Sizce ''Kokoş'' Ne demek?

Sizce ''Kokoş'' ne demek? ve siz kokoş musunuz? (:

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• herkesin anlayış tarzı farklı tabiyki. banada kokoş süslü gibi tabirler kullanırlar. tatlı süslü seyleri çok severim. saclarım hep yapılıdır dikkat edip özen gösteririm bu yuzden kullanırlar. dedğim gibi herkesin anlayışı dusuncesi farklı

Kızlar Ne Diyor 15

• google dedeye kokoş yazdım bu çıktı link enemm ısırırım ki ben bunuu <3

• amcaydi giz o ne zaman dede oldu :)

• Öncekileri Göster
    • neden koyamazmıyım hem ne var koymamda çoğu kişi koyuyor bunun evlilikle ne alakası var ?

• koyarsın tabii tercih meselesi , ben sadece sordum

• aşırı süslü püslü kişiye denir.

• Kokoş diyince aklıma full topuklu gezen takıp takıştıran sürüp sürüştüren Bnu Alkan vari bir hatun geliyor.Kokoşun k si yok bende.

• Süslü pakizelere denir. Kokoş değilim.

• Takıp takıştıran sürüp sürüştüren ama abartı şekilde hepsini bir arada yapıp komik gözükene kokoş denir.

• tıngır mıngır giyinen, her şeyine ya bir leopar ya da taş boncuk sim efekti katan, yaşına başına aldırmadan hello kiti ürünleri kullanan kesime kokoş denir.

• :p başak burçları bu duruma acayip müsayit.

• o kadar kurcalamadım hiç qnq

• bulduğu her objeyi üzerine geçiren dekor kişisine denir :D süslüyle kokoş arasındaki ince çizgiyi yakalayanda şık oluyor ben şıkım :P

• +1 :)

• :p çalıma bak

• tesekkur ederım esotericcim :)

çalımıma ks hasta :P :))

• aşırı süslü demek :D

• ayy kokooş öyle uygunsuz sırf olsun hava atsın dıe takılan takılar suslenmeler falan yapan kıza denir. aksıne cok sade bı ınsanım ben :)

• cok süslü..rüküs demektir :9kokos degilim ben :)

• süslü bakkala bile makyaj yapıp gidene denir kokoş diye

• kullanılmış demek.

• (: yapma lütfen

• Öncekileri Göster
    • bak gülüm ben bekarım saçım başım açık , mini etekde giyerim bikinide ama şuraya fotomu hiç koymadım , hem evlisin hem kapalısın bu foto ne alaka o zaman diye bir soru aklıma gelmiyor değil ...

• Aneksenamun; tercih meselsi değil mi bunlar sence

• Süslülükte abartıya kaçıp madara bir halde gezen kişilere denir. Çok şükür ki değilim. :D

• süslü demek yok değilim

• Aşırı süslü püslü kişi

Erkekler Ne Diyor 5

• = Bülent Ersoy

• link al kralı veya kraliçesi işte öyle bir şeyi burada.

• adını ünlü moda tasarımcısı coco chanel den alan uyarlanmış argo bir tabir. günümüzde; geriatrik yaşa ulaştığı halde abartılı bakım yapan kadınlara denir.

• abartılı iğrenç tipler.

Yükleniyor...