam.o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi.nefes alıp verişini dinlerim.öyle huzurlu uyurum kii mutluktan kalbim durucak gibi olurr.sen gögsümde uyurken izlenen efilmlerin hepsi güzel mesela.fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak.söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkımm.sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum.yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim.yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim.sadece yanımda uyu bir ömür.senin bir kokun var bitanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kokun var.mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden.sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi.senin bir kokun var aşkım.içime çekmeye doyamadıgım.ömrümü son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela.güzel olur bence.düşünsene son nefesim senin kokun.ölmem ki ben o zaman.o zaman sonsuz olurum cennet her istenilenin oldugu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar.cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır.aama oraya kabul edilecegimi sanmıyorum.ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye.onu ibadetim haline getirdim diye.günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki kokundan uzak kalmayayım <3

• vay be !

• Öncekileri Göster
    • 2ay

Öncelikle seni tebrik etmek isterdim ama bunları sana yazdıran şey sen değil senin ona karşı hissettiğin duyguların duygularını tebrik ederim :) kardeşim bende çok seviyorum ona güzel kelimeler sarf ediyordum ama o bunları elinin tersiyle itti ve şimdi anlıyabiliyorum ki o sadece hayatın benim karşıma koymuş olduğu bir SINAVdı sadece allah ayırmasın

• 2ay

ne kadar itici ya, 3. satırda kustum okumayı bıraktım

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Erkekler Ne Diyor 22

• en uzun mesajım sanırım 'nerdesin' dir.. dsad

• Şimdi seni sevgili diye kim koluna taksın :)

• Bayağa geveze oluyorum ya mesajlaşırken, aşırı uzun yazıyorum, onun yerine üşeniyorum okumaya :D ama uyuduktan sonra yazmıyorum çünkü rahatsız olur uyanır diye endişeleniyorum. Sabahlar da o erken kalkıyor diye hep günaydın ondan geliyor, çok mahçup oluyorum

• O zaman bir gün ondan erken uyan ve onu gülümset :)

• Öncekileri Göster
    • Tamam o zaman :) iyi akşamlar :)

• Hayırlı geceler :)

• Telefondan internete bağlanıylıyor.. Skype ve twitter telefona indirilebiliyor onu biliyoruz.. Ama rüyadan bağlantıyı bende bilmiyorum yeni duydum :D

İnsanlar mesaj atar atmasına da, uyuyan nasıl görcek ki onu :P

• Uyandığında görünce mutlu olacak.Amaç o

• En iyisi onun uyanmasına yakın atın o zaman... :D Daha az yakar şey.. Telefon

• mesajlaşmak yerine konuşmak daha iyi çünkü yazdıkların bazen sadece sembol olabiliyor bir duygu ifade etmyo mesaj atmak yerine arayıp sesini duyursan daha sıcak olur ;)

• Söz ilk sana verecem yaz... Bu bir cilt aşk hikayesinin muhteşem ozetidir

• Ben kalbimin tahtına oturmuş prenses derim bu kızların hoşuna gider.

• biraz demode ama senden sonra seveceğim kız, bizim kızımız olsun istiyorum

• Mesajla duygular tam olarak gönderilemedigi için bu çok Soğuksun sorununu bir çok kişi yaşıyor. En güzeli konuşmak ((;

• Bende böyle mesajlar atardım hep ama artık atamıyorum bitti ayrılmak istedi bunu size de paylaşıyım; benim canım sevgilim iyiki varsın Allah'ım benden alsın ömrüne katsın, bu gün yarın değil doğuştan varsın , cennet Gözlüm prensesim benim , ben her zaman seninle ayrı yastıkda Yatıp sabah uyandığım da aynı yastıkda uyanmanın hayali ile büyüyorum ben evet hala çoçuğum sana aşık sana hasret bir çoçuk daha büyüyemedim kollarında daha çok sevemedim seni hep sen sevdin beni ben çoçukluk edip sevemedim seni , o gözlerinin içine bakmak Cennetin fragmanı gibi o kadar güzel ki bakmaya doyamam onlara , o kadar benim gibi benimsemişim ki seni o kadar hayaline tutulmuşum ki anlatamam hep sen ol Yanımda hep sen ol zor günümde sinirli hallerimde sen ol evet bencillik olacak bu ama sadece sen ol hep sen bir Ömür sen o gözlerin yalnızca bana baksın hep bana.

