Dalgalı saçlar nasıl düzleşir ?

benim saçlarım dalgalı ve kalın telli kuaföre gidiyordm bazen fön çektirmeye bazende evde düzleştiriyordum düzleştirici saçları kırıyor lastik gibi yapıyo saç tellerini kuaföre de para gerekli para olmadığı zamanlar saçımı yaptıramıyorm nasıl düz görünümü elde edebilirim saçlarıma

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her türlü saçların kırılcak...ister ütü ister düzleştirici ister fön...ya olduğu gibi bırakıcaksın ya da kırılmasına müsade ediceksin başka yolu yok

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 13

• Elidorun düzleştirici özellğine sahip kremleri var kullanavilirsin:)

• krem hafif dalgalı saçlarda etkili diye biliyorum.kıvrcığa yakınsa etkili olurmu?

• brezilya fönü yaptır fiyatı ne bilmiorum ama aylarca makinasız dümdüz olur saçın

• Brezila Fönü çektir o zaman kaç ay idare eder :))

• Ütüle

• ütü yap o çok düz yapıyor ben kendi şahsıma yapmam ama sen yap

• ya birde ütü yaparken saçlarımı yakarsam nolcak hiç denemedim çünkü :)

• Öncekileri Göster
    • hep yapma o saçlar elinde kalır yada takıl kafana göre yaa oke:)

• aa korktum şimdi :D en iyisi maşa ya ütüyü boşverdim :(

• düzleştrici ya da kalıcı fön yaptır

• ütüyü ayarla eline al diğer elinede havluyu ikiye katlayıp al saçını havlunun üzerine koy ütüle ben bayağı ilerlettim işi dümdüz oluyo ama çabuk yıpratıyo saçları seninki daha sağlamdır benimki ince telli

• sampuanına çam terebenti esansı koy hem elektırıklenmeyi onler kabarmaz hemde düz gösterir.. ;)

• çam terebnti aktardanmı temin ediliyor

• Canm ben çamterebentin kullanıyorum ama saçlarımı daha çok gürleştirdi ağırlık hissediyorm saçlarımda önceden hafifti :D

• düzleştirici ve fön öncesi kırılmayı engelleyen ürünler var elseve in onu öneririm :)

• Elidorun düzleştirici etkili serisi var ama pek yararını görmedim ben. Sadece elektiriklenmeyi falan alıyor. Yani düzleştiri ve föne devam. Başka çaren yok.

• saç düzleştıricisi başkada yolu yok

• malesef canım ya saç düzleştiricisi ya fön yada ütü.

• düzleştirici asla diyorum saçlarımın uçları kırıldı resmen ondan önce kuaföre fön çektiriyodum kırıklarım hiç olmadı evde düzleştiridm bir ara kırıldı şimdi paramda yok ütülemekte zaman alır tek başıma yapamam off off

• ütüle

Yükleniyor...