Bu çocuk çok mu yakışıklı?

Kızlar Bu çoçuğun huyu suyu güzel olmasa delikanlı olmasa yinede çıkarmısınız ? Ve sizce Çok mu taş ?: link çokmu yakışıklı ? İsmi Francisco lachowski diğer resimlere bakabilirsiniz :D

• Parası yoksa bakmazlar panpa.
    31% (4)71% (5)45% (9)Oy Ver
  • Yakışıklı ama adam değilse çıkmam.
    54% (7)14% (1)40% (8)Oy Ver
  • Ohaaaaa Yerim Ben oys. [ Böylelerine uyuz oluyorum neyse :D
    15% (2)15% (1)15% (3)Oy Ver
  • Hiç konuşmasada çıkarım sadece izlerim bunu yaa..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Niye bütün şıklar çıkarımlı? Ben çıkmam. Çocuk gibi. Nedense bebeleri manken yapmaya başladılar hiç anlamıyorum hepsi 15 yaşında gibi duruyor çocuk gezdirir gibi yanıma mı alcam bide pehh :|

1|2
    0|0
    • Can feda sna türk kızı.

• Şu ruh ikizi olayı bence doğru birşey düşünsene sein gibi seven snin gibi düşnen.Berber ypılan hrşeyden daha çok zevk alır insn.Paylaşmak gibi bir duygu vardır ki .Dugular arsında en iyi 3 e girer.Önmli oln dogru kisyi bulak belki o zamn insn dogruyms ask ömürlükmüş der .İnsan yanlız oldugu zamanda kötü ve iyi anları olur.O yüzden sevdigine kalbin kırılırsa hemen askı kötüleme.Kısacsı ins böyle olr :D Bedn dış güzllk gelip gçerde kalbn hep aynı hycanla çarpsn bidahaki yorumdaki fotoya bak.

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 6

• Kız gibi la .

0|1
    0|0
  • Kof mof , sonuçta bir gidier var lavuğun. Yakınında olsa şu bizim pembeler emın ol, canları atar atmakla kalmaz eline düşer. dsadas

0|0
    0|0
  • bu cocuk kıvançla reklam filminde oynayan değil mi ya? ne laf atıyonuz lan yakısıklı işte taş gibi cocuk maşallah. kızlar da yok cıkmam yok etmem demiş, o da sizi bekliyodu mk :)

0|0
    0|0
  • Bu çocuğun ben ta. Nesini beğeniyolar bunun anladım

1|1
    0|0
  • Torna tezgahına yeni kalıp gelmiş..

0|0
    0|0
  • Bu çocuk her kimse kaybolmuş ergen yollarım gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...