Bu şarkı ve klibi insana gerçekten intihar hissi mi veriyor?

link Bu şarkı ve klibi insana gerçekten intihar hissi mi veriyor? Bana vermiyor da yorumlara göre çoğuna veriyormuş.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu mu intahar ettiriyomuş :) ben diyorum kimi insan aklını peynir ekmekle yemiş diye inanmıyolar :D somurtuk kız sen sakın intaar neyim etme :)

• Teşekkür ederim 6 gün sonra gelen gül için somurtuk kız ;)

• :)

• :) şeker

Erkekler Ne Diyor 35

• Hayır bu veriyor. link ki intihar oldu zamanında :)

• şarkıyla intihar edecek insan yaşamasın zaten

• Ah bu şarkıların gözü kör olsun !

• aldın mı sen dün mesajı?

• Ee noldu durum? :)

• bana bişey hissettirmedi :D

• klibi izledikten sonra dahada bir hayat doldum :fsfsdfg

• Yooo

• bu adamı görünce ciddi ciddi karnım ağrıyor benim

• neden?

• Öncekileri Göster
    • ben görürüm valla :D

• <3

• Linkteki şarkı intihar değil Cem Adrian'ı öldürme hissi verdi bana (kayıt ekolu sinir etti)Bu tarz bir şarkıda intihar etmek isteyen şunu denesin bence. :) link

• bune lan bişeye benzemiyo

• bende hiç bir his uyanmadı hissiz miyim lan ben.

• anarşi hissetim

• yoo bence gayet sakin ve huzur verici gibi...

• Bence tipik bir "ayrılık sonrası sevgiliye serzeniş ve ona inat tek başına yapabilme" şarkı sözleri. İntihar zaten erozyona uğramış bir kelime. "Walla bu şarkı intihar ettirir" demek şarkının damar ve hüzünlü olduğunun aştı çizilmiş bir yorumu sadece.

• Dinleyenlerden intihar edeni görmedim. Bide bir arkadaşım var adam sürekli mutsuz. Yada bişeylere canı sıkkın gibi hep. Neyse bununla uzunca muhabbet ederdik. Hep bişeyler yaşamışta pişmanmış gibi konuşur. Ama adamın öyle moralini mozacak mutsuz edecek bir derdi yok. Eskiden olan bazı şeyler var onlarıda çoktan unutmuş. Ama hep mutsuz. Lan sırf bu tür şarkılar dinliyo. mutsuz gözükmekten zevk alıyomuş. Bi nevi mazoşistim ben dedi. mutsuzken dinlersinde durduk yere dinleyip moralini bozmanın anlamı ne :P

• ferdi tayfur sabhçı kahvesi dinle dostum intihar etme sakın

• watch?v=juqyzgnbspY

• ya varya çok kötü takıldım bu parçaya sürekli dinlemek istiyorum

• İntihar etmek için müslüm dinleyip aşk acısı çekmesi lazım bir insanın bunu bilir bunu söylerim.

• yoo zaten yalnız da ayağa kalkabilirim diyor ne intiharı ama gzel şarkıymış

• Valla ben intihar edicek olsam bu klibi görünce intihardan vazgecerim gülduren bir yüz ifadesi var:))

• bu millet kafayı yemiş yeminnen

• Artilicaktim eksiledim yanlislikla

• hiç sıkıntı yok

• hiçbişey hissetmedim :/

• Kendimi asmaya gidiyorum

• izlemem öyle şeyler

• link İntihar hissi veren şarkı diye ben buna derim :)

• Bende ne zamandır tuvalette Ritm tutturabiliceğim bir şarkı arıyordum sağolasın nerden buluyosunuz böyle b. şarkıları banada söyleyin

• Şimdi bu şarkıyı 2 ciye dinleyince yaşamaktan soğuttuğunu farkettim böyle dandik şarkı olurmu hakkınızı helal edin :D

• Bu şarkı ve adamı sevmiyorum,yaptığını da müzikal anlamda bir değeri olduğunu düşünmüyorum.Enteresanlık prim yapıyor artık tabi.Gangnam style dinleyen bir dünyada yaşıyoruz.Normaldir.Bana his verecek kabiliyete sahip değil kendisi henüz.

• Sen hissiz isen orasi farkli tabi...

• Ben seni itham etmedim,yorumladım,yorumuma da saygı beklerim.Teşekkürler.

• Çok dinlediğim bir tür değil, intihar hissi vermiyor ama bir sıkkınlık oluşturuyor gibi. Birazcık için neşelensin link

• kalktım halay çekiyorum :D

• ya işte şimdi intihar etmek istiyorum :D

• he he he et et :D

• Hatim ettiğim şarkılar...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

• Herif iyi yazıyo hakkını yiyemem :$

• Millet bayılmakla ölmeyi karıştırıyor bence.

• bende linktekini murat kekillin bu akşam ölürüm şarkısı sandım açmadan:)

• o şarkı yüzünden 2000 li yılların başında çok intihar eden oldu :|

• Tek birisi o hissi verebildi ,bunlar fasa fiso

• şuan damdan atlamaya gidiyorum grş .

• Bu sarkısı degilde bana ne yaptın sarkısı bana cok dokunuyor

• cem adrianı çok seviyorum mutlu yıllar sarkısı çok güzel :) intihar düşüncesi hiç aklımda yok benlik sorun yok :) hem bugün benm doğum günüm :)

• mutlu yıllar :) doğum günün kutlu olsun :)

• Öncekileri Göster
    • mutlu mesut nice yıllara dogum günün kutlu olsun:)

• çok teşekkür ederim hepimiz mutlu olalım :)

• 5 dakka içinde Boğaz içi köprüsü otobüsüne binip intihar edicem...

• trafik vardır be ya :D

• ne kadar kısa sürede orda olursam kardır :(

• link bu benim için en melankonlik parcalardan biri ama intihar hissi duymuyorum

• kendime bir çay koyup içesim geldi. bisküvi de iyi giderdi

• Yıllardır Cem Adrian dinlerim, ilk defa böyle bir şey duyuyorum, bakalım neler görücez daha :D

• pek hoşlanmadım şarkıdan. 7 oktav diye bir efsane dolaşıyor etrafta ama kimsenin sesi o kadar olamaz, doğa üstü bir şey bu. olsa da önemli değil zaten. dünya üzerinde ki şarkılar 1 ile 2,5 oktav arasında değişiyor. piyano gibi ses aralığı olsa ne fark eder önemli olan sesin tınısı, verilen duygudur. bir sanatçının diksiyonu çok iyi olmalı , ama kelimeler seçilmiyor yutuyor. sesinin tonu hoş bence. kendine özgü yorumlamayı severim ama açıkçası cem adrian ın yorumunu çok beğenmiyorum.

• Cem Adrian ve bütün şarkıları... <3

• gloomy sunday dinlemesinler o zaman :D kaç kişiyi intihar ettirdi.

• yok vermiyor:)

Yükleniyor...