Mevlana'ya ait olan ayrıntıda ki söz hakkında ne düşünüyorsunuz hanımefendiler?

Mahirtuna
"Kapı açılır, sen yeter ki vurmayı bil! Ne zaman, bilmem! Yeter ki o kapıda durmayı bil!" [Hz. Mevlana]”.
Mevlana'ya ait olan bu söz size neyi çağrıştırıyor. Gönül meselesi diyebilir miyiz?🤔
Güncellemeler
+1 yıl
Bir paylaşım yapmıştım Facebook'ta akabinde bir kız arkadaşım sitem eder gibi bunu paylaşmıştı. Bir gönderme olduğunu düşündüm bana. Yanılıyor olabilirim. Yorumlarınız kıymetli. Müteşekkirim alakalı yorum yağacak olanlardan.
Güncellemeler
+1 yıl
🏪✔
Mevlana'ya ait olan ayrıntıda ki söz hakkında ne düşünüyorsunuz hanımefendiler?