• askııımmmm seni seni seviyorum yaz:):):)

• deişik bişey olsn ya :D

• Daha oncelerden tanimak ister ya insan bazen. Keske der sonra nasip der gecer. Ben senin dogdugun gunu hatirlamak isterdim. Hatta dogdugunda kiskanmak isterdim seni. Yan komsun olmak isterdim. Sen dunyaya geldiginde seni gormeye goturmeliydi annem beni. Aglayisini, bebek bebek bakisini, guldugunu gormek isterdim. Ilk yasina bastiginda yurumeye calistigini, yururken koltugun kenarina tutundugunu gormek isterdim.  Birkac adimdan sonra yere dusup, kah aglamani kah boncuk boncuk gulmeni gormek isterdim. Ilk konusmaya basladiginda soyleyecegin bir kac kelimenin icinde adimin da gecmesini isterdim. Duymak isterdim o bebek dilinle adimi. Seni kiskanip oyuncaklarini saklamak isterdim. Aglayinca kiyamayip geri getirmek ve senin o bakisini gormek isterdim. Akan goz yaslarinla, mutlulugunu bebek halinde gormek isterdim. Okula basladigin gunu gormek isterdim. Beraber siniflarimiza girip Teneffusler de yanina gelmek isterdim  Simitimi, ayranimi bolusmek isterdim. Ders aralarinda izin alip lavobaya gidiyorum diye seni gormek isterdim. Okul bittiginde seni bekleyip beraber eve donmek isterdim. Bazen okuldan kacip, sahile inmek ve  eve donerken camurlu sokaklardan gecip ustumuzu basimizi kirletmeyi isterdim. Eve gittigimiz de annelerimizin bize kizmasini isterdim. Ah bu cocuklar deseydi mesela onlar, annelerimiz? Ders calismak icin bir araya gelmek isterdim.  Odevlerimizi beraber yapmayi isterdim bir de... Aksamlari sizin bize misafirlige gelmenizi ister ve geldiginizde “bak bak nasil sevindi” demesini isterdim annemin. Ertesi aksam gidelim onlara gidelim diye aglamaya baslamak isterdim dedigim olanaka kadar... Herkes salonda konusurken biz seninle bir kosede resim cizmek isterdim. Annelerimizin bize bak ne guzel anlasiyorlar lafini duymak isterdim. Hafta sonlari bizi lunaparka beraber goturmelerini, goturmediklerin de beraber aglamak isterdim. Kiyameti koparmak isterdim seninle. Salincakta beraber sallanmak, kumda kaleler yapmak isterdim. Buyudugunu gormek isterdim senin ergenligi

• aslında abartılacak kadar romantikde değilim set biri sayılırım aslında ama senle tanışınca herşey değişti birden biliyormusun? birden mahallenin yaramaz içi içine sığmayan bir cocuğa döndüm. o çocuk hep bir kızı sevdi ama
    biliyordu yakışıklı değildi ( yani ben)
    ama seviyordum işte seni ne biliyim şu an yazdığım bu kadar şey boşunamı acaba sevmiyormusun beni mesajlarıma gec cevap veriyorsun farkındaysan senle mesajlaşırken ödev nedir unutuyorum bazen sınav neydi yemek neydi çay içmek nasıl bir şey unutuyorum senle konusunca ama bu gec cevap vermelerin doğruyu söyliyim kafamı yiyorum. ne zaman mesaj atacak diye merakla bekliyorum bekliyorum acaba cümlesinde sevgilim aşkım bitanem falan dicekmi diye.' seni seviyorum' dediğimde ' tamam' diyişin varya sadece tamam diyişin o bana kafayı yedirtyor bazen, yanına aşkım koysan ne olurki arada sırada durduk yere sana aşığım desen hayatımın anlamısın desen ne olur. bu kadar uzun cümle kullanmazdım aslında ama sana olan dertlerimi anlatmak istedim sakın yanlış anlama aşığım sana kalbini kırmak istemem. ama işte nebiliyim arada sırada sevdiğini söylesende hiç fena olmaz..

• Sürekli yaptıüımız birşey uyanınca o mesajı görürsün ve yine gözlerini açınca ilk onunla gülüsemişsindir..

• Kartanem kar kadar beyaz ve temiz, süzülen tane kadar masum sevgilim.

• Uzunca rüyada evlendiğimizi anlattım :D O kadar güzel bir rüyaydı ki buraya yazamam. Çok mutlu olmuştu.

Hayal ama güzel :) Olursa anlatırım ona. :D :D

• anlatda bizde mutlu olalım :D

• Öncekileri Göster
    • övünmek gibi olmasnda bnde onlardanım hayırlısı :D

• Allah gönlüne göre versin. :) Bakalım böyle bir melek karışımıza ne zaman çıkacak. Çıkmaz sa sipariş veririz yane :D Annem sağolsun.

• yazma bişi alışkanlık yapar

• boşver ne yazıcan

• googlede arat. Sevgiliye güzel mesajlar bir sürü çıkıyor :D

• yok be şiir gibi şeyler yazıyor orda :D aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir, en sevdiğim tatlı kazandibidir falan :D

• dün yazdın bugun yazmam

• hiç olmadı olsa atardım güzel bişler ama :) 25 yıln patlaması olcak olduğnda ona güzel şeyler yazıcam

• Seninle olmak güzeldir ey yar !

Çünkü sensiz seninle daha çok beraberim...

Kızlar Ne Diyor 15

• bir kedim bile yok smsi tedavulden kaldrdm.

• Ah ah nerede o günler.

• Yürüdügün yol hangi yol olursa olsun bir yüregi olsun...

• Günaydın 1 hafta sonra terkedeceğim güzel gözlü sevgilim. Ah sana o kadar aşığım ki 2 dk sonra cevap vermezsen kafanı keseceğim. Nyse sn msglsn glba. s. s

• Arkadaşlar aşk. fm'de soru sorduğumda isminin görünmesini istemiyorum anonim olarak mi sormam lazım acil yardım ederseniz sevinirim :)

• Ilkim.
    Seni cok sevdim. Herkesten, herseyden, butun insanlardan, senden, kendimden...
    Gozumu kirpmadan herseyi onune koyabilirdim. Herkesi silebilirdim, kendimden gecebilirdim. Sen donmesende olur. Yoklugun iyi geldi bana. Kendime gore aliskanliklarim var artik. Simdi gelipte duzenimi bozmaya da hakkin yok zaten. Sen yokken aglamayi ogrendim, olur olmaz her seye aglamiyorum mesela. Sadece acilarima agliyorum, benden gittigin gun aklima gelince, yasadiklarimiz, yasattiklarin, iyi kotu hersey iste. Sen yokken gulmeyi ogrendim, sadece belirli yerlerde tebessumlerimle karsilasabiliyorlar. Kahkaha bile atamiyorum, birisi bir espri yapinca dudaklarimla gulumsuyorum onlara. Cunku beraber gulmedikten sonra gulunc gelmiyor hicbiri. Yokken, hayati ogrendim. Cabalamayi, ayakta durmayi, beni yikicak bir haber gelse bile basimi her zaman dik tutmayi ogrendim. Cunku ben en buyuk aciyi, senin gidisinle yasadim. Gidisinden sonra kendimi zor toparladim ama her zamam dik durdum. Bizim icin. Biz kaldik mi ya da BIZ olabilmek icin gec mi bilmiyorum ama, seni elimde olmadan cok ozluyorum. Ben bunlari haketmedim ilkim. Bu kadar aciyi, bu gozyaslarini, bu gidisi, bu bitisi hak etmedim. Baska erkeklerin kollarina emanet edilmeyi, baska erkekleri sevmek zorunda kalmayi haketmedim. Ben baska erkekleri haketmedim. Ben bitek BIZ i hakettim. Ne kadar ugrassamda bir araya getiremedigim bizi. Simdi sen soyle ilkim. Sen beni haketmismiydin? Sen benimle, biz oolmayi haketmismiydin?

• Uyuduktan sonra mesajla beyin altı dalgalara ineyim demek de ne ola.

• 3 5 sene sonra kalmıyo pek öyle şeyler ilk zamanki gibi

• yoo hala ilk gün ki heyecanıyla taptaze :)

• bilmem oladabilir ama

• yapan yok yapmıyorumda çünkü adam gibi sevgili yok..!

• Umarım bulursun sevdiceğim diyebileceğin bir erkek

• aman aman istemem

• hiç o ,işlerin insanı değilim malesef. konusurkende öyle çok canımlı cicimli konusamam. oda benim tam tersim ve bazen bu sorun oluyor. çoook nadiren yapıyorum o dediğini. akşamdan kızdırdıysam falan gönlünü almak için.

• Sen sana yapılsın istemez misin ? ben çok istiyorum ama malesef o benden önce uyuyor hep

• valla ben genelde telefonu biran önce kapatıp uyumak istiyorum. sevgilim nöbet usulü çalışıyor. dolayısıyla gece çalışıyo gündüz uyuyo. o yüzdende geceleri hep ayakta.o kadar uzun konusuyoruz ki bazen yalvarıyorum nolur kapatalım artık telefonu diye. hatta konusurken uyuyakaldıgım bile oluyor.

• benim sevgilim de sabah erken kalkmak zorunda olduğu için erken yatması gerekiyo ama sırf konuşalım diye uykusunu feda ediyor benim için.ve bu benim çok hoşuma gidiyo. Sen yapsan sevgilin de aynı şekilde düşünür emin ol.Mutlu etmek istiyorsan tabi

• Gel birbirimize hayat olalım ayrılırsak hayatını kaybetti desinler

• seni seviyom

• şöyle daha süslü bişeler :D

• 2ay

pHenNn sHenİİ $eviYoroMmm!!!

• 3 senelık bir ilişkim var ve her sabah günaydın iyi geceler mesajımı lıyorum sevgilimden tabi bn erken uyanrsam ona yazyorum ve gayet güzel oluyo içnden ne glyosa yaz siir söz yerine içinekilerni yaz :)

• Bende sevgilime mesaj atıyorum arayamıyorum banada bir care :(

• Hayır, ben bu konuda cok kötüyüm. Mesajlasmayı sevmediğimden gelen mesajını okumadan yanıtsız bile bırakabiliyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...