Ne olur yardım edin, intiharı bıle dusundum. Depresyonda gıbıyım herkes dalga gecıyor da.

Gizli Üye
merhaba arkadaşlar. Ben okulu uzattım ve bunu ailemden sakladım çalıştığımı söledim. Okuldan almalarından korktum. Asıl sorunum bu değil. Bunu anlatacak kadar samimi arkadaşım yok. Vardı aslında ama son yıl yaşadığım bir takım şeylerle gercek yuzlerini gordum ve gorusmuyorum. Şu anda psikolojım altüst intaharı bile dusundum. Çevremdeki kımseye guvenım yok. Cevremi değiştirıyorum ama zamanla. Daha neler yapabılirım
Güncellemeler
+1 yıl
Yardımınız için saolunda. Tek başıma aşamıyorum
Ne olur yardım edin, intiharı bıle dusundum. Depresyonda gıbıyım herkes dalga gecıyor da.