Ben ne zaman “aşkım önemli bir toplantıdayım seni sonra ararım” dedikten sonra metresimin göbeğinden zeytin yiyeceğim?

AudemarsPiguet
Ben artık hayatın bu evrelerine gelmek istiyorum ya yeter çalıştığım, bir sonraki levele nasıl geçiyoruz hayatta? #GöbekteZeytinLeveli 🙏🏻
Güncellemeler
+1 yıl
Biraz ekmeği azaltın arkadaşlar, beyinler hamur olmuş akşamdan beri beddua ediyorsunuz. İyi trollendiniz. Teşekkürler katılımınız için, hadi eyw.✋🏻
Ben ne zaman “aşkım önemli bir toplantıdayım seni sonra ararım” dedikten sonra metresimin göbeğinden zeytin yiyeceğim?