ANNEM BABAMI ALDATIYORMU? ANNEM BENİ SEVMİYOR MU?

Gizli Üye
selam arkadşlar size bir şey sormak istiyorum

BEN annemi çok seviyorum. annem dün telefon aldı banada birşey istedi bende yaptım telefon yanımda duruyordu bana dediki annem şifre koy dedi bende neden diye sordum oda telefonu çalıştığım yerde bırakıyorum dışarı çıkıyorum bakmasınlar diye. geçen günde bidaha tlefonuma bakma izin vermiyorum dedi. ondan daha öncede birşey saklıyor gibi geldi sordum hayır teyzenlerle konuşuyorum dedi. bende şifre koyim derken bir baktım bir mustafa ismi anneme ŞEKERİM yazdı bakmadım annem kızar diye. bugün ise babam tır şöförü sabah geldi benide doktora götürdü pasuman için annemi aramıştım. açmadı sonrakinede aradım ben açmayı unuttum 2 dk beklettim bende anne dedim oda ne var diye atarlı konuştu sordum sıra alacakmıyız hyr gerek yok dedi. o zamanda benim kalbim parçalandı

biz babamla otururken babam annemi aradı. babam dediki bugün kayseriye gidecem dedi annemde kızınıda götür dedi. babam neden dedi. benim arkadaşımın kocası götürüyor. bende dedimki baba ben gitmek istemiyorum. sonra anneme dedi tamamlaştılar. babam dediki annen senden kurtulmak mı ne istiyor dedi. o zaman ben daha kötü oldum içimden kalbim parçalana parçalana ağlamaya başladım. ben annemi o kadar seviyorumki ama annem bana ne sarılıyor ne öpüyor. annem beni neden sevmiyor anlamadım.

not : daha önceden ben arkadaşımdayken eve gelmiştim bir bakmıştım yemek yemiş ama yanlız değil içki falan vardı ben dedimki kim geldi ben yemek yedim dedi :( :(

CEVAP YAZARSANIZ SEVNİRİM...
ANNEM BABAMI ALDATIYORMU? ANNEM BENİ SEVMİYOR MU?