• Sor
  • Bence

Pasaport nasıl çıkartılır?

Pasaport çıkartma işlemi nasıl oluyo bilem varmı? Yani benim svgilimm türkiyede yaşıyo ve almanyaya bikaç günlüğüne gelmek istiyor . Amapasaportu yok . Kendisi 20 yaşında yani kendii kendine çıkartabilir heralde :) acaba bu konuda bilgisi olan varmı? Yani nasıl çıkarta bilir nerde çıkartabilir . Fiyatı ne kadardır acaba . Bilen varsa lütfen cevablayabilirmi çok acil . Bilmiyosanız hiç cevab vermek için uğraşmayın bence ;)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok zor degilbiometrik fotoziraat bankasına harc ve defter parası yatırılıp 2 nusha makbuzrandevu al nufus cuzdanınla vebu yazdıklarımla gitbu kadar10 yıllık 500-550 arası

• :) peki daha kisasi olmuyomu:D 1 senelik filan

• 1 senelik 2 senel,ik 3 senelik falan almak mantıksız. cünkü 10 senelik 500 lira 1-2 senelik falan 250-300 civarı. bu yüzden 10 senelik almalısın

• Okey

• internet sitesinden istenilen evrakları tamamlayıp harç parasını yatırsın 360 milyondu sanırım..1 günde çıkıyor..sabahtan akşama kadar..

• Sendyon 1 gün baskalari diyoki uzun sürer

• benim okuma yazma bilmeyen annem bile 1 günde Ankara emniyetinden çıkarttı bende çıkarttım 1 günde..hatta emniyetin çevresinde fotoğraftır evraktır bilmem nedir düzenleyen adamlarda var..sabah git akşama hazır..1 hafta falan nedir anlamadım :D

• :d okey tamam ozaman :D

• Birkaç yıl önce çıkartmıştım. Fiyatı değişmiştir mutlaka. Bulunduğu ilin emniyet müdürlüğüne başvursun onlar yönlendiriyor zaten.

• Tesekkurler :)'

• Rica ederim.

• Pasaport çıkarması kolay da Almanya için vize alması zor biraz. Almanyaya kaçmayacağına dair kendilerini garantiye almak için bir dünya evrak istiyorlar.

• emniyete başvurnasu gerekecek. pasoport harcı vs en az 300-400 tutar heralde. bir de vize alacak filan.

• Birde bilet alcak ohoo :(( cok para

• bulunduğu yerde ki emniyete gitmesi gerek... 400 ya da 500 sanırım ... pasaport... 3-4 gün en fazla 1 haftada cıkıyo... aynı zamanda vizede alıcak sanırım... memurlar yardımcı olurlar... sen gel türkiyeye ...

• Ben niye gidiyimmki :-)

• Öncekileri Göster
    • Anlasildi ;) ama kendisi benim akrabam ur ve 1 senedirde beraberiz :) ve o evlensek bile almanyaya gitmicegimize söz vermemi istemisdi yani evlendigimiz zaman turkiede yasicaz diye söz verdik :) oyle iste almanyaya gelmesini de yani bikac gunluk gelmesinide ben istiyorum ondan gee karari aldi :-) mesajimi aldinizmi ;)

• akraba evliliğine karşıyım.. ileride büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz...:( hem cocuklarınız neyse... mesajımı aldın umarım ? özür dilerim kötü niyetimden dolayı... ama gercekler ...

• emniyete gidecek çıkartacak

• Enistesi polis acaba bir ise yarar mi :D

• yaramaz.çıkartmak zor değil zaten sadece bekler biraz.

• :D tamam sorun degil bekleriz biz

Kızlar Ne Diyor 2

• emniyetin sayfasında gerekli bilgiler var.500 lira tuttar en fazla.babası memursa yeşil pasaport çıkartır o daha ucuz olur.

• orda ki prosüdürlerle burda ki prosüdür aynı olmamaya bilir

Yükleniyor...