• Sor
  • Bence

Ellerim çirkin, tırnaklarım yamuk, yardım edin, ne yapmalıyım?

arkadaşlar ya benim ellerim çirkin kupkuru tırnaklarım yamuk arkadaşlarımın yanında ellerimi göstermeye utanıyorum onların elleri negüzel bembeyaz... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 6

• manikür yaptır, el kremleri falan kullan...derdin bu olsun..

• tırnaklarını yemeyi bırak el kremi kullan ve düzenli beslen düzelicektir zamanla

• o arkadaşlarına söyle benim ki lerini görmesinler deşerim erkeğim ama birden çok kızların ellerinden güzel

• bu belirtiler yakın zaman da meftaa olacaksın der gibi

• manyakmısın kızım allah utandıracak dert vermesin haline şükret ya ellerim olmasaydı diye düşün bakım yap ve şükret

Kızlar Ne Diyor 7

• nemlendirici kullantakma tırnak kullanmayı dene tırnakların güclenmesi icin peynir suyunda beklet (iyi gelliyor )ama sunu da söyliyim tırnklardan önce psikolojini düzelt kendinle barıs..ellerine de hakaret etme

• Uzun bir manikür sürecinden sonra tırnak şekliniz yerine oturabilir.Ve bol bol el egzersizi çalışın.Yazı yazın, kalem tutan eller güzeldir dikkat ederseniz.Şu makas tarzı olan el kas gelişticisinide kullanabilirsiniz .

• Tirnaklarini yiyor olman kuafore gitmene engel degil.Takma tirnak taktirabilirsin,orjinalinden farksiz duruyor becerebilirseler.Ellerin icin bakim kremleri kullan.

• Tırnaklarını kesinlikle yemeyi bırakmalı uzatmalısın daha sonra güzel bir manikür ile muhteşem görünecekler, bol bol ellerini pirinç özlü kremlerden kullan.

• Ellerine nemlendirici kullan. Tırnaklarını yemeyi bırak uzat ve kuaföre gidip manikür yaptır düzenli kendilerine gelsinler.

• ŞÜKÜR ET

• önce tırnak yemeyi bıraktıran ilaçlardan alsonra bi maniküre gitellerin için de daima krem kullan tırnaklarına da limon suyu sürbir aya düzelir

• manikür ne kadar ?

• 10-12

Yükleniyor...