• Sor
  • Bence

Sevgiliye atılacak en güzel mesaj ne ?

arkadaslar mesajlasmayı seven biri değilim.sevgilimle de telefonda konusuyoruz ama o arada günaydın iyi geceler mesajı atsan çok iyi olur dedi dün.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• benim yazdıgım bir mesajı atıyım bari sana kardeşim bu iyiligimide unutma :DYanımda uyu istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bitanem.sen uyurken saçlarınla oynarım mesela yüzünü okşarım.gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam.o an dünyada seni seyretmekten daha güzel daha önemli hiç bir şey yokmuş gibi.nefes alıp verişini dinlerim.öyle huzurlu uyurum kii mutluktan kalbim durucak gibi olurr.sen gögsümde uyurken izlenen efilmlerin hepsi güzel mesela.fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak.söylüyorum sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkımm.sadece bir ömür yanımda uyu istiyorum.yanımda uyu ki o huzurlu nefesini dinleyebileyim.yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim.sadece yanımda uyu bir ömür.senin bir kokun var bitanem olur olmadık zamanlarda burnuma gelen bir kokun var.mesela şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden.sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi.senin bir kokun var aşkım.içime çekmeye doyamadıgım.ömrümü son nefesime kadar boynunda geçirebilirim mesela.güzel olur bence.düşünsene son nefesim senin kokun.ölmem ki ben o zaman.o zaman sonsuz olurum cennet her istenilenin oldugu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem ama olur da gidersem her yer sen kokar.cennet sen olursun ve o zaman orası da anlam kazanır.aama oraya kabul edilecegimi sanmıyorum.ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni bir insana tapıcak derecede sevdim diye.onu ibadetim haline getirdim diye.günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben yeter ki kokundan uzak kalmayayım <3

• vay be !

Erkekler Ne Diyor 14

• Uzunca rüyada evlendiğimizi anlattım :D O kadar güzel bir rüyaydı ki buraya yazamam. Çok mutlu olmuştu.Hayal ama güzel :) Olursa anlatırım ona. :D :D

• anlatda bizde mutlu olalım :D

• Öncekileri Göster
    • övünmek gibi olmasnda bnde onlardanım hayırlısı :D

• Allah gönlüne göre versin. :) Bakalım böyle bir melek karışımıza ne zaman çıkacak. Çıkmaz sa sipariş veririz yane :D Annem sağolsun.

• Ben kalbimin tahtına oturmuş prenses derim bu kızların hoşuna gider.

• biraz demode ama senden sonra seveceğim kız, bizim kızımız olsun istiyorum

• askııımmmm seni seni seviyorum yaz:):):)

• deişik bişey olsn ya :D

• aslında abartılacak kadar romantikde değilim set biri sayılırım aslında ama senle tanışınca herşey değişti birden biliyormusun? birden mahallenin yaramaz içi içine sığmayan bir cocuğa döndüm. o çocuk hep bir kızı sevdi ama
    biliyordu yakışıklı değildi ( yani ben)
    ama seviyordum işte seni ne biliyim şu an yazdığım bu kadar şey boşunamı acaba sevmiyormusun beni mesajlarıma gec cevap veriyorsun farkındaysan senle mesajlaşırken ödev nedir unutuyorum bazen sınav neydi yemek neydi çay içmek nasıl bir şey unutuyorum senle konusunca ama bu gec cevap vermelerin doğruyu söyliyim kafamı yiyorum. ne zaman mesaj atacak diye merakla bekliyorum bekliyorum acaba cümlesinde sevgilim aşkım bitanem falan dicekmi diye.' seni seviyorum' dediğimde ' tamam' diyişin varya sadece tamam diyişin o bana kafayı yedirtyor bazen, yanına aşkım koysan ne olurki arada sırada durduk yere sana aşığım desen hayatımın anlamısın desen ne olur. bu kadar uzun cümle kullanmazdım aslında ama sana olan dertlerimi anlatmak istedim sakın yanlış anlama aşığım sana kalbini kırmak istemem. ama işte nebiliyim arada sırada sevdiğini söylesende hiç fena olmaz..

• Kartanem kar kadar beyaz ve temiz, süzülen tane kadar masum sevgilim.

• yazma bişi alışkanlık yapar

• boşver ne yazıcan

• googlede arat. Sevgiliye güzel mesajlar bir sürü çıkıyor :D

• yok be şiir gibi şeyler yazıyor orda :D aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir, en sevdiğim tatlı kazandibidir falan :D

• Seninle olmak güzeldir ey yar !Çünkü sensiz seninle daha çok beraberim...

• dün yazdın bugun yazmam

• hiç olmadı olsa atardım güzel bişler ama :) 25 yıln patlaması olcak olduğnda ona güzel şeyler yazıcam

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...