İş yerinde boş boş oturuyorum kendimi ise yaramaz biri gibi hissediyorum?

Gizli Üye
İşim sekreterlik ama adı sekreterlik ve ben hiç bişey yapmıyorum çünkü yoğun bir iş temposu yok ki
Sabah gelip temizlik yapıyorum gün içerisinde de ufak tefek belki bişeyler olursa yapıyorum
Ramazandan önce en azından çay kahve veriyordum misafirlere ama artık ramazan diye onu da vermiyorum gün boyu masamda boş boş oturuyorum bu durumdan rahatsızım işten çıkmayı bile düşünüyorum
İş yerinde boş boş oturuyorum kendimi ise yaramaz biri gibi hissediyorum?