Kyk burs iptali nasıl olur ?

Kyk burs iptali nasıl yapılır ? Kişi kendi isteği ile nasıl iptal edebilir ?Aranızda iptal edenler varsa yazabilirseniz şimdiden teşekkürler.

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• Alttan 4 tane dersin olursa bursun krediye döner. Ama durduk yere niye bursunu iptal ettirmek istiyorsun ki? Zaten geri ödemesi yok.

• tamam teşekkürler.burs aldığından eminim geri dönüşümsüz burs alıyor .

• Evet hiçbir şey yapmasına gerek yok. Eğer gerçekten burs alıyorsa tabi. Haziran ayında son kez alır parasını temmuz ayından itibaren kuruş alamaz.

• hiçbirşey yapmasına gerek yok diyorsun bu durum da değilmi ?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• öğrenci ilerine sor ama burs değilde kredi iptal edilir bişldiği kadarıyla

• öğrenci işleri bilmiyor birşey.

• burs ıptal olmaz hacım kredı ıptal olur..bır ogrencı ıslerıne danıs derım

• burs iptali de varmış.

• bursu neden iptal etmek isteyesin ki kredidir o ?

• nedemek halledersin inş. işini

• kyk ya gitmek yeterli diyorsun teşekkürler o zaman :)

• tamam o zaman ankarada kyk merkez binasına gidip dilekçe vericek o kadar... dışardan da hallediliyormu bilmiyorum ben ankarada olduğumdan hemencecik burda hallettiydim...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• Bildiğim kadarıyla herhangi bir kyk merkezine gidip dilekçe yazarak iptal edebiliyorsun.Bir de sigortalı bir işte çalıştığında o kendiliğinden iptal oluyor zaten . :)

• bursunu iptal edemiyorsun bildiğim kadarıyla. en fazla krediye cevirirsin onu da mezun olunca geri ödersin..

zaten ilk başta noterde bişi imzaladın. onda iptal edemediğin yazıyor bildiğim kadaıyla.

• işe girersem benim de iptal ettirmem lazım boşuna burs almanın anlamı yok ama nasıl iptal ediliyor hiç bilmiyorum siteyi inceleyin ya da arayıp sorun en garantisi

• part time işe girersen sorun olmaz.

• bursun süresi 4 yıl. uzatınca kesilir, krediye dönmez.

• rica ederim. pek faydalı olamadık gerci...

• tamam en iyisi gidip sormak teşekkürler :)

• arkadasın senet imzalamadan dönüştüremezler. eminim ama kyk memuru dedi diyorsun aklım karıstı benim de. en iyisi kyk'yı arayın...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...