Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Pasaport nasıl çıkartılır?

Pasaport çıkartma işlemi nasıl oluyo bilem varmı? Yani benim svgilimm türkiyede yaşıyo ve almanyaya bikaç günlüğüne gelmek istiyor . Amapasaportu yok . Kendisi 20 yaşında yani kendii kendine çıkartabilir heralde :) acaba bu konuda bilgisi olan varmı? Yani nasıl çıkarta bilir nerde çıkartabilir . Fiyatı ne kadardır acaba . Bilen varsa lütfen cevablayabilirmi çok acil . Bilmiyosanız hiç cevab vermek için uğraşmayın bence ;)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• emniyette pasaport dairesine başvuracak onlar yönlendirirler

1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok zor degil

biometrik foto

ziraat bankasına harc ve defter parası yatırılıp 2 nusha makbuz

randevu al

nufus cuzdanınla vebu yazdıklarımla git

bu kadar

10 yıllık 500-550 arası

0|0
    • :) peki daha kisasi olmuyomu:D 1 senelik filan

• 1 senelik 2 senel,ik 3 senelik falan almak mantıksız. cünkü 10 senelik 500 lira 1-2 senelik falan 250-300 civarı. bu yüzden 10 senelik almalısın

• Okey

• internet sitesinden istenilen evrakları tamamlayıp harç parasını yatırsın 360 milyondu sanırım..1 günde çıkıyor..sabahtan akşama kadar..

0|0
    • Sendyon 1 gün baskalari diyoki uzun sürer

• benim okuma yazma bilmeyen annem bile 1 günde Ankara emniyetinden çıkarttı bende çıkarttım 1 günde..hatta emniyetin çevresinde fotoğraftır evraktır bilmem nedir düzenleyen adamlarda var..sabah git akşama hazır..1 hafta falan nedir anlamadım :D

• :d okey tamam ozaman :D

• emniyete başvurnasu gerekecek. pasoport harcı vs en az 300-400 tutar heralde. bir de vize alacak filan.

0|0
    • Birde bilet alcak ohoo :(( cok para

• Birkaç yıl önce çıkartmıştım. Fiyatı değişmiştir mutlaka. Bulunduğu ilin emniyet müdürlüğüne başvursun onlar yönlendiriyor zaten.

0|0
  • bulunduğu yerde ki emniyete gitmesi gerek... 400 ya da 500 sanırım ... pasaport... 3-4 gün en fazla 1 haftada cıkıyo... aynı zamanda vizede alıcak sanırım... memurlar yardımcı olurlar... sen gel türkiyeye ...

0|0
    • Ben niye gidiyimmki :-)

• Anlasildi ;) ama kendisi benim akrabam ur ve 1 senedirde beraberiz :) ve o evlensek bile almanyaya gitmicegimize söz vermemi istemisdi yani evlendigimiz zaman turkiede yasicaz diye söz verdik :) oyle iste almanyaya gelmesini de yani bikac gunluk gelmesinide ben istiyorum ondan gee karari aldi :-) mesajimi aldinizmi ;)

• akraba evliliğine karşıyım.. ileride büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz...:( hem cocuklarınız neyse... mesajımı aldın umarım ? özür dilerim kötü niyetimden dolayı... ama gercekler ...

• Pasaport çıkarması kolay da Almanya için vize alması zor biraz. Almanyaya kaçmayacağına dair kendilerini garantiye almak için bir dünya evrak istiyorlar.

0|0
  • emniyete gidecek çıkartacak

0|0
    • Enistesi polis acaba bir ise yarar mi :D

• yaramaz.çıkartmak zor değil zaten sadece bekler biraz.

• :D tamam sorun degil bekleriz biz

Kızlar Ne Diyor 2

• emniyetin sayfasında gerekli bilgiler var.500 lira tuttar en fazla.babası memursa yeşil pasaport çıkartır o daha ucuz olur.

0|0
  • orda ki prosüdürlerle burda ki prosüdür aynı olmamaya bilir

0|0
Yükleniyor...