Yakın arkadaşım bana aşkını itiraf etti ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Yakın bir kız arkadaşım bu mesajla aşkını itiraf etti:
'Şuan bir rüyadayım ve uyanmayı bekliyorum sanki, aylar süren kocaman bir rüya; hayatımda gördüğüm en güzel rüya. Uyandığımda o kadar net hatırlıycam ki sanki gerçek gibi gelicek; bir saniyesini bile ömrüm boyunca unutamıycam, hayatım boyunca hiçbir şeyden bu rüyadan aldığım kadar tat almıycam, hayatım boyunca hiçbir zaman o birkaç dakikalık rüyada olduğum kadar mutlu olmıycam. Ömrüm boyunca gerçek hayattan kopup bir rüyaya bağımlı halde yaşıycam, çünkü ben o rüyada gördüğüm adama aşık oldum. Bir bilsen, o kadar temiz, o kadar masum, o kadar iyi bir adam ki ancak bir rüya da olabilir böylesine bir insan.. Gerçek hayatta olamayacak kadar temiz bir kalbi var, hiç dünyaya gelmemiş, kötülüklere bulaşmamış tertemiz bir kalp.. Öylesine temiz bir kalp ki, beden bulduğu karanlıklar içindeki adamın göğsünde bir ışık gibi parlıyor, öylesine kuvvetli bir ışık ki o bedenin zifiri karanlığını tamamen örtmeye yetiyor.. Gözler kalbin aynasıdır derler ya, göz bebeklerinde öyle bir ifade var ki, onu ilk gördüğüm andan itibaren anlamıştım çok farklı olduğunu, bambaşka olduğunu hissetmiştim; kalbinin derinliği, temizliği gözlerine yansımış, hem de öyle bir yansımış ki insan her baktığında içinde kayboluyor. Ben o güzel kalpli adama aşık oldum işte, daha ne desem boş..'
Sizce ne yapmalıyım? Siz olsaydınız ne yapardınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Güncel
Güncellemeler
+1 yıl
Güncell
Yakın arkadaşım bana aşkını itiraf etti ne yapmalıyım?
6 Cevap