• Sor
  • Bence

Ellerim çirkin, tırnaklarım yamuk, yardım edin, ne yapmalıyım?

arkadaşlar ya benim ellerim çirkin kupkuru tırnaklarım yamukarkadaşlarımın yanında ellerimi göstermeye utanıyorum onların elleri negüzel bembeyaz narin yüzük takıyorum o bile yakışmıyor bişey alırken veya verirken utanıyorum ellrimden Tırnaklarımı yiyorum sürekli.oje felan süremiyorum çünkü yakışmıyor ya ben ne yapmalıyımbenimle aynı dertte olan varmııı ?Not: Klişe cevaplar vermeyin lütfen.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 6

• manikür yaptır, el kremleri falan kullan...derdin bu olsun..

• tırnaklarını yemeyi bırak el kremi kullan ve düzenli beslen düzelicektir zamanla

• o arkadaşlarına söyle benim ki lerini görmesinler deşerim erkeğim ama birden çok kızların ellerinden güzel

• bu belirtiler yakın zaman da meftaa olacaksın der gibi

• manyakmısın kızım allah utandıracak dert vermesin haline şükret ya ellerim olmasaydı diye düşün bakım yap ve şükret

Kızlar Ne Diyor 7

• nemlendirici kullantakma tırnak kullanmayı dene tırnakların güclenmesi icin peynir suyunda beklet (iyi gelliyor )ama sunu da söyliyim tırnklardan önce psikolojini düzelt kendinle barıs..ellerine de hakaret etme

• Uzun bir manikür sürecinden sonra tırnak şekliniz yerine oturabilir.Ve bol bol el egzersizi çalışın.Yazı yazın, kalem tutan eller güzeldir dikkat ederseniz.Şu makas tarzı olan el kas gelişticisinide kullanabilirsiniz .

• Tirnaklarini yiyor olman kuafore gitmene engel degil.Takma tirnak taktirabilirsin,orjinalinden farksiz duruyor becerebilirseler.Ellerin icin bakim kremleri kullan.

• Tırnaklarını kesinlikle yemeyi bırakmalı uzatmalısın daha sonra güzel bir manikür ile muhteşem görünecekler, bol bol ellerini pirinç özlü kremlerden kullan.

• Ellerine nemlendirici kullan. Tırnaklarını yemeyi bırak uzat ve kuaföre gidip manikür yaptır düzenli kendilerine gelsinler.

• ŞÜKÜR ET

• önce tırnak yemeyi bıraktıran ilaçlardan alsonra bi maniküre gitellerin için de daima krem kullan tırnaklarına da limon suyu sürbir aya düzelir

• manikür ne kadar ?

• 10-12

Yükleniyor...