Uludağa giderken yanımıza almamız gerekenler?

daha önce hiç uludağa gitmedim nasıl oluyor ne yapılıyor hiçbir fikrim yok kıyafet olarak ne götürülür ? illa kar kıyafeti olması şartmı? detaylı yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Maddi durumun iyi ise kendi tulumunu almanı öneririm. Hem soğuktan korur hemde kayak yapacaksanız ki kesin yapacaksınızdır. Kayarken düşe kalka alt tarafınız çok ıslanır sonra çok sancı çekersiniz.Ama satın almayacak iseniz orada kiralık tulumlarda var biraz pis falan ama idare eder. Otelde kalacaksanız zaten kıyafet götüreceksinizdir kesin. Günü birlik gidecekseniz kesinlikle iççamaşırınıza kadar herşeyinizin yedeğini yanınıza alın. Tulum lada biraz da olsa ıslanıyorsunuz ve karsuyu enteresandır heryerden geçiyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• uludağ çok yüksek olduğundan soğuktan korunmak için kar kıyafeti lüzumludur... başkacada birşey gerekmez sanırım orada herşey var...sadece biraz pahalıdır..

• Olay yerinden bildiriyorum şuan uludağda kar mevcut değil fakat fazlasıyla soğuk olur bu mevsimde. Kalın giyinmeni tavsiye ederim

• uludağa gizli gizli mi gidiyosun gizli sormuşsun sorunu?:)

• Bu soru neden gizli sorulur anlamış değilim.

• En kalın kışlık giysilerinle git.Kayak içinde gerekli ekipmanı kiralayabilirsin.Yanına sigara,kanyak gibi ekipmanlarıda almayı unutma.

• Otobüste olur ford çuHerkes bu devirde lord çuGit Uludağa güzel bir kayak yapBul kendine bir snowboard çu

• Orada her türlü kıyafeti kiralayabiliyorsun, tabi ki bot,kalın boğazlı,hırka bere atkı falan al. kışlık giysi yeterli.

Kızlar Ne Diyor 2

• oyle bır sart yok dargıyınmeden gırılmez dıye bısey yazmıyor aksıne kat kat gıyın lahanaya dön cunku donarsın ben sahsen aman donmam dıyıp gıttım mılletın ustundekı montları alıp gıymek zorunda kaldım tedbırlı ol

• Gizli kullanıcı olmuşsunda önceden gördüm kim olduğunu kihkih.

• hahahaha nebiliyim öyle gizleyesim geldi nedense gizlim saklım yok aslında:D

Yükleniyor...