2013'ün en iyi akıllı telefonu hangisi?

Galaksy s3 kullanıcısıyım ve telefonumu değiştiricem. Samsungla devam edip s4 alayım diyorum , ıphone 5 ten daha güçlü bir işlemcisi olduğunu bazı testlerle görebiliyoruz. Sizce hangisi daha iyi , neden.

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Galaksy S4 ve ıphone favori sanırım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İphone biraz daha içine kapanık bir telefondur.Samsung diyen arkadaşlara sesleniyorum paraya kıymak ya da kıyamamak.İphone tatışmasız en iyi telefondur.Üzerine 50.000 tane uygulama yüklenip hepsi teker teker açılıp daha sonra uygulamalar açık iken gelen çağrıyı kasma olmaksızın açabilen dünyanın en harika mimarisidir.Aynı şeylerin %1 ini samsung ile yapamazsın.Ayrıca en basitinden samsung iyi bir telefon olsaydı Kristal led teknolojisini geliştirmeyi başarabilirdi.Bu konunun tartışılcak bir yanı yok zaten İphone 4s bile samsung'un s4 ünden iyidir.

Kızlar Ne Diyor 33

Erkekler Ne Diyor 58

• Nokia

• Benim telefonum, resimli mesaj bile atabiliyorum :/

• Akıllı telefonunu satmak isteyen varmı.

• D: Galaksy s4

• Xperia Z demeyenlerin aklını seveyim :)

• i phone 5 i millet işlemcisi cartı curtu için almıyor..uygulamaları kaliteli sorunsuz ve oldukça fazla..samsungun dandik uygulamaları gibi değil..

• xperia z varken diğerleri nedir ...

• Elbette Xperia Z 15 gündür kullanıyorum, herşeyinden memnunum

• ios la androidi bir tutmak aptalca bir şey. samsung kendi işletim sistemini yapana kadar almam, çevremdekilere de aldırtmam.bu yüzden ıphone tabi ki de.

• siz hangisine karar verirseniz verin hepsi de kazandı :) kaybeden bizim millet oldu:) telefonu sadece aramak mesaj atmak için kullanıp 2000 tl ödeyen kaybetti:)

• S3 de sorunlardan dolayu samsung baya bir zayıf notlar aldı. Ama aynı özelliklere sahip HTC ONE serisi ilk çıktığından beri kullanıcılarını yarı yolda bırakmadı..

• htc one tek olacak.daha iyisi gelene kadar.

• yazılım geliştiricisimisn ?

• Ben İPhone hastasiyim ama suanda 2. Telefon olarak. Experia Z düşünüyorum yani 2 tane telefon um olacak gerisi hikaye dostum

• Yazılım donanımdan cok daha önemli.. Eskiden masaüstü bilgisayarlarda bile bu kadar donanım yoktu ama biz onlarda gelişmiş programları çalıştırıyoduk.. Android ise bu kadar donanıma rağmen alttarafı beş on megabaytlık mobil uygulamaları stabil calıştıramıyor.. Ayrıca marketi çöplük gibi uygulamalar kalitesiz.. İos her acıdan çok daha önde.. Ama insanlar cıkarı olanı ya da kendi kullandıgını ovüyor... Bir zamanlar iosla samsungun uyduruk bado isletim sistemini kıyaslıyorlardı ve badonun daha iyi oldugunu savunuyorlardı:) şimdide androidi savunuyorlar ama iyi degilbe kardeşim.. androidi incik cincik ettim kullanmadığım rom kalmadı.. İosa yaklasamıyor bile.. Bide isin piyasa kısmı var.. S4 alırsın sonra iphone 5 le takas etmek istersin kimse etmez... Ama iphone 5 s4 anında takas edebilirsin.. Forumlarda takas etmek isteyen bussuru android magduru olucaktir.. Suan s3 le iphone 4 ü bile takas etmek isteyen büssürü iinsan var düsün artık..

• xperia z dedim

• elbette ki iPhone 5...iPhone ayrı bir dünya... Kullanan bilir... ve iPhone kullanan başka telefon kullanamaz, kullanmaz.. Odun gibi gelir.

• Htc one veya glaksy s4 tercıh yapardım. Hatta bı kaçgun daha bekler s4'un perfonmans testlerını gordukten sonra karar verırdım

• htc one tek geçerim.anlamadığım 2003 yıllarında akıllı tel. üreten tek marka htc idi. nokıa samsung sürünüyordu o zamanlar. ne zaman adam oldularda baş kaldırıyor._?_?

• israf. gerek yok . mis gibi telefonun var.

• Iphone derim. Sağlam bir yazılımla herşeyin yapabileceğini gösteriyor. Ayrıca donanım olarak düşük olabilir ama iphone da takılma yaşamazsın. Ayrıca İos tek bir telefona yazıldığı için çok güçlü bir sistem ama android herhangi bir telefon için yazılmadığı için malesef çok kararlı çalışmıyor.

• software yönünden çok güçlü olduğu aşikar ama hardware yönündende iphone 5 den fazlalık yönleri var ama sağlamlık yönündende iphone 5 le karşılaştırmak gerek. yani 2 kattan ikisinide atıp sağlam çıkan hangisi bunu test eden bir arkadaşın varsa sorabilirsin tabi bizade bilgi veririsen sevinirim :)))

• Htc one inceleyebilirsiniz isterseniz. Herseyiyle ihtiyaclarinizi karsilayacak bir cihaz. S4 ve htc one ust duzey iki cihaz simdilik. Iphone 5 bu ketogoride degerlendirilemez bile. Gecen yillarin teknolijisi.

• link İphone 5 kasası ince ve uzun olduğu için yamuluyor. Uzak durun şu telden ya

• Galaxy s4 daha yeni çıktıı ama çok güzele benziyor.

• galaxy s4 al tartışmamız diğerlerine sakın bulaşma. Telefonda 9 tane sensör var. Tuşa basıp saati görmek yerine elini gösteriyorsun saat ekranı geliyor. bunun gibi bir ton özellik yapmışlar. Ve işlemcisi çok sağlam. HD amoled ekran var. 4+4 çekirdeği ilede sarj bir gün yerine 1,5 2 gün kadar gidiyor. link bu video herşeyi anlatıyor. İphone 5 ve xperia z yi eziyor

• S4 alıcam çünkü gerçekten ıphonede bir cacık yok . dediğin gibi 10 tane sensör , göz algılayıcısı ve diğerlerini tank gibi ezip geçen bir işlemcisi var.

• 2013 yılındaki akıllı telefonların devi diyebiliriz s4 için. Son nokta yani

• Kesinlikle

• Haftalardır kararsızdım iphone 5 mi xperia z mi deye ama sonunda iphone 5 aldım mutluyum

• Xperia z nin su geçirmeme özelliği aklımı çok çeldi , ama ne zaman suya bir telefon düşürdümki diye düşündüm. Aynı kalitede ekran pikseli olmasına karşın ı phone nun daha parlak ve net gibi geldi banada

• ben hep özellik bakımından düşündüm xperia z bana üstün geldi ama sonra düşündüm ki android telefonlarda hafıza %80 geldimi telefon kağnı gibi oluyo ben stablize seri telefon seviyorum dedim ve aldım sana tavsiyem fazla düşünme yoksa işin içinden çıkamıyosun

• şu anda alma biraz zaman geçsin tr piyasasına yeni geçti henüz bazı hataları var diye söylentiler dolaşıyor biraz kullanıcısı artsın ondan sonra bana sorarsan eğer

• bende samsung kullanıcısıyım ama z şuan en iyi gelen telefon bende ikilemde kaldım s4mü zmi die ama sanrım z alıcam

• Galaxy S4 daha piyasaya cıkmadan nasıl en iyi telefon olarak anketi değerlendiriyorlar gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.Gelelim bir ürünün kalitesini neyin belirlediğine;Ürün kalitesi dört başlıkta incelenebilir;1- Üretim 2-Malzeme3-Kullanılabilirlik4GüvenlikSamsung'un ürettiği telefonların üretim kaliteleri ortada, malzeme kaliteleri ortada (kalitesiz plastik parçalar vs.) Hala dünyanın en başarılı mobil işletim sistemi IS'tur. Ayırca güvenlik olarak iPhone'a virüs bulaştığını felan duymadım.iPhone mühendislik harikası bir cihazdır. En az 5 yıl kullanım ömrü vardır. Samsung galaxy serisi çin malı telefonların biraz kalitelisi düzeyindedir. *15 tane avea iletişim merkezi mağazamız bulunmaktadır.

• Daha Fazla
Yükleniyor...