Zeynep Casalini canlı yayın'da soruları cevaplıyorZeynep Casalini #ÜnlülerCevaplıyor'da bizimleydi Kapat

İple bıyık nasıl alınır?

Bıyıklarımı ağdayla alıyorum hep izler kalıyo. Arkadaşlarım iple aldıklarını ve çok memnun olduklarını söylediler ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. Yöntemi , yolu yordamı nedir anlatabilecek olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendin yapman zor bir arkadaşına yaptırmalısın

0|0
  • ipin bi ucunu bıyığına diğerini ise kapı koluna bağla ve arkadan birisini kapıyı hızlıca kapatmasını soyle kurtulursun

0|0
  • o kafa böyle hindi kafasi gibi öne gidip geliyo ya yariliyorum arkadas kasimi falan cektirirken :D ajksdjökladjka

1|0
  • (Traş köpüğü + ustura)

Maşallah bıyıklı kızlarımız türedi.

1|0
  • ilkel yöntem deneme bence

0|0
  • ya bir kere idda sonucu o tecrübeyi yaşadım..acıtıyor yahu

0|0
    • hiç acımıyorr herkes acıyor diyor aslında ben cok aldırdım ama hic acımıyo

• aramızdaki bıyık farkından olmasın..

• baskası yapsın.

0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kendin alman zor olur biri alırken bakk iyice öğren öyle al.

0|0
  • ipi uzuncu kopar ve uçlarından bağla, baş ve işaret parmaklarını geçir kendi etrafında bir kaç kere döndür daha sonra kılların üzerine getir ve sağ elinle sol eline doğru ipi çek

2|0
  • lazer epilasyona git hiç uğraşma 20 lira ver ayda bir git 2 üç seanstan sonra indirimde oluyo uğraştığına değmez çok geç çıkıyo

0|0
  • ipi yeteri miktarda al birbirine dügümle. ters yönde kıvır. yapamazsan gel bana

0|0
  • Şunu yapmaya çalış bakalım. link

0|0
  • Kendin alabileceğini sanmıyorum birisinden yardım alsan daha iyi.

0|0
  • önermiyorum iple alma yüzde yara yapıyor yani bana hiç yaramamıştı

1|0
  • 0|0
  • çok kolay yapılıyomuşş öğrendimm oleyy

0|0
Yükleniyor...