Facebook Görüntü konusma sorunu var yardım edermisiniz?

Arkadaslar arkadasımdan gelen çağrıları kabul ediyorum ya da arkadasıma istek gönderebiliyorum fakat kabul ettikten sonra görüntü donuyor simsiyah kalıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kameranı başka bir ortamda test et.Sorun yok ise bağlantından kaynaklıdır.Yazılımınıda sil yükle...

• :S Bu olayı anlayamadım ki zaten...Bigün birinin mesajları açılmıyor...Birine başka birşey oluyor...Facebook eklenti yaptıkça sorunlar artıyor..o.O

• Skype ya da msn'de hicbir sorun yok sadece Facebook :S sildim yükledim yine aynı

Erkekler Ne Diyor 11

• internetin kötü

• İnternetim de bir sorun yok

• kapat aç düzeliir

• Düzelmiyor simdi de görüntüm geliyor ama donuyor birsey yapamıyorum :(

• mbs hızın düşük. İnternetten kaynaklanıyor.

• Ama aynı kablosuz ağdan bağlanan biri sorun yaşamıyor :S netten kaynaklansa o da sorun yaşardı

• internet hızınla alakalı bir durum olabilir..

• o zaman kullandığın makinayla alakalı bir sorundur..

• Sanmıyorum ablam yaşamıyor cünkü aynı kablosuz ağdan bağlanıyoruz

• cam pert...

• Sadece Face'de calısmıyor ama camda sorun yok

• Sorun bağlantı hızı bunu anlamak için laptopunuzun kamerasını nete bağlı değil iken açın sorun yok ise problem bağlantı hızı

• Sanmıyorum aynı kablosuz ağdan bağlanıyor ablam ve onda hicbir sorun yok :S kameramda da sorun yok her yerde acılıyor bir tek Face'de acılmıyor:(

• roulette ya da facebuzz kullan olmadı skype geç olmadı modemi kapat aç olmadı bilgisayarı kapa aç olmadı virüs taraması yap olmadı disk düzenle ve gereksiz dosya bilgileri kaldır olmadı bilgisayara format at olmadı sistemi ve bağlantıları yenile olmadı yarını bekle beraber buluşup çay içip sohbet et...

• Resimdeki sen isen, benden başka kimseyle konuşma lütfen. :(

• az yede kamera al

• o zaman düzelt

• ne alaka ya leptopun kamerası var zaten?

• internetin yavaştır... tarayıcında bir problem olabilir.. yazılımsaldır...herşey mümkün

• aman be sizede birşey sormaya gelmiyor.. içiniz fesat... ben yardımcı olamam kusura bakma...

• ne alaka simdi ya?

• tek bir sorum var lütfen cevap ver? karşı taraftaki erkek mi?

• Öncekileri Göster
  • bu saatte çokmu önemli :) :P

Kızlar Ne Diyor 3

• bilgisayardan kaynaklanıyor olabilir

• kapatıp aç

• Olmuyor faydası

• Skype a geçin ordan konuşun bide

• Facebook a göre çok daha iyi bence alışmaya bak daha kullanışlı

• O programı sevemedim bir türlü :/

Yükleniyor...