• Sor
  • Bence

Bu çocuk çok mu yakışıklı?

Kızlar Bu çoçuğun huyu suyu güzel olmasa delikanlı olmasa yinede çıkarmısınız ? Ve sizce Çok mu taş ?: link çokmu yakışıklı ? İsmi Francisco lachowski diğer resimlere bakabilirsiniz :D

Anket Sorusu

• A seç Parası yoksa bakmazlar panpa.
  • B seç Yakışıklı ama adam değilse çıkmam.
  • C seç Ohaaaaa Yerim Ben oys. [ Böylelerine uyuz oluyorum neyse :D
  • D seç Hiç konuşmasada çıkarım sadece izlerim bunu yaa..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Niye bütün şıklar çıkarımlı? Ben çıkmam. Çocuk gibi. Nedense bebeleri manken yapmaya başladılar hiç anlamıyorum hepsi 15 yaşında gibi duruyor çocuk gezdirir gibi yanıma mı alcam bide pehh :|

• Can feda sna türk kızı.

• Öncekileri Göster
    • Şu ruh ikizi olayı bence doğru birşey düşünsene sein gibi seven snin gibi düşnen.Berber ypılan hrşeyden daha çok zevk alır insn.Paylaşmak gibi bir duygu vardır ki .Dugular arsında en iyi 3 e girer.Önmli oln dogru kisyi bulak belki o zamn insn dogruyms ask ömürlükmüş der .İnsan yanlız oldugu zamanda kötü ve iyi anları olur.O yüzden sevdigine kalbin kırılırsa hemen askı kötüleme.Kısacsı ins böyle olr :D Bedn dış güzllk gelip gçerde kalbn hep aynı hycanla çarpsn bidahaki yorumdaki fotoya bak.

Kızlar Ne Diyor 14

• o saçlar ne öyle gitsin bir onları kısaltsın önce .. tip beş para etmez adam adam olmadıktan sonra

• Vay be Kmse beğenmedi çoçugu :D Türk kızları harbi bir bşka abiya :d

• iğrenç

• Buda igrençse .Biz. link

• kendinize haksızlık etmeyin bilmiyorum belkide tarzından ve verdiği pozdan öyle gelmiştir

• Vaybe. teşekkür ederim link

• hic tipim degil, sevgilim erkek gibi olcak böyle bana bakinca erkek erkek elektrik alcam ordan biraz yapili sakalli olcak esmer olcak bu ne böyle kiz gibi... hic sevmem :S

• Keşke gerçekten böyle düşündüğüne inanabilsem :D

• :D çok haklısın :D:D:D

• vallaha ya. benimde sevgilim öyle, cok hafif göbegi var mesela yüzü hic babyface degil ama ben cok seviyorum erkek dedigin erkek gibi olcak ya bu ne böyle

• adamın oglu var evlilik dısı ve henuz Francisco 22 yasinda..

• İyide bundan bizene biz yakışıklımı değilmi ? onu tartışıyorduk.

• yakisikli tabii. sorulcak soru mu bu ya ?

• Parası yoksa bakmazlar

• Bakmazlar derken bakmam mı ? :D

• Bana göre hayır

• sen daha yakışıklısın

• :D:D iyi güldüm ha :D

• niye güldün ya fikirimi yazdım

• Adam değilse çıkmam.

• Zannetmiyorum ama yorum için teşekkür :D

• Rica :)

• sevgilisinden bebegi var daha ne olsun :D

• Çoluk çocuk.

• Yani.

• Öncekileri Göster
    • Günde 23 saat bu çoçuga özensek yüzde 5 ine benzeme imkanımız yok neyine özenicez ya onlar bize özensin tip olark olmasda :D

• çok büyütüyosun o kadar yakışıklı değil :D

• yakısıklı degil . . hiç tas degil

• :D Kenan imirzalıoglu dha mı iyi :D

• evt

• başkasının bitanesi ben ne yapayım bunu :D

• Bişeyy yapın diye sormadık yahu :) Gören oyş filn diyor ondan sorayım dedim .

• ay kıza benzio bunn neresi yakışklı

• Hadi be ? Türk kızları çok acımasız abi buna bile kusur bulduysanız biz direk intaharmı yoksaa yurt dısına mı :D

• Öncekileri Göster
    • Yürübe Helal sna :)

• :)

• hayırrrrrrrrrrrr

Erkekler Ne Diyor 6

• Kız gibi la .

• Ainen Kız olsa taş olurmuş :D

• Kof mof , sonuçta bir gidier var lavuğun. Yakınında olsa şu bizim pembeler emın ol, canları atar atmakla kalmaz eline düşer. dsadas

• Bu çocuğun ben ta. Nesini beğeniyolar bunun anladım

• bizde anlamadk ki panp buda yalan ya en iyisi benjamın amca :D

• bu cocuk kıvançla reklam filminde oynayan değil mi ya? ne laf atıyonuz lan yakısıklı işte taş gibi cocuk maşallah. kızlar da yok cıkmam yok etmem demiş, o da sizi bekliyodu mk :)

• Torna tezgahına yeni kalıp gelmiş..

• Bu çocuk her kimse kaybolmuş ergen yollarım gibi.

• Kusura bakma başkn senin fotonu görmemiştim görsem onu koyardım :D

• :)))

Yükleniyor...