• Sor
  • Bence

Süper bir gücün olsaydı bu ne olurdu?

Bu ne olurdu? Uçmak, zihin okumak, görünmezlik vs vs gibi her hangi birşey olabilir.En yaratıcı olan en iyi cevap olsun :P

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 65

• istediğim şeyleri beynim den geçirdiğim anda yapabiliyor olsa idim , bu ne olursa olsun farketmez olsa idi ; __ önce Türkiye nin kralı olurdum __ tek başıma yönetirdim ama kimseye sihirli güçlerimin olduğunu belli etmezdim __ sağcı solcu cart parti curt parti hepsini kaldırır , tek ben olurdum __ Türkiye nin dış borçlarını gücüm ile kapatırdım __ Türkiyenin terör sorunu nu kökten çözümler ve Türkiye sınırını çevreleyen büyük bir göl yapardım , içini yaptığım ölümcül robotlar la doldururdum , timsah , köpek balığı , yılan gibi , isinsiz hiç kimse Türkiye ye giremezdi .__ Türkiye nin doğal kaynaklarını çıkartırdım , doğal gazı , petrolü cartı curtu __ Tecavüz edenleri idam ettirir , Adalet adlı bir tv kanalı kurum gece 12 den sonra burda canlı canlı yayınlatırdım __ kapalı açık ayrımı yapan şirketleri komple kapattırır para cezasına çarptırırdım __ herşeyi ucaza indirir ve artık kendi otomobil , uçak , gemi vesayre herşeyi mizi yaptırmaya başlardım __ Dünya ya korku salardım , her Ülke Türkiye den tırsar hale gelirdi __ Türkiye de ki yabancılara satılmış toprakları geri alır , her tabela da ingilizce yazılan ları azaltırdım __ akıllı insanlar okulu açar bilim adamları yetiştirir fikirlerine önem verir her yere üniversite açtırır , doğu şehirleri de dahil her şehre fabrikalar iş sahaları üniversiteler kurdururdum , gurbetçi vatandaşlar da bu imkanlarla geri gelirdi __ genel evleri kapattırır hala devam eden olursa idam ettirirdim , devletin kurduğu genel evler olurdu ama içinde çalışan bayanlar , yüzde 90 insana benziyen özel robotlarım olurdu , aynı şekilde bayanlar içinde genel ev yaptırırdım ama hiç bir şekilde kim oldukları belli olmicak , aradıkların da almaya giden araç her seferin de farklı olucak , kapıdan içeri girerken makine bayan bakire ise içeri almicak , böylelikle bayanlarımız da yavşak erkeklere kanmicak ihtiyaçları için .__ hırsızlık yapan insanların hangi eliyle yaptıysa o eli kesilicek kimse zamanla hırsızlık yapılmicak __ sokakta kimse dilenemicek çünkü hepsine ev iş sağlanicak saymaya devam edersem uzar gider , ben böyle bir kral olmak isterdim , bu benim hayalim işte biliyorum saçma , böyle bir güç kimseye verilmez ama ben hep bu düşü kuruyorum :(

• hokus pokus önüme tereyağlı tavuklu nohutlu pilav önüme konus:/

• Olmadığını kim iddia ediyor ki?Ya varsa?

• Diğer tüm süper güçleri de elde etmemi sağlayacak bir süper gücüm olsun isterdim.

• en iyi cevap beni seçicen kimi seçicen :)))) şaka şaka :)) süper güce sahip olma gibi bir ilgim yok da uçma mantıklı bazen İstanbul trafiği beni çıldırtıyo arabada

• Daha eğlenceli biri olmayı tercih ederdim :D

• Süper güçleri toplama gücü (bknz: Heroes-Sylar Grey) :))

• yakın geleceği görüp ayda bir süper lotoyu tuttursam yeter. ayda 2 trilyon kazançla her istediğimi çooooook fazlasıyla yaparım. :)

• sen amma paragöz çıktın :d

• öleyim :)

• Zihin okumak kötü olurdu kimsen kalmazdı herkese darılırdın çünkü herkesin sana karşı 40 yılda bir kerede olsa karşı kötü düşüncesi olur..Ama ben bunları göze alıyorum zihin okumak diyorum :D

• görünmez olmak ve hafıza okuyabilmek mükemmel olurdu...

• immortality

• super yalan soyleyebilmeyi isterdim sonra da basbakan olurdum

• hocaların finallerde neler sorcağını bilmek isterdim valla :D

• Zihin okumak süper olurdu

• "anlamak" isterdim "hakkıyla"

• benim özel güçlerim var zaten. çocukken tuvalet penceresinden dışarı işiyordum. ne iğrenç bir çocuk muşum lan ben.. neyse işte, ben zihin okumak isterdim kesinlikle. insanları birden tanımak iyi olurdu.

• zamanlar arası yolculuk yapabilsem süper olurdu.. değnek olur ışınlanma olur sorun değil :) annemle babamın düğünde olmak isterdim :) hep çocukluğunu anlatır biz çocukken şöleydi böleydi o zamanları bir görmek isterdim babam yazıyo mu acaba diye :d

• süper bir gucum olsaydı ve istedigim birşeyi yapma hakkım olsaydı egerdünyaya geldigim halde kendimi hic olmamış yaratılmamış öbür dünyayı dahi yaşamayacak şekılde yok etmek isterdim

• İnsanların düşüncesını değiştirebılme gücümün olmasını ısterdım.O zaman herkese istediğimi yaptırabılırdırm

• Kirleri hic ovalamadan cikaran mi.deterjan reklamlarinda var ya hani adamin siper gucleri var mk gelmis bulask yikiyo la yuru git:))

• Herşeyi bilmek ve bunun için çok büyük bir kapasite isterdim.Eğer buna sahip olsaydım belkide yazdıklarınızın her birine sahip olabilirdim

• sıkıcı olurdu sanırım.. benı mutlu etmezdı..

• İstediğim kişiye görünmek veya görünmemek aynı anda zihnini okuyup olay yerine uçarak inmek ve gözlerimle herşeyi kontrol edebilen :DMaşallah bana derdim o zaman :D

• masallah sana

• üç kerede tükürde nazar değmesin :)
      Ama yüzüme değil, önüme doğru :D

• tükürcem ben sana şimdi bir görceksin :@

• ola bildgince her kese yardım ederim ilk baş kendime

• Ölümsüzlük

• zihin okumak iyi olurdu aslında

• zihin okumak ya da geleceği görmek

• kılıktan kılağa girmek olabilirdi...kuş olur uçar balık olur derinliklere dalardım :) çok pis şeyler yapardım...

• görünmez olsaydım iyi olurdu :)

• link aynı sorular dönüp duruyor :S

• görmedim bro

• Öncekileri Göster
    • sanırım bir kadın dayanışması ama bakış açıları aynı düşünsenize yıl 2013 yaşlar 20 ila 30 arası ve siz uçmak,görünmez olmak süper güç vs vs saçmalık asıl bu madem merak ediyorsun ne düşündüğünü insanların o zaman düşündüklerinede saygı duyacaksınız ama dar açı ile baktınığınız için olaylara böyle saçma cewaplar ile geliyorsunuz karşıma :) sadece tebessüm anlamı ise çok derin tekrar ve yeniden her neyse diyip artık şu lanet konuşmayı sonlandıralım diyorum siz de rahatsızsanız şikayet edin :S

• off yine saçmalamaya başlamışsın. tamam yeter artık uzatma. git az ötede oyna

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 39

• istediğim an da istediğim yerde olmak:)bir de ölüp tekrar dirilmek ve yaşama devam etmek değişik olurdu ama nasıl devam ederdim orasını bilemem:))

• zihin okumakk

• kilo almamak .

• istediğim herhangi bir yiyeceğe başka bir yiyeceğin tadını verebilmek,fazla gereksiz ama muz yerken çilek tadı gelse ne yapardım merak ediyorum :) olsada olur olmasa da olur yani

• Cem yilmaz :D

• evet duyduğumdan beri merak ediyorum :D

• Bi geleceği göreyim bide iç okuyayım yeter

• az istedin bir kaç şey daha isteseydin yetermiş kanaatkar kız canım

• la en azından ben 1 tane istedim senin gibi iki tane isteyip yeter demedim halen gülüyom okudukça yorumunu iç okumak :)))budahada komik zihin deniyor bizim oralarda ona

• görünmezlik ya da zamanı geri almayı isterdim

• zamanı durdurmak

• İnsanların ön yargılarını yok etmek :))

• ölenleri canladırmakk

• kesinlikle zihin okumak olurduzaten bu konuda yetenegim var az biraz.:) ya da wiccalık :)

• bilirsiniz herkesin zihnini okursun sonra etrafında kimse kalmaz. çünkü eminim ki insanlar arasında anlaşmızlıklar olur olmazsa sorun vardır. görünmez olursan her şeyi görüp yine hayatın tatsızlaşır. bir şeyleri saklamak gerekir bazen. uçsan ne işe yarıcak bu özellik kuşlara verilmişken onlar bu duruma alınmıcaklar mı yani ? onlar da canlı.yani şöyle düşünürsek Yaradan bizi yaratmış ama çirkin,güzel,uzun,kısa,şişman,zayıf vs.. bunlar sonra dan olan siz hiç birbirine benzeyen bebek gördünüz mü ki büyüyünce insanlar birbirine benziyecek? herkes kendini sonra dan geliştirir. Ben baya konu dışına çıktım ama insan kendisi olsun özel güçlere gerek kalmaz.. :))

• ölüleri canlandırabilmek

• zihin okumak

• insanların düşüncelerini okumak ve onların ne düşüncelerini kendim yönetebilmek isterdim böylece istediğim herşeyi yaptırırdım istediğimi kendime aşık edebilir çok para kaanabilir neredeyse dünyayı yönetirdim :) tehlikeli ama olsun

• Esyalari hareket ettirmek :)

• Kesinlikle görünmezlik,arkamdan iş çeviren arkadaşcıklarımın ne haltlar karıştırdığını öğrenirdim ne güzel

• Görünmez olup sevdiğim kişinin yanından ayrılmazdım onun her hareketini,nerde ne zaman kiminle olduğunu izlerdim

• zihin okumak, görünmezlik ve zamana yolculuk olsa 3 ü 1 arada süpper olurdu :)

• İnception'da ki gibi rüyalardan bilgi çalmak kendi rüyalarımı kendim yaratmak falan güzel olabilirdi

• ucmak isterdim :)

• uçmakk :D

• cennete gidebilmekk :))

• fazla yaratıclık kasmicam, hep zihin okuyaabilmeyi istemişimdir :D

• Önce yazmayı öğren.Sonra okuma işine geçersin belki.
      "fazla yaratıclık kasmicam, hep zihin okuyaabilmeyi istemişimdir :D"

• aklımda bulundururum saol :D

• Rica ederim.

• Uçmak olurdu.Gökyüzünden daha güzel bir şey var mı.

• hepsini istiyorum hepsinniii :D

• Olumsuzluk :)

• zihin okumak isterdim.çok meraklı olduğumdan.ve insanların düşüncelerinin ne olduğundan dolayı..

• süper bir gücüm olurdu, süper iki gücü olan beni yenerdi :Dtanrı olmak isterdim sanırım.

• normalde olmayan özelliklerin hepsi süper mi yani? bence hiç değil.

• Yok edebilme gücünü isterdim..İnsanların içinden açgözlülüğü, bencilliği ve kendini beğenmişliği yok ederdim..Böylece insanlar paylaşırdı, "daha" iyi, güçlü vs. olmadan da mutlu olurdu ve herkes ihtiyacı olanı alırdı...Ha bir de hafta tatilini 5 gün yapıp çalışma günlerini 2 gün yapardım..Pazar pazartesi zaten alıştığımız kötü şöhretli günler..o günlerde çalışırdık mesela..yehhooo..süper de olurdu

• İnsanlar bu özellikleri kaybedince, kendilerini oldukları gibi görecek ve kendini beğenmiş olmadıkları için her şeyi bildiklerini zannetmeyecekler..:)
      Böylece öğrenmeye istekli olacaklar..:D

Olur mu?

• evet hafta tatilleri kısmına katılıyorum :D

• ahah :D evet süper olurdu:d

• Daha Fazla
Yükleniyor...