Eşimin kalbini kırdım, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
1 yıldır evliyiz. Onun kuzeni bar tarzında bir yeri işletiyor, ara sırada eleman azlığı yüzünden sıkıştıgı zaman eşimi çağırıyor genellikle. Gecede oluyor bu, eşim bazen gitmiyor beni yalnız bırakmakta istemiyor ama gidiyor. Bu konuyla ilgili tartışıyoruz, ona güvenmediğimden değil ama normal olarak rahatsızım. Dün sabahta aramıştı ki işte yarın akşam gelebilir misin diye, eşimde tamam dedi. Bende gereğinden fazla şeyler söyledim. Yaklaştı bir şeyler söyledi ellerini falan sardı o sırada bende tiksinir gibi yapıp dokunma sakın gibi şeyler söyledim hafifçe ittim omuzundan duvara sendeledi. Sonrada birşey söylemeden gitti. Pişman oldum geldiğinde sarıldım boynuna elini bile sürmedi. Gecede aynı şekilde davrandım, özür diledim oda önemli değildi dedi ama ellerimi tutup kendinden uzaklaştırdı. Çok kötü hissettim kendimi. Şimdi de 1-2 saate kalmaz gelir diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım bu konu hakkında yakınlarımlada konustum ama onlar bırak o sana gelir gibi şeyler söylediler ama eşim çok iyi biri, onu üzgün görmek istemiyorum. Fikriniz varsa çok sevinirim.
Eşimin kalbini kırdım, ne yapmalıyım?
22 Cevap