Bir erkeğe alınacak en iyi doğum günü hediyesi ?

Erkeklere doğumgününde ne alınır?

Bayanların takacak, giycek, süslenecek çok alınacak eşyası olabilir ya erkekler?

Erkeklere doğumgünlerinde ne alabiliriz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben büyük takımların store'ları açıldığından beri kurtuldum bu dertten. eğer tuttuğu takımı biliyorsan hediye alınacak arkadaşın mis; artık gelsin pijamalar, gitsin bebe önlükleri!

ha bir de, takımlarının amblemini taşıyan afili bi' saat hediye edilince pek mutlu oluyorlar, tecrübeyle sabittir:)

Erkekler Ne Diyor 13

• nintendo ds

• kol saati cep telefonu vbgibi şeyler

• sevdigi bir simgeyi (logo, takim amblemi, hayran oldugu bir kisi ) kol dügmesi olarak hazırlat ve hediye et.

• gözlük,saat,parfüm bir erkeğin vazgeçilmezidir.

• Playstation 3 tabii ki. Varsa PSP al. O da varsa Xbox 360. Veya oyunları da olabilir.

• Güvenilir bir yerde masaj. En iyi değil ama söylenenlere alternatif diye yazdım.

• bol miktarda çorap

• en zorlandığım konulardan biri.

tuttuğu takımın kupa bardağını al çay -kahve içerken seni hatırlasın.yanına da gömlek vb. bişey al. bizim de romantikliğimiz ancak bu kadar napalım:))

• Parfüm, giysi felan klasik şeyler. Bence Doğum günü hediyesi sadece nesnel olmamalı. Onun hiç bilmediği biryere götür. Ve temsili olarak aldığın hediyeyi verirken içinden geçen duygu dolu kelimeleri aktar ve bir öpücük kondur. Bir kız bana yapsa baya baya etkilenirdim.

• bir erkege hediye olarak esya alirsan %99 kaybolacak ya da basina bir sey gelecektir :) giysi, aksesuar koku klasik seyler onlari gec, en guzeli aklinda yerlesecek anilardir, ornegin sevdigi yemegi hazirladigin ufak bir surpriz, ansizin onu istedigi spor macina goturmen, konser veya sevdigi baska bir etkinlik bile alacagin hediye niteligindeki nesnelerden cok daha etkili olacaktir.

• Dört adet buji ve 4 litrelik Castrol Magnatec motor yağı..

• Erkek motor muymuş ki?

• İlgi alanlarina yapilacak ufak bir yatirim çok etkili bir hediye için doğru bir seçenek olabilir.Tuttuğu takimin formasi,bir seans thai masaji,deniz kenarinda 2 bira vs.vs.vs...

• saat alabilirsin, parfüm olabilir. tuttuğu takımın forması olabilir. kol düğmesi olabilir gibi gibi şeyler işte

• güzel bence

• onun tuttuğu takımın forması arkasınada çıkmaya başladığımız tarih ? nasıl ama ?

• şöyle bi bardak vardı. içine resminizi çizdir normalde bardakta bişey gözükmüyor ama sıcak su koyduğunda resminiz belli oluyor =)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 13

• ne alabilirim

• Erkeğe hediye almak zor iştir vesselam. Birde bu işin en kötü tarafı, erkeğe hediye seçeneği azdır. Şuradaki abilerin ellerine sağlık baya güzel şeyler hazırlamışlar. link

• saat

• Ege sahillerinde bir dalgıçlık kursu !

Tabi yüzme ona cazip gelmiyorsa, farklı şeyler düşünülmeli :D

Antikalara düşkünse, cep saati güzel olabilir.

Romantik duygusal birisi ise, en sevdiğin fotoğrafı yastıklara falan bastırtıp hediye edilebilir.

Lükse düşkünse, 5 yıldızlı bir otelde minik bir keyifli tatil.

Teknohobik bir canlı ise, şık bir cep telefonu ya da öteden beri istediği laptop, ses sistemi vs.

Müziksever bir coşkunsa, istediği gruba önceden alınmış bir bilet...

...

Veee böyle gider bu liste :D

• süpriz bi doğum günü hazırla ona baş başa geçiriceniz bi gece yani...

• beyendıysen guzel :))

• en büyük hediyeyi sen dedin aşkım

• saat, top, bira

• ikinizin resmini yastığa bastır sonrada ben olmadığım zamanlar sarılıp sarılıp uyursun de :)

• Erkekten erkege degisir. Uzun süredir ciktigin sevgiline bir hediye alacaksan, en güzeli su olur: "tepeden assaga seni seviyorum". Bir kutunun icinde kucuk kucuk hediyeler. Mesela sac bakim seti.. Bir tshirt. Bir don. Koluna bir saat. Böyle kucuk kucuk seyler :) her paketin üstünede kücük bir not, mesela: bana sarilan kollarin eksik kalmasin.

Egerki aileden biri ise, baba veya kardes, bir kol saati olabilir, arkasinada kendi ismini yazdirabilirsin.

Arkadasa bir parfum :))

• Kendin hazırla ona hediyeni. Mesela bi kitap varmış içine resimlerinizi koydurup bişeyler yazıyomuşsun bu tarz şeyler olabilir.

• hobileri ilgi alanları neyi kapsıyorsa onunla ilgili birşeyler alabilirsin

• ben tshirt alıyorum...bir kerede atkı aldım kiğilıdan çok güzeldi renkleri.sonra onu kaybetmiş..erkekler sanırım pek umursamıyor böyle şeyleri..ben olsam yıllarca saklardım..o günden beri sade bir tshirt alıyorum çok bile hahahaa

• fotoğrafçıya git ikinizin resmiyle masa saatinin içine fotoğrafını yerleştir süper bişi oluyo yaaaaa

• teşekkürler

• oda güzelmiş

• resimlerinizi albüm yap :)sonrada ona gerçek hislerinle mektup yaz

• bence kişiye özel bir hediye alınabilir

www.ciceksepeti.com/sepeti/hediye

Yükleniyor...