• Sor
  • Bence

Doğruluk mu, cesaretlik mi?

Evet gençliğimiz oyunu zamanında hepinizin en az bikere oynadığını biliyorm .Unutamadığınız anısı varsa.Yzarmısnız.?Doğruluk diyipte itiraf ettğiniz şeyyadacesaretlik deyip yaptığınız şey :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Erkek kuzenimi öptüm :) iğrenç bişey :)

• hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahaah kurua bakma en fenası buydu hahahahahhaaa

• Öncekileri Göster
    • Artıladım.

• o ne demek :) yeniyim de anlamadım :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Sokakta tanımadığım bir kıza benimle evlenirmisn diye bağırdım. Oda çantayı geçirdi kafama:)

• Cesaret her zaman :))

• ya zaten bi oyun eksiktiii al sana oyun link

• Doğruluk demiştim bir keresinde :) sorulana cevap verecektim, ayşeden hoşlanıyormusun diye sordular. Hayır dedim kapattık konuyu :D

• eger ki ortamda kizlar cogunlukta ise, her daim cesareti secerdim :) hey gidi gunler heyy...

• uyanık :)

• oynadık tabi. Bi kez faydasını görmüştüm :)

• paylaş diyorum yahu

• belli bir süre flört ettiğim kişiye hoşlandığımı söylemiştim sonucu güzel süresi kısa oldu :)

• hihi :)

• şişenin ucu hiç bana denk gelmedi o yuzden hiç hatıram yok :P

• şu şişe döndürme mevzusu bile acaip yerlere kaydı:) haha ne fesattık ozamanları

• aslında beniim anılarım genellikle oyunlardan sonra güzellişiyor :) oyunlarda kötü oluyorlar genelde :)

• ben hep cesaret derdim hoşlandığım bi kızla öpüşmüştüm küçükken :D:D

Kızlar Ne Diyor 5

• cesaret dediğimde;yemenilerle terlik,basma etek ve yelek giyip ankara cebecide dolaştımkış vakti kafamdan aşağı buz gibi su döktümyüzüme kahve telvesi sürüp komşunun kapısını çaldım

• bence doğruluktan ayrılma:)

• peki :D

• Bir kere kafede bunu oynadığımızda cesaretlik demiştim ve 5 adamın iceceğini içtim.İçeçeğini içebilirmiyim sormam lazımdı en az 5 adam kabul edene kadar

• oo yaratıcıymış ama

• evet o kadar unutamadgm analrim varki ebn cesaret diye bir defa kisenin binemediyi korkunc bir seye binmsdim

• Doğruluk dediğimde sorulan soruya, kimsenin bilmesi gerekmeyen hayatımla ilgili bir ayrıntı vermek zorunda kalmıştım.Cesaret dediğimde de hoşlanmadığım bir üstümün odasına gidip kahve içer misiniz diye sormuştum. Ama yüz ifadesi çok komikti:)

• Cesaretlik diyip meydanın ortasın da ben gerizekalıyım diye bağırdım.

• bu kötü olmş ama oyun olduğu bilinince rezillik olmuo pek

• Evet :)

Yükleniyor